Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
641
Cevap
18
Favori
95.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İnstagramınızda sizin böyle mi hava durumu diğer etiketler bende çıkmıyor diğer arkadaşlarımda hepsi var benim telde yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. 2-3 gündür telefondan böyle bir şey çıkıyor. Zararlı uygulamayı devre dışı bıraka tıklasam bile değişen bir şey olmuyor. Telefonumu fabrika ayarlarına sıfırlardım yine olmadı. Ne yapmam gerektiğini bilen var mı?

SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nrdn83 -- 17 Haziran 2018; 2:58:21 >
  • nrdn83 N kullanıcısına yanıt
    Android 7 ye güncelleme yapmadınız sanırım. Sonra gidiyor yapınca.

• quote:

Orijinalden alıntı: circassianmen

Android 7 ye güncelleme yapmadınız sanırım. Sonra gidiyor yapınca.
    Nasıl yapılacağını bilmiyorum

• Merhaba. Pcim c7proyu hiç bir şekilde görmüyor. Şarj oluyor sadece. Yardımcı olabilecek var mı?

SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU]

• nrdn83 N kullanıcısına yanıt
    Kapatıp açar mısın telefonu? Olmazsa yine samsung sitesinden bilgisayar için program indir. Telefonlara yönelik usb bağlantı programı gibi bir şeydi sanırım.

• 64 GB / 4 GB (SM-C7010) modelinde bilinen kronik bir sorun var mı?

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-c7-pro.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: comlink

64 GB / 4 GB (SM-C7010) modelinde bilinen kronik bir sorun var mı?

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-c7-pro.html
    Cihazla 9 ayım oldu herhangi bir sorunu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Japonya

Cihazla 9 ayım oldu herhangi bir sorunu yok

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. Gördüğüm kadarıyla yorumlar güzel, buna benzer özellikli bir Samsung cihazım vardı ve sattım şimdi C7 Pro almayı planlıyorum. Acaba C7 Pro'da sol üst köşede zaman zaman bildirim için nokta işareti çıktığı oluyor mu? Sadece tek nokta ve tek başına çıkan bir nokta.
  • C7 pro ile c9 pro arasında kaldım. C7 pro yu tavsiye edermisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvardar77 -- 30 Haziran 2018; 18:53:57 >
  • kvardar77 kullanıcısına yanıt
    Eğer yüksek oyunlar hedefiniz değilse(c7 pro da açar sadece grafik işlemcisi ve ram düşük olduğundan o kadar akıcı olmaz) c7 pro öneririm. Çünkü hafıza, ekran, batarya kendi boyutlarına oranla aynı denebilir yani aynı etkiyi verecektir. Sadece işlemci, grafik işlemcisi, ram fazla. Dediğim gibi telefona yüklenen birisi için c9 pro derim. Normal kullanımda c7 pro faha uygun olacaktır.

• circassianmen C kullanıcısına yanıt
    Oyun pek oynamiyorum. Şarzi iyi gitsin.kamerası iyi olsun yeter.suan note 3 kullanıyorum. Note 3 te 5.7 inç olduğu için c7 proyu almayi dusunuyorum

• Beyler son aylardır yeni farkettiğim bişey var. Telefonu sarja taktığımda sarj aletinin Usb C kısmı yamuk duruyor ve ufak oynattığım da yukarı aşağı sallantı yapıyor. Sizde de aynı sorun var mı ? Sanki telefon sarjdayken düşmüşte sarj kısmı yamulmuş gibi. Çok takıntı yaptım bu durumu :/

• kvardar77 kullanıcısına yanıt
    Ekran, batarya, hafıza ve hız konusunda daha iyi olacaktır kesinlikle. Ön kamerada da. Ama arka kamera konusunda bazı durumlarda note 3 ün bile gerisinde kalabilir çok nadir. Genelde önde olur tabi.

• Arkadaşlar bu telefonu almayı düşnüyordum fakat xiaomi redmi 5 plus telefonu ile arasında kaldım sizce hangisi iyidir ?
  • Equal- E kullanıcısına yanıt
    Kullanım amacına bağlı ikisinin de avantajları var.

• şarj giriş yeri nemli uyarısı veriyor 2 gündür. çok tozlanmıştı selpakla temizleyeyim dedim. sonra o uyarıyı vermeye başladı. sanırım suya dayanıklı telefonlarda oluyormuş o uyarı. normalde diğer samsunglarda o uyarı varken şarj olmuyormuş ama bende sıkıntı yok. nasıl kaldırabileceğimi bilen birisi var mı ? garantiye gitsem ne derler acaba ?

• Telefonu hiç hdmı ile bağlayan oldu mu? Usb 2.0 olduğu için hdmi destekliyor mu emin değilim. Deneyen varsa söyleyebilir mi?

• önce şarj giriş yeri uyarısı veriyordu. şuan bilgisayar hiç görmüyor telefonu, şarj olmasında sıkıntı yok. garantiye gidersem bilgilendiririm.
  • C7 Pro'ya android 8 gelmişSAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.