Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
18
Favori
95.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • C7 Pro güzel telefon, C9 Pro eline büyük gelenler bi tık küçüğü C7 Proyu tercih edebilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel Dijitalde çalışıyorum gayet güzel cihaz haftalık olarak 1000-2000-3000 arası adet ithalat ile cihaz getiriyoruz dilinde bir problem yok. Sorusu olan varsa alabilirim
  • azosial A kullanıcısına yanıt
    İşlemcisi düşük geliyor olsa c9 pro da da olmaz aynı sorun ben c9 pro kullanıyorum gezinirken gördüm cevaplayım dedim

C9 pro nun işlemcisi s6 dan iyi ondada aynı yazılımsal bir durum bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C7 pro kullanıyorum kalavyenin geç açılması vs gibi sorun yok sadece bazen parmak izini 2 veya 3 kerede okuyor ama çok sık olmuyor.
    Kameraya gelince daha önce N9005 Note 3 kullanıyordum kamerası açık ara hızlı ve güzel.Beğenmeyen paraya kıyıp gerçek kamera alacak..
  • Bugün fark ettim. Ön kamera ondeki insani veya objeyi güzel çekiyor. Fakat arkadakileri veya arka plani baya bi bulaniklastiriyor. Gerçekten ilginç. Bugün sans eseri c5 ve c7 gördüm teşhirde. Onlarla kiyaslama yaptim. Arka taraftaki reyondaki ürün yazıları ben de bulanık iken onlar da okunabiliyor. Ve bu telefon güya 16mb ve daha yeni. Pro sürümü. Anlamadim gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: derin07

C7 pro kullanıyorum kalavyenin geç açılması vs gibi sorun yok sadece bazen parmak izini 2 veya 3 kerede okuyor ama çok sık olmuyor.
    Kameraya gelince daha önce N9005 Note 3 kullanıyordum kamerası açık ara hızlı ve güzel.Beğenmeyen paraya kıyıp gerçek kamera alacak..

Hocam Note 3'e göre bilemem sonuçta yılların cıhazı. Fakat fanatiklik yapmaya gerek yok bence. Kamerası vasat bir ayarda. Çok daha iyi kameralı cep telefonları var. Ha daha pahalı mı; pahalı tabi. Ama öyle açık ara güzel denilecek bir kamera yok bence bu cihazda. Fakat fiyat bandına göre iyi diyebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canmacva

İşlemcisi düşük geliyor olsa c9 pro da da olmaz aynı sorun ben c9 pro kullanıyorum gezinirken gördüm cevaplayım dedim

C9 pro nun işlemcisi s6 dan iyi ondada aynı yazılımsal bir durum bence

Anladım hocam. Belki yazılımsaldır belki de bütün Samsunglara özgüdür o zaman bilemiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: azosial

quote:

Orijinalden alıntı: derin07

C7 pro kullanıyorum kalavyenin geç açılması vs gibi sorun yok sadece bazen parmak izini 2 veya 3 kerede okuyor ama çok sık olmuyor.

Hocam Note 3'e göre bilemem sonuçta yılların cıhazı. Fakat fanatiklik yapmaya gerek yok bence. Kamerası vasat bir ayarda. Çok daha iyi kameralı cep telefonları var. Ha daha pahalı mı; pahalı tabi. Ama öyle açık ara güzel denilecek bir kamera yok bence bu cihazda. Fakat fiyat bandına göre iyi diyebiliriz.

Ben de ne kadar köfte o kadar ekmek demek istedim arkadaş bazen yazanlar kameralardan çok şey bekliyor da o na gülüyorum.Telefon kamerası en mantıklı bu kadar olabilir kalite ve gerçek bir kameranın verecekleri isteniyorsa iyi telefon değil bir gerçek kamera alınmalı..

• Merhaba arkadaşlar 64gb olan modelini nereden aldınız verebileceğiniz bir link var mı?

Tercihen gümüş gri

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri sirin

Merhaba arkadaşlar 64gb olan modelini nereden aldınız verebileceğiniz bir link var mı?

Tercihen gümüş gri

Zaten 64 gb den kuçük ve büyük modeli yok hepsi 64 gb C7 proların.Renge gelince Mavi,Beyaz-Altın ve Beyaz-Pembe renkleri bulunuyor.
  • derin07 D kullanıcısına yanıt
    Hocam ben c7 aldım o zaman pro olmayan.

Silver 64gb ön beyaz arkası gümüş.

Soruyu yanlış başlığa yazmış olabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri sirin

Hocam ben c7 aldım o zaman pro olmayan.

Silver 64gb ön beyaz arkası gümüş.

Soruyu yanlış başlığa yazmış olabilirim.

Evet yanlış başlık olmuş neyse güzel renk güle güle kullanın..Pek fark yok zaten...
  • Arkadaşlar selfi kamerası benim için önemli yukarıda bi arkadaş selfi çekerken arka tarafın bulanıklaştığını söylüyor, sizce nasıl...ayarlardan değiştirilebiliniyormu? bi kaç foto atabilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayayar78

Arkadaşlar selfi kamerası benim için önemli yukarıda bi arkadaş selfi çekerken arka tarafın bulanıklaştığını söylüyor, sizce nasıl...ayarlardan değiştirilebiliniyormu? bi kaç foto atabilirmisiniz?

Fotograf ve mercek dünyasının değişmez genel kuralıdır,ön planda netlik varsa arka plan göreceli olarak flu olur bunu aşmak için çok geniş açı lens ve kısık diyafram kullanılmalıdır.Böyle imkanlar cep telefonlarında yoktur bilinçli kullanılırsa biraz bu sorun aşılabilir.Ama fotoğrafı telefon ile çözmek isteyenlerde zaten bu bilgi birikimi malesef olamasını beklemek hata olur.Bunun için onlar biraz daha para verip kamerası iyi olan değil kamera arkasındaki düzeltme algoritması yani fotoğraf makinesi yazılımı apk.si iyi olan pahalı telefon almalılar.Bu da sorunu anca bir yere kadar çözebilir.. Unutmayın bunlar camera değil cep telefonu camera fonksiyonlarını beklemeyiniz.Hele bilinçsiz kullanımlarda.
    Kendi yorumuma gelince daha önce kullandığım 9005 ve göre kamerası oldukça iyi tek sorunu auto fokusun devamlı olmaması fokus yapılınca yapılan nokta bozulmadan sağa sola çevrilmeden fotoğrafın çekilmesi sağa sona oynatırsanız yeniden uzaklık fokus ayarının yapıldıktan sonra fotoğrafın çekilmesi ile gayet güzel sonuçlar alınabiliyor.
    Bir de sallantıya karşı korunma sistemi yok bu nedenle elimizi sallamadan fotoğrafı çekmeliyiz..

• Eşimin c7 prosuyla gece selfie yapalım dedik, ortam da bayağı ışıklıydı ona rağmen odaklama sıkıntısı çekti, sabit bir yere koymak gerekiyor. Arka kamera daha iyi öne göre.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • C7 pro kullananlara bir sorum olacak ben c5 pro kullanıyorum telefonun ayaarlar kısmında yazılım güncelleme yok bu durum sızde de varmı bide knox sayacını nasıl ogrenirim

• slm arkadaşlar c7 pro aldım bugün guncelleme secenegi yok resim ekliyorum size guncelleme geldimi

SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU]

• jaws01 J kullanıcısına yanıt
    hocam c7 pro da yazılım güncelleştirme için ayarlar sekmesi altında direk yazılım güncelleştirme sekmesi var c7 deki gibi cihaz hakkında'nın içinde değil o sekme, malesef bende de yok şuan servisle görüştüm cihazı servise göndereceğim bende size birşey sormak istiyorum cihazın arka kapagındaki samsung yazısı yamuk mu basılmış acaba?
  • Guncelle yazisi yoksa rootlu demek bildigim kadari ile. Sonuc olarak siz elle bir sekilde yapmazsankz guncelleme almayacak

• ferrai F kullanıcısına yanıt
    benim chaz c7 pro SM-C7018, benim tahminim cihaza SM-C7010 rom atılmış olabilir güncelleme seçeneği ayarlar bölümünde ayrı bir menu olması gerekiyormuş, cihaz hakkında bölümünde yokmuş ayarlar bölümündeymiş garantiyi aradım telefonu bize gönderin dediler cihazi hemen delta garantiye gönderdim inşallah hallederler çok şikyet var delta ile ilgili inşallah sıkıntı çıkarmazlar ayrıca benim knox 0x0 olarak geldi Phone INFO ★Samsung programından baktım telefon rootsuz tamir bölümünde orjinal yazıyor. arka kapağına bakmadım hocam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.