Şimdi Ara

★★SAMSUNG GALAXY C5 (SM-C5000) |ANA KONU|★★ (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
14
Favori
85.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ozgur42

Telefona yeni bir yazılım güncellemesi geldi. Henüz yüklemedim. İçeriği hakkında bilgisi olan var mı acaba?

Güncelleme kısmında daha fazla bilgi edinmek için verilen adreste Ocak ayında gelen Android 7. 0 güncellemesi görünüyor sanki.

http://doc.samsungmobile.com/SM-C5000/TGY/doc.html

Sammobile sitesinde de yeni bir güncelleme görünmüyor.

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-c5/SM-C5000/TGY/

Bu gelen güncelleme ne ola ki? Eski güncellemeyi tekrar mı yükletmeye çalışıyor acaba?

Aynı durum başına gelen var mı?
    Aynı güncelleme değildir. Android 7.0 güncellemesi 1gb den büyüktü. Büyük ihtimalle android güvenlik patch güncellemesi ile ufak tefek iyileştirmeler yapmışlardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• danies D kullanıcısına yanıt
    Evet, dediğiniz gibi galiba. Zaten güncellemeyi de yaptım. Herhangi bir değişiklik olmadı.

• Alınır mı dostlar ne dersiniz ?

• Oğuzhaan kullanıcısına yanıt
    alınır hocam
    niye alınır? J serisinden iyi ve şık A serisinden ucuz
    ben 20 aydır kullanıyorum bir derdi yok
    Benim bu telefonla ilgili iki sıkıntım var. Birincisi pilin dayanma süresi. Daha önceki sayfalarda pil kullanım istatistiklerimin ekran görüntülerini de paylaşmıştım. Bu benim için ciddi bir sorun maalesef. Yalnız ben çift sim kart kullanıyorum. Eğer siz tek sim kart kullanacaksanız sizde olmayabilir belki öyle bir sorun.

İkincisi de; ben öyle çok fotoğraf kalitesine önem veren biri değilim ama ışığın yetersiz olduğu ortