Şimdi Ara

★★SAMSUNG GALAXY C5 (SM-C5000) |ANA KONU|★★ (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
14
Favori
85.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uzun ekran fotoğrafı alma gitmiş bende sizde de aynı sorun vsr mı aktif olarak kullanıyordum ben ...
  • Samsung C5 batarya değiştiren var mı?Internetten sipariş verip değiştiren yada tamirciden yaptıran varsa bizede bilgi versin ona göre değiştirelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Oreo güncellemesi geldi pil performansı daha iyi olsa da ortalama 2.5 saat ekran süresi alıyorum ayrıca pili 2000 mah olarak görüyor sanırım pilin ömrü azaldı, Ankara da değiştirebileceğim biryer var mıdır? İyi forumlar.

• emrah23905 E kullanıcısına yanıt
    YAZILIMSAL bir sorun olabilir
    bende bekleme ve ekran süresi sorunu yok
    24 aydır kullanıyorum
    2000 mah gözüküyor
  • yasaluyari kullanıcısına yanıt
    İlgin için teşekkürler hocam,

Nougat da ekran süresi daha kötüydü oreo ile biraz daha iyi ama 2.5 den fazlasını göremiyorum ilk %50 lik kısım iyi iken özellikle %35 den sonra çok hızlı düşüyor o yüzen pilden şüpheleniyorum. Cache partion ve format seçeneklerini de denedim kar etmedi

• Telefonuma 8. Surumu geldi yuklemez olsaydim. Telefonun sarj azalmasinda ciddi sorun oldu. En onemlisi ise OZEL MOD özelligi suan tamamen iptal kullanilamiyor. Ozel moddaki fotograf ve dosyalarima erisemiyorum. Is belgelerim konusunda ciddi magdur duruma dustum. Bu konuda bana yardimci olabilecek bir arkadasimiz varmi? Varsa acil yardima ihtiyacim var , eski surume donebilirmiyiz ve eski surume donmus olsak ben ozel moddaki belgelerime tekrar ulasabilirmiyim.

★★SAMSUNG GALAXY C5 (SM-C5000) |ANA KONU|★★

Durum böyle hocam

Arada bu goruntuyu paylasalim aramizda

Emsal olur birbirimize

• Yok hocam netflix yada YouTube dan video izlerken o süreleri alıyorum ama günlük kullanımda 2.5 saat üstünü göremiyorum telefonu ilk aldığımda 1 sene kadar hızlı şarjda kullandım pilin ömrü hızlı kısalmış olabilir birde %35 den sonra sı çok hızlı düşüyoru 5 er 10 adımda o yüzden pilden şüpheleniyorum, pili değiştirtsem çare olur mu emin değilim, ilgin için tekrar teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Zeplin

Telefonuma 8. Surumu geldi yuklemez olsaydim. Telefonun sarj azalmasinda ciddi sorun oldu. En onemlisi ise OZEL MOD özelligi suan tamamen iptal kullanilamiyor. Ozel moddaki fotograf ve dosyalarima erisemiyorum. Is belgelerim konusunda ciddi magdur duruma dustum. Bu konuda bana yardimci olabilecek bir arkadasimiz varmi? Varsa acil yardima ihtiyacim var , eski surume donebilirmiyiz ve eski surume donmus olsak ben ozel moddaki belgelerime tekrar ulasabilirmiyim.
    Yardim edebilecek kimse yokmu 🙄

• Dr.Zeplin D kullanıcısına yanıt
    Dosyalara ulaşamamak falan çok ciddi bir sorunmuş. Keşke yardımcı olabilsem.

• Gercekten cok zor durumda kaldım 🙁

Hocam sen özellikle belirtince deneme ihtiyaci hissettim video izlemeden gunluk bekkeme suresindeki ekranı

Facebook uygulaması yok

Gmail, Sms ve whatsapp dışında bildirimler özellille kapalı

Senkronizasyon açık

Güç tasarrufu açık

Arka planda izinle calışan uygulama çok az

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasaluyari -- 1 Ocak 2019; 14:58:42 >

• Ekran görüntüsü alırken daha fazla al kısmı var mı sizde .. güncellemeden sonra gitti de o kısım eskiden düzenle daha fazla al paylaş butonları olarak otomatik çıkıyordu da ?
  • hocam daha fazla al kısmını hiç fark etmedim desem
    nasıl bir şeydi o
    daha fazla nasıl ve nerenin görüntüsünü alıyordu?
  • yasaluyari kullanıcısına yanıt
    hocam altta fotoğraftaki gibi bar çıkıyordu ve uzun yazıları direk birleştiriyordu ..★★SAMSUNG GALAXY C5 (SM-C5000) |ANA KONU|★★
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

Durum böyle hocam

Arada bu goruntuyu paylasalim aramizda

Emsal olur birbirimize
    Hocam merhaba sistem arayüzünü böyle dark mode nasıl yaptınız?
  • + olarak bir şey sormak istiyorum, cihaz bataryasını 2000mAh olarak görüyor. Ve şarj çok kötü derecede. Hızlı şarj biraz tolere ediyor ama yine de iyi değil. 2600 olarak çalışması gerekmiyor mu? Son dönemde şarjı kötü olan var mı aramızda veya yeni batarya takıp memnun kalanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakcuhadaroglu

+ olarak bir şey sormak istiyorum, cihaz bataryasını 2000mAh olarak görüyor. Ve şarj çok kötü derecede. Hızlı şarj biraz tolere ediyor ama yine de iyi değil. 2600 olarak çalışması gerekmiyor mu? Son dönemde şarjı kötü olan var mı aramızda veya yeni batarya takıp memnun kalanlar.
    Merhaba dostum, benim ki de 2000 mah olarak görüyor. Normal günlük kullanımda 2 - 2,5 saat arası ekran süresi alıyorum ilk aldığımda 3.5 saat civarıydı android 6 ile ama 7 ve 8 de o süreleri hiç göremedim. Bu arada samsung servis hizmeti vermiyor bu telefona batarya değişimi için sormuştum. İyi forumlar.

• Samsung capture uygulamasinin backupini alip buraya atabilecek var mı?

Oreoyla beraber gitti uygulama , tekrar duzeltmeyi deneyelim.

Ayni zamanda record screen uygulamasinin da apksini yedekleyip atabilen olursa sevinirim.

• Arkadaşlar ben cihazı 7.0'a downgrade yaptım. Bataryayı 2600 olarak görüyor ve kesinlikle şarj daha iyi. Uzun SS alma özelliğine de tekrar kavuşmuş oldum. Facebook da kullanıyorum bu arada batarya gayet iyi. Oreo iyi hoş güzel ama ekran süresi olarak 2,5-3 saat. Bekleme süresi benim işime gelmiyor önemli olan ekran sürem. Çünkü fazlasıyla kullanıyorum cihazı iş gereği. Şimdi Nougat'ta en fazla 3 saat 42 dk görebildim ekranı. Yükleyeli 2 gün oluyor. Ondan önce de LineageOS yükledim onun da şarjı iyi hatta kulaklık çıkışı ses yüksekliği olarak güzeldi. Ancak Gear saatime bağlantı yapamadığım için stock rom'a geri dönmek zorunda kaldım.
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.