Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.418
Cevap
41
Favori
292.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakangündüz

son olarak hepsiburadanın kendi satıcısında hangi garantide geliyor knox ne durumda oluyor
    link bu

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-c9-pro-ithalatci-garantili-p-HBV000002XTHT?magaza=Hepsiburada

siyah mı gold mu arkadaşlar

Şansına Kardeş!

Hb'den de alsan,knox sayacı,0x1 çıkabiliyor.Hatta çakma çin romlu alanlar bile var.Yukarıda dinchr rumuzlu arkadaşın böyleydi.Resmi güncellemeyi yükledi,orijinal roma kavuştu.Blockman rumuzlu arkadaşa,n11'den knox sayacı 0x0 bir cihaz denk gelmiş,hatta mağazanın linkini yukarı sayfalarda vermiş.İsterseniz,irtibata geçebilirsiniz.

• feyzim19 F kullanıcısına yanıt
    feyzim19 un rehberliği sayesinde orjinal rom attım kullanıyorum. Ama forumda defalarca yazıldı ben yine hatırlatayım: cihazın knox 0x1 olarak size satıldıysa shealth ve güvenli klasör uygulamaları çalışmıyor orjinal rom yükleseniz bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dinchr

feyzim19 un rehberliği sayesinde orjinal rom attım kullanıyorum. Ama forumda defalarca yazıldı ben yine hatırlatayım: cihazın knox 0x1 olarak size satıldıysa shealth ve güvenli klasör uygulamaları çalışmıyor orjinal rom yükleseniz bile.

Evet bende katılıyorum.O iki uygulama knox 0x1 yüzünden çalışmıyor.Fakat bunları hiç kullanmayanlar(benim gibi),telefonu iade bile etmiyorlar...
  • Arkadaşlar!

Uygulama Yöneticisinden,hiç kullanmadığınız programları,devre dışı bırakarak,hem masaüstü ikon karmaşasından kurtulursunuz,hem telefonu hızlandırırsınız,hem de pil tasarrufu sağlayabilirsiniz.

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU]

• arkadaşlar

siyah c9 pro nasıl sizce
    http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-c9-pro-ithalatci-garantili-p-HBV000003UB62

mate 8 mi bu mu bir dosta alıcaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakangündüz -- 5 Mart 2017; 17:46:18 >
  • quote:

arkadaşlar

siyah c9 pro nasıl sizce
    http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-c9-pro-ithalatci-garantili-p-HBV000003UB62

Kardeş!

Sağlık sözkonusu ise,C9 Pro

Çünki,mate 8 SAR değeri 1.46

C9 Pro SAR 0.79

Ayrıca,USB Type-C 1.0 C9 Pro

Mate 8 USB v.2.0

Kamera c9 pro ön-arka 16mp

Mate 8, ön 8 arka 16 mp

• quote:

Orijinalden alıntı: feyzim19

quote:

arkadaşlar

siyah c9 pro nasıl sizce

Kardeş!

Sağlık sözkonusu ise,C9 Pro

Çünki,mate 8 SAR değeri 1.46

C9 Pro SAR 0.79

Ayrıca,USB Type-C 1.0 C9 Pro

Mate 8 USB v.2.0

Kamera c9 pro ön-arka 16mp

Mate 8, ön 8 arka 16 mp

Teşekkürler peki c9 pro daki dış müzik sesi nasıl yüksek mu youtube da bu modele ait spekaer videoları felan yok ...

• SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: feyzim19

quote:

Orijinalden alıntı: dinchr

Evet bende katılıyorum.O iki uygulama knox 0x1 yüzünden çalışmıyor.Fakat bunları hiç kullanmayanlar(benim gibi),telefonu iade bile etmiyorlar...

Aynen. knox 0x1 olsa bile insan iade etmeye kıyamıyor. SAR değerini lütfen önemseyin ve yüksek SAR a sahip telefon uçak gibi de olsa bulaşmayın derim.
  • Sanırım head 0.79 sar değeri body kaç arkadaşlar?
  • telefonu n11 den sipariş verdim 1850 ye siyah allah in izniyle salı elime ulaşir telefon elime geçince özelliklerden foto felan paylaşcam
  • Galaxy C9 Pro telefonu daha ucuza almak isteyenler,21 Nisan tarihini beklesin...

(S8 Plus 6.2" satış tarihi.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feyzim19 -- 6 Mart 2017; 9:17:28 >
  • bu c9 pro yu ben çözemedim sahibi oldugum halde seveno de bol kötüleneyide.kötülenmesi acaba türkiyeye resmi şekilde getirilmemesindenmi.yani knox mevzusundan.
  • arkadaşlar z5 premium, v10, c9 pro arasında kaldım? bu seçenekler arasında c9 pro öneririr misiniz? kamerası nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: netegitmen

quote:

Orijinalden alıntı: m.p.one

Hocam bana gelen üründe sizde ki gibiydi.Hepsiburadadan almıştım evo bt garantili geri yolladım iade aldılar.

Hayırlısı bakalım bende bugün kargoya ayıplı mal olarak iade ettim.

Arkadaşlar İnce Hesaptan Aldığım ve ayıplı mal olarak iade ettiğim ürünün parasını bugün iade aldım. İnce hesap a teşekkür ediyorum.

Teşekkür Ederim
    Selamlar. Ayıplı mal başvurum ve sonrasındaki süreçte ilgi ve duyarılılığınız için teşekkür ederim. Paramı iade aldım. Ayıplı ürünle ilgili sizin suçunuz olmadığını biliyorum. Hayırlı çalışmalar

Cevap:
    İncehesap Müşteri Hizmetleri tarafından 06.03.2017 18:11 ‘da Yanıtlandı

Merhaba Sayın

Öncelikle incehesap.com'u tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Yaşanan bu durumdan dolayı tarafınızdan özür dileriz.

Bilginize sunar, iyi günler dileriz.

incehesap.com
    Müşteri Hizmetleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netegitmen -- 6 Mart 2017; 18:13:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: affinity

bu c9 pro yu ben çözemedim sahibi oldugum halde seveno de bol kötüleneyide.kötülenmesi acaba türkiyeye resmi şekilde getirilmemesindenmi.yani knox mevzusundan.

Resmi Samsung garantisi yok.İthalatçı firma garantili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: violax

arkadaşlar z5 premium, v10, c9 pro arasında kaldım? bu seçenekler arasında c9 pro öneririr misiniz? kamerası nasıl?

Kamera ön-arka 16 Mp
    Büyük Ekran önemli ise,kesinlikle C9 Pro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feyzim19 -- 6 Mart 2017; 18:27:42 >
  • feyzim19 F kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
    ekran büyüklüğü açıkçası çok önemli değil diğer modellerde büyüklük açısında yeterli.

Kamera mp açısından iyi ama lens konusunda nasıl onu tam öğrenemedim yeni cihaz olduğu için detaylı incelemelerde mevcut değil.

Örneğin v10 gece çekiminde hem foto hem video açısından iyi ama z5 pre gündüz harika. C9 da ois yokmuş sanırım titreme, sabitleme açısından nasıldır?
  • "xakav33" rumuzlu arkadaş epey incelemiş:

Cihazi alali yaklasik 15 gun oldu daha once kullanmadigim cihaz kalmadi diyebilirim mate8 64 den gectim c9 a bence mate de cok sik sorunsuz bir cihaz ama bu daha gosterisli gibi geldi bana gerci siyah olsa daha iyi olurdu ama sadece gold vardi mecbur bunu aldim.

Telefonun ele oturusu falan gayet guzel bence cok kaba degil iphone 6 plusla ayni gibi boyut ama tabiki iphone la kiyaslanmayacak bir ekran mevcut ekrani gercekten hosuma gitti bu arada diger telefonum iphone 7 android fani falan degilim.Ekran renk kalitesi super bence film seyretmek baya eglenceli ve bakan bir daha bakiyor abi bu nasil goruntu diye.

Ses seviyesi bence huawei ye gore cok daha iyi gerek kulaklik gerek hoparlor olsun tatmin edici.

Performans olarak simdilik guzel donma takilma yok fix oyunlarim vardir her cihazda need for speed clash of clans dead trigger ucundede ne bir donma ne bir kasma yasamadim simdilik gayet akici oynaniyor.

Cihazda nova launcher kurulu ortalama 3 4 gb ram bosta kaliyo genellikle uygulamalar arasi gecisler gayet akici hicbir atma kasma olmadi simdilik.

On ve arka kamera gayet iyi ikiside 16 mpx gunduz dis cekim videolari cok net seyrederken baya keyif aliyosunuz

Sadece sarj girisi degisik onceki samsung sarsim olmadi yeni giris her turlu takilabiliyor ust alt farketmiyor

Son olarak dun antutu yu indirdim 90 bin kusur puan aldi diger sitelerde 85000 civari cikmisti ama benimki hormonlu galiba

Simdilik bu kadar sormak istediginiz birsey varsa cevaplamaya calisirim herkese hayirli geceler

• HB veya n11den siyah renk alan varmı? Cihaz fotosu koyarmisiniz Knox vs. saglammi?

Lenovo K6note 1150TL. Bu cihaz 1850TL. 700TL farka değermi sizce hangisi?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.