Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
18
Favori
95.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BL@DE

quote:

Orijinalden alıntı: farukoza

Merhaba,

C7 Pro modelinin Türkiye prizlerine uyumlu şarj cihazı piyasada bulunabiliyor mu? Kutunun içinden uyum adaptörü çıkıyor ama hızlı şarj parçasıyla beraber 3 tane aksam birbirine takılıyor hoş bir görüntü olmuyor. Benim istediğim, direk prize takabileceğim ve hızlı şarj özelliği de olan şarj adaptörü piyasada bulunabiliyor mu? Ya da diğer Samsung modellerinden buna uyan var mı? Teşekkürler

Merhaba benim c7 pro ile birlikte gelen dönüştürücülü olarak kullandığım orijinal hızlı şarj adaptörüm telefon şarjdayken voltaj dalgalanmasından dolayı bozulduğu için hızlı şarj adaptörü arayışına girmiştim kaliteli üretim yapan markalardan blitzwolf ve ugreen marka adaptörleri denedim hepsi QC 3.0 destekli olmalarına rağmen telefonu hızlı şarj etmediler banggood'dan aldığım blitzwolf bw-s5 modelinde ise telefon "yavaş şarj orijinal adaptörü kullanın" şeklinde uyarı veriyordu ardından Samsung mobile mağazasından orijinal type c kablolu hızlı şarj cihazı aldım şarj cihazı orijinal vietnam üretimi olmasına rağmen c7 pro'yu hızlı şarj etmedi normal şekilde şarj ediyordu bu şaşırtıcı durum karşısında adaptörü aldığım yere götürdüm denedik adaptör iki adet note 8 ve bir adet s8'i sorunsuz bir şekilde hızlı şarj etti yani adaptör sağlamdı son çare olarak samsung'un micro usb kablolu hızlı şarj adaptörünü denedik ve c7 pro'da sorunsuz bir şekilde hızlı şarj aktif olarak çalıştı şuan hızlı şarj aktif bir şekilde samsung'un orijinal adaptörünü dönüştürücü vs olmadan kullanıyorum fakat bu adaptör orijinal samsung olmakla birlikte çin üretimi vietnam üretimi olanlar bizim telefonları hızlı şarj etmiyor alırken bu durumu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.

Sn. BL@DE,

Ayrıntılı bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim. Sizi yakalamışken bir şey daha sorayım :) Ben bu modeli özellikleri nedeniyle çok beğeniyorum ve kızıma almayı düşünüyordum. Fakat gerek şarj adaptör sorunu, gerek resmi distribütör garantisi olmaması gerekse de knox, güncelleme v.s. sorunları nedeniyle, özellikleri daha alt seviyede buna karşın daha pahalı olmasına rağmen J7 Pro modeline yönelmiş durumdayım. Henüz alım yapmadım zira karar veremiyorum. Siz telefonda bu tür problemler yaşadınız mı? Siz benim yerimde olsaydınız hangisini tercih ederdiniz? Teşekkürler,

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BL@DE

quote:

Merhaba,

C7 Pro modelinin Türkiye prizlerine uyumlu şarj cihazı piyasada bulunabiliyor mu? Kutunun içinden uyum adaptörü çıkıyor ama hızlı şarj parçasıyla beraber 3 tane aksam birbirine takılıyor hoş bir görüntü olmuyor. Benim istediğim, direk prize takabileceğim ve hızlı şarj özelliği de olan şarj adaptörü piyasada bulunabiliyor mu? Ya da diğer Samsung modellerinden buna uyan var mı? Teşekkürler

Merhaba benim c7 pro ile birlikte gelen dönüştürücülü olarak kullandığım orijinal hızlı şarj adaptörüm telefon şarjdayken voltaj dalgalanmasından dolayı bozulduğu için hızlı şarj adaptörü arayışına girmiştim kaliteli üretim yapan markalardan blitzwolf ve ugreen marka adaptörleri denedim hepsi QC 3.0 destekli olmalarına rağmen telefonu hızlı şarj etmediler banggood'dan aldığım blitzwolf bw-s5 modelinde ise telefon "yavaş şarj orijinal adaptörü kullanın" şeklinde uyarı veriyordu ardından Samsung mobile mağazasından orijinal type c kablolu hızlı şarj cihazı aldım şarj cihazı orijinal vietnam üretimi olmasına rağmen c7 pro'yu hızlı şarj etmedi normal şekilde şarj ediyordu bu şaşırtıcı durum karşısında adaptörü aldığım yere götürdüm denedik adaptör iki adet note 8 ve bir adet s8'i sorunsuz bir şekilde hızlı şarj etti yani adaptör sağlamdı son çare olarak samsung'un micro usb kablolu hızlı şarj adaptörünü denedik ve c7 pro'da sorunsuz bir şekilde hızlı şarj aktif olarak çalıştı şuan hızlı şarj aktif bir şekilde samsung'un orijinal adaptörünü dönüştürücü vs olmadan kullanıyorum fakat bu adaptör orijinal samsung olmakla birlikte çin üretimi vietnam üretimi olanlar bizim telefonları hızlı şarj etmiyor alırken bu durumu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.

Sn. BL@DE,

Ayrıntılı bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim. Sizi yakalamışken bir şey daha sorayım :) Ben bu modeli özellikleri nedeniyle çok beğeniyorum ve kızıma almayı düşünüyordum. Fakat gerek şarj adaptör sorunu, gerek resmi distribütör garantisi olmaması gerekse de knox, güncelleme v.s. sorunları nedeniyle, özellikleri daha alt seviyede buna karşın daha pahalı olmasına rağmen J7 Pro modeline yönelmiş durumdayım. Henüz alım yapmadım zira karar veremiyorum. Siz telefonda bu tür problemler yaşadınız mı? Siz benim yerimde olsaydınız hangisini tercih ederdiniz? Teşekkürler,

Rica ederim c7 pro'yu 3 aydır kullanmaktayım telefondan çok memnunum alırken j7 pro'ya bakmıştım fakat c7 pro kesinlikle daha iyi bir cihaz olduğunu söylemeliyim j7 pro'ya göre eksi yönleri Samsung Türkiye garantisi olmaması ve güncellemeleri biraz geç alması benim cihazım c7010 modeli delta garantili ve knox sayacı 0x0 yani güncelleme konusunda hiçbir sorun yaşamadım cihaz otomatik alıyor güncellemeleri şuan android 7.0 sürümünü kullanmaktayım j7 pro ve c7 pro arasında tavsiyem kesinlikle c7 pro olur alırken alacak olduğunuz satıcı ile iletişime geçip knox sayacı 0 olan ve c7010 modeli olan bir cihaz alırsanız güncelleme olarak sorun yaşamazsınız telefon elinize geçtikten sonra knox sayacı ve garanti imei sorgulama gibi gerekli diğer testleri yapar ona göre onay verirsiniz c7 pro'dan önce düz c5 modelini kullanmıştım c5'ten de son derece memnun kalmıştım ve hiçbir sorun yaşamamıştım şuan c5'i kardeşim kullanıyor hiçbir sorun yaşamadı memnun c serisi kullanıcı hatası olmadıktan sonra genelde sorun çıkarmayan cihazlar o yüzden pek garantiye işinizin düşeceğini sanmıyorum ve memnun kalacağınızı düşünüyorum sırf garantisi daha iyi diye fiyatını haketmeyen j serisini ben olsam tercih etmezdim.

• Merhaba arkadaşlar

Note 4 den C7 pro ya geçiş yapılması mantıklımi sizce kullacilar olarak ?

Kalem i cok fazla kullanıyorum olmasada olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba dün c7 pro aldım hepsiburada üzerinden cepgen satıcısından knox sayacı 0x0 kutusundaki versiyon c7010 cihazdaki versiyonda c7010 ancak yazılım güncelleme kısmı cihazın içinde yok ve klavye kika klavyesi samsung değil bazı arkadaşlarda aynı şekildeydi forumda samsung smart switchten güncelledikten sonra düzeldiğini yazmışlar telefonumu bağladığımda güncellemeyi görüyor 2274mb PDA:QK2 / CSC:QK2 / PHONE:QK2(TGY) devam et deyip onaylıyorum güncelleme bileşenleri indiriliyor diyor %100 oluyor ardından üretici yazılımı yükseltmesi çalıştırılamadı. Bilinmeyen hata oluştu hatasını alıyorum var mı yardım edebilecek biri ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: feartrojen

merhaba dün c7 pro aldım hepsiburada üzerinden cepgen satıcısından knox sayacı 0x0 kutusundaki versiyon c7010 cihazdaki versiyonda c7010 ancak yazılım güncelleme kısmı cihazın içinde yok ve klavye kika klavyesi samsung değil bazı arkadaşlarda aynı şekildeydi forumda samsung smart switchten güncelledikten sonra düzeldiğini yazmışlar telefonumu bağladığımda güncellemeyi görüyor 2274mb PDA:QK2 / CSC:QK2 / PHONE:QK2(TGY) devam et deyip onaylıyorum güncelleme bileşenleri indiriliyor diyor %100 oluyor ardından üretici yazılımı yükseltmesi çalıştırılamadı. Bilinmeyen hata oluştu hatasını alıyorum var mı yardım edebilecek biri ?

kardes sammobile stesine gir cunki sammobile orjinal rom knox sayaci degismez 7.0 rom u indir odin 3.12 ile kur telefona googleden odinle kurulum yaz genis bilgi var bu konuda asagidaki linlkten honkong 7.0 olani indir

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-c7-pro/SM-C7010/

• Evet 2 gün önce aynen dediğiniz işlemi gerçekleştirdim

• Eşimin C7 Pro cihazı bugün şarjdayken nedense birden bire açılmaz oldu ne yaptıysak açılmadı, Cihazı 6 Ay önce GG'den tikla_gelsin satıcısından almıştım daha önceden böyle bir sorun yaşayan oldumu ?
    Şimdi ne yapmamız gerekiyor eşim artık bu cihazı kullanmak istemiyor iade edebilirmiyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

