Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
18
Favori
95.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim cihazda,c7018 olanlar var zaten.onlar eski sürüm...sadece pda ve csc yi güncellemeyi düşünüyordum.Eve gidince bende yükliyeyim bakalım...C7018 in çin sürümünden sonra hong kong sürümü çıkar zannediyorum.O zaman sorun kalmaz yazılımsal...birde wifi çekim gücü diğer cep telefonlarıma göre az çekiyor.Yeni yazılım çıkınca düzelir belki.sizdede aynımı acaba.

SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yazılımı yükledim.Güncelleme menüsü geldi.başkada bir değişiklik göremedim.Yinede güncellemeleri almakda iyidir tabiki.Ha birde klavye samsung klavye oldu.diğerinden iyi bence.

• mesentr78 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur. Hemen güncelleme aldı Delta C7010 yazılımı ile. (240MB civarındaydı)

• kullanan arkadaşlar memnunmusunuz cihaz dan pil kamera nasıl c9 pro ile arasında kaldım
  • Merhaba arkadaslar.C7 pro C9 prodan daha guncel bi cihaz sanirim biraz detaylara baktimda islemcide filan fark var cihazin kronik bi sorunu var mi ?

• Cihaz gayet güzel ve akıcı.gayet memnunum.Wifi çekmiyor gibi gelmişti bana.Diğer cihazların gördüğü wifi hatlarının düşük sinyalli olanları görünmüyordu.Marketten bir wifi analyzer proğramı indirip baktım.Hepsini görüyordu.Kendi memüsünden bazen görünüp kayboluyor düşük sinyalliler.Çekim gücü fena değil bence.170 m2 evde modem orta merkezde hiç sorun yaşamadım.Alalımmı diye sorarsanız,şimdiye kadar kullandığım iyi cihazlardan diyebilirim.c7 pro ve c9 pro var evde.c9 eşimde.c7 pro tam ceplik.daha büyüğü sığmıyor arka cebe.

• quote:

Orijinalden alıntı: apoykalips

kullanan arkadaşlar memnunmusunuz cihaz dan pil kamera nasıl c9 pro ile arasında kaldım

Pil bir günden fazla gidiyor bende.foto olarakda gayet başarılı.Forum galiba yüksek çözünürlükdeki resimleri kabul etmiyor.hızlıresim e yükledim.bir fikriniz oluşur umarım.

SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: mesentr78

Cihaz gayet güzel ve akıcı.gayet memnunum.Wifi çekmiyor gibi gelmişti bana.Diğer cihazların gördüğü wifi hatlarının düşük sinyalli olanları görünmüyordu.Marketten bir wifi analyzer proğramı indirip baktım.Hepsini görüyordu.Kendi memüsünden bazen görünüp kayboluyor düşük sinyalliler.Çekim gücü fena değil bence.170 m2 evde modem orta merkezde hiç sorun yaşamadım.Alalımmı diye sorarsanız,şimdiye kadar kullandığım iyi cihazlardan diyebilirim.c7 pro ve c9 pro var evde.c9 eşimde.c7 pro tam ceplik.daha büyüğü sığmıyor arka cebe.

C7 pro kot ön cebe sığar mı ? Batarya, ekran bakımından c7 pro, cepte tasınabilirlik, kompaktlık bakımından C5 pro çekici geliyor.
  • Kot ön cebe anca c5 pro sığar.C7 büyük gelir bence.Ben arka cepte taşıyorum.Kışın monta terfi eder artık...ben almadan vatana,teknosaya gittim.Orada vitrinde olanlarla denedim öyle aldım.Sizde öyle yapın.C7 sığarsa tavsiyemdir.c5 pro tam general mobile 5 ölçülerinde.

• Merhabalar arkadaşlar, c7010 ve c7018 arasında ne fark var? Hangisini almalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasengan497

Merhabalar arkadaşlar, c7010 ve c7018 arasında ne fark var? Hangisini almalıyım?

Benim tel. C7018,yazılımı deltadan alıp attım.oldu 7010...değişen bişey yok galiba.kutusunda 7018 olduğu yazıyordu.güncelleme menüsü olmadığından dolayı 7010 un yazılımını attım.ilerki günlerde hong kong yazılımı çıkarsa 7018 yazılımını atacağım...yani,fark sadece yazılımda galiba.

• quote:

quote:

Merhabalar arkadaşlar, c7010 ve c7018 arasında ne fark var? Hangisini almalıyım?

Benim tel. C7018,yazılımı deltadan alıp attım.oldu 7010...değişen bişey yok galiba.kutusunda 7018 olduğu yazıyordu.güncelleme menüsü olmadığından dolayı 7010 un yazılımını attım.ilerki günlerde hong kong yazılımı çıkarsa 7018 yazılımını atacağım...yani,fark sadece yazılımda galiba.

c7010 aldım dün, neyse ki bi farkı yokmuş. Teşekkürler.
  • quote:

quote:

quote:

merhaba nerden aldınız, knox 0*0 mı

• quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

quote:

quote:

merhaba nerden aldınız, knox 0*0 mı

Gittigidiyor'dan tikla_gelsin adlı satıcıdan aldım. Knox 0x0 evet.

• quote:

quote:

quote:

Kaçliraya alabildiniz kardeşim.

• slm arkadaslar benim tel kutusunda c7018 yaziyor smmbole den baktim honkong c7018 rom yok 7010 var c7018 rom sadece cin icin var cin rom atsak telefonda bir sorunla karsilasirmiyiz

• jaws01 J kullanıcısına yanıt
    Benim telde 7018 olanından.delta garantideki 7010 yazılımını attım.çin olanını atarsam forumda bir arkadaş sorun yaşanabileceğini söyledi.7010 romda güncelleme menüsü aktif.7018 çin olanını atıpda macera aramayın bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benim telde 7018 olanından.delta garantideki 7010 yazılımını attım.çin olanını atarsam forumda bir arkadaş sorun yaşanabileceğini söyledi.7010 romda güncelleme menüsü aktif.7018 çin olanını atıpda macera aramayın bence.

benim tel 7018 gelmisti guncelleme bolumu yoktu 7010 rom atinca duzeldi suan knox sayacida 0x0 dedin gibi macera aramaya gerek yok-)

• quote:

Orijinalden alıntı: jaws01

quote:

benim tel 7018 gelmisti guncelleme bolumu yoktu 7010 rom atinca duzeldi suan knox sayacida 0x0 dedin gibi macera aramaya gerek yok-)

Telefonunuz hayırlı olsun.iyi günlerde kullanın.Güzel telefonmuş gerçektende.samsung neden Türkiyeye kendi getirmiyor hayret.

• Bir tanıdığımdan c7 pro aldım. Şarjı hızlı bitiyor ekran parlaklığını düşürmeme rağmen, cihaz bakımı kısmında sorun gözükmüyor ama bence hızlı gidiyor, var mıdır bir tahmininiz?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.