Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
641
Cevap
18
Favori
95.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaws01

benim chaz c7 pro SM-C7018, benim tahminim cihaza SM-C7010 rom atılmış olabilir güncelleme seçeneği ayarlar bölümünde ayrı bir menu olması gerekiyormuş, cihaz hakkında bölümünde yokmuş ayarlar bölümündeymiş garantiyi aradım telefonu bize gönderin dediler cihazi hemen delta garantiye gönderdim inşallah hallederler çok şikyet var delta ile ilgili inşallah sıkıntı çıkarmazlar ayrıca benim knox 0x0 olarak geldi Phone INFO ★Samsung programından baktım telefon rootsuz tamir bölümünde orjinal yazıyor. arka kapağına bakmadım hocam

Arkadaşım.aynı cihaz bendede var.yazılım 7010,fakat cihaz 7018...araştırdım 7018 yazılımı sadece çin için olanı var...bu üzerindeki honkonk mudur neresiyse orası için yapılmış.7018 için honkonk yazılımını bekliyorum ben.elbette çıkacaktır...güncelleme bendede kapalı...ayarlar menüsünde,otomatik güncelleme yazınca çıkıyor sadece..zaten güncelle desende birşey yapmıyor ya neyse...
    SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• semih7106 S kullanıcısına yanıt
    Bende de samsung s7 edge. Yurtdisi cihaz, emei kopyalanmış. Bunun knox sayacina nasil bakabilirim?

• Cihazı 1 haftadır kullanıyorum. Üzerindeki yazılımda güncelleme menüsü yok. Delta Servis sitesindeki yazılımı yükledim ve anında güncelleme aldım.

• http://www.deltaservis.com.tr/index.php?sayfa=downloadcontinuation&id=977

• quote:

Orijinalden alıntı: imhotep_61

http://www.deltaservis.com.tr/index.php?sayfa=downloadcontinuation&id=977

bu c7010 için bendeki c7018 kutu içerisndeki içerikte c7018 yaziyor odinlemi kurdunuz odinle kurulunca knox sayacı bozuluyor bildim kadarıyla hocam peki pil performans bölümündeki güvenlik ayarı çalışıyormu bendeki çalıştırınca reset atıyordu sürekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesentr78

quote:

Orijinalden alıntı: jaws01

benim chaz c7 pro SM-C7018, benim tahminim cihaza SM-C7010 rom atılmış olabilir güncelleme seçeneği ayarlar bölümünde ayrı bir menu olması gerekiyormuş, cihaz hakkında bölümünde yokmuş ayarlar bölümündeymiş garantiyi aradım telefonu bize gönderin dediler cihazi hemen delta garantiye gönderdim inşallah hallederler çok şikyet var delta ile ilgili inşallah sıkıntı çıkarmazlar ayrıca benim knox 0x0 olarak geldi Phone INFO ★Samsung programından baktım telefon rootsuz tamir bölümünde orjinal yazıyor. arka kapağına bakmadım hocam

Arkadaşım.aynı cihaz bendede var.yazılım 7010,fakat cihaz 7018...araştırdım 7018 yazılımı sadece çin için olanı var...bu üzerindeki honkonk mudur neresiyse orası için yapılmış.7018 için honkonk yazılımını bekliyorum ben.elbette çıkacaktır...güncelleme bendede kapalı...ayarlar menüsünde,otomatik güncelleme yazınca çıkıyor sadece..zaten güncelle desende birşey yapmıyor ya neyse...
    SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU]

o güvenlik güncellemesi hocam yazılım güncellemesi degil yazılm güncelleme bölümü ayarlarda olacaktı bizde yok

• Alldığım cihazın kutusunda SM-C7018 yazıyor.Mevcut yazılımı SM-C7010 ( C7010ZHU1AQG2) ve hong kong yazılımı.
    https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-c7-pro/SM-C7010/CHC/download/C7010ZCU1AQG2/182880/

SM-C7018 in sadece çin versiyonu var.Bizimkine yüklesek ne olur bilmiyorum.
    https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-c7-pro/SM-C7018/

• mesentr78 kullanıcısına yanıt
    O yazılımda Türkçe yok bildiğim kadarıyla

• jaws01 J kullanıcısına yanıt
    Pil performans bölümündeki güvenlik ayarı sonucunda bende de sürekli reset problemi oldu. Linkini verdiğim yazılımı odin ile yükledim. Knox sayacına bakmadım ama sorun olsa Delta servis yayınlamaz diye düşünüyorum. Zaten Delta Servis knox sayacını problem etmiyor.

• mesentr78 kullanıcısına yanıt
    7018 yazılımı sadece Çince diye biliyorum. Bu arada İngilizcesi olsa bile Mobil ağ bağlantısı sorun çıkarabilir. 7010 Hong Kong yazılımı Türkçe destekli. Delta Servis sitesindeki yazılımı Odin ile yükledikten sonra sayaç halen 0x0 görünüyor. Sıkıntı yok. 7010 yazılımını yükledikten sonra Güncelleme menüsü de geldi ve anında 200mb civarında güncelleme de yaptı.

SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU]

• SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU]

• Knox 0x1 olarak kullanan var mı ? Bir sıkıntısı var mı

• imhotep_61 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam senin cihaz c7010 mu c7018 mi...benimki 7018 olanından.Üzerindede 7010 yazılımı var.

• Kutusunda ve barkodunda 7018 yazıyor. Ama geldiği yazılım 7010.

Deltadan c7010 yazılımı atınca güncelleme geldi değilmi...sorun yok yani...benim cihazın yazılımı aşağıdaki resimdekiler.
    SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU]

Hocam odin ile yazılım yükleme konusunda tecrübem yok nasıl yaptığınızı tarif edebilir misiniz zahmet olmazsa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferrai -- 9 Ekim 2017; 14:13:4 >
  • Dostum yazılımda sadece ap yi yüklesek olmazmı...siz hangilerini yüklediniz.pit dosyasını falan onayladınızmı?

• BL AP CP CSC yükleniyor.

HOME_CSC yüklemeyeceksiniz.

• Benim cihazda,c7018 olanlar var zaten.onlar eski sürüm...sadece pda ve csc yi güncellemeyi düşünüyordum.Eve gidince bende yükliyeyim bakalım...C7018 in çin sürümünden sonra hong kong sürümü çıkar zannediyorum.O zaman sorun kalmaz yazılımsal...birde wifi çekim gücü diğer cep telefonlarıma göre az çekiyor.Yeni yazılım çıkınca düzelir belki.sizdede aynımı acaba.

SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.