Eşimin C7 Pro cihazı bugün şarjdayken nedense birden bire açılmaz oldu ne yaptıysak açılmadı, Cihazı 6 Ay önce GG'den tikla_gelsin satıcısından almıştım daha önceden böyle bir sorun yaşayan oldumu ?
    Şimdi ne yapmamız gerekiyor eşim artık bu cihazı kullanmak istemiyor iade edebilirmiyiz ?

telefon kapaliyken ses acma home guc tusuna ayni ayni anda basili tutun dowload moduna gelirse odinle bir rom atin yada bunu yapmdan hard format deneyin ses acma guc tusu home tusuna ayni anda basili tutun telefon gelirse formati deneyin telefon gelmesse garantiye gondermeniz gerek

• BL@DE kullanıcısına yanıt
    bazı inceleme videoları izledim.c5 pro'nun otomatik güncelleme aldığı ama c7 pro'nun almadığı söyleniyordu bu işin aslı nedir? ben c7 pro almak istiyorum ve android güncellemesini de otomatikmen almasını istiyorum bana fikir verir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

bazı inceleme videoları izledim.c5 pro'nun otomatik güncelleme aldığı ama c7 pro'nun almadığı söyleniyordu bu işin aslı nedir? ben c7 pro almak istiyorum ve android güncellemesini de otomatikmen almasını istiyorum bana fikir verir misin?

c serilerin otomatik guncelleme almiyor diye bir sorunu yok bende c7pro var guncelleme.aldi skinti yok

• Beyler ben bu telefonu almayı düsünüyorum güncellemeleriyle vb şeylerle ugrasmamam icin knox sayacı 0×0 olan ve c7010 hong kong sürümünü mü almam gerekiyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: pertev13

Beyler ben bu telefonu almayı düsünüyorum güncellemeleriyle vb şeylerle ugrasmamam icin knox sayacı 0×0 olan ve c7010 hong kong sürümünü mü almam gerekiyor ?

adim sayar guvenli klasor calismiyor knox sayaci 0x1 olursa benim icin bu iki program hayati mesele doyorsan hic alma farketmez ben illa telefonla guncelleme yapmak istiyorum zevkler ve renkler tartisilmaz diyorsan onunda caresi var.d telefonu aldin otadan guncelleme gelmedi caresi basit sammobileye gir telefonun markasini yaz kullanmis oldun romu indir muhtemelen 6.0 bu romu indir kur odinle sana ota dan guncelleme gelir keyifle telefondan guncellersin.d

• SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU]

Ekran süreleri sizde nasıl?

Android 6 kulanıyorum henüz güncellemedim

• Arkadaşlar herkese iyi forumlar, bugün hepsiburada dan ithalatçı garantili olan c7 pro geldi, satıcı hepsiburada knox sayacı warranty voıo 0x1(0x500) olarak yazıyor sanırım yazılımla oynanmış ayrıca kutu jelatinliydi ama ekran filmi uygulanmış olarak geldi, çok moralim bozuldu sayacın bir çıkmasına samsung healte girdim knox hatası veriyor açmıyor klavye samsung değil bi tuhaf, henüz simkart takmadım telefona, sanrım uykuya dalma sorunu da oluyormuş telefonda, güncellemede almicak bu durumda

Sizce ne yapmalıyım bu şekilde kullanabilir miyim 1400 en yakın para verdim altın rengi, yoksa iade mi edeyim lütfen açıklayıcı bilgi verirseniz sevinirim bu işlerden anlayan arkadaşlardan yardım bekliyorum?

• eyfetop E kullanıcısına yanıt
    bu sekilde kullanamazsiniz diye bisi yok 0x1 sayacta sadece adim sayar ve guvenki klasor calismaz geri iadeyi kabul etmezler kullanmak istiyorsan

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-c7-pro/SM-C7010/

bu linkten honkong 6.0 indirir odinle kurarsan ota telefon uzerinden gelir guncellemen direk 7.0 da indirip kurabilirsin odinle kurulum bilgin yoksa youtupde 100 lerce video var izle basit

• ses kalitesi nasıl bu telefonun bir iki olumsuz yorum vardı ses seviyesi düşük diyorlardı doğrumu
  • Note 4 den bu tlf geçiş yapılırmı arkadaşlar

• seferihsn kullanıcısına yanıt
    Yeni görüyorum kusura bakmayın. Evet arada arkayı bulanık yapıyor ama bu tam elinle hareketsiz sabitlediğinde oluyor onun haricinde ben sevdim

• Smart View özelliğini bulamıyorum. Bildirim çubuğundan kaybolmuş nasıl bulucaz bilen var mı ?

• Gorzop kullanıcısına yanıt
    Üst barı ya iki kere aşağı çek,yada iki parmağınla.tümü çımacaktır...eğer aradığınız yoksa sağdali çıkan üç noktaya tıklayıp,oradan tuş sırasını seç...istediklerini öne al...o kadar.

SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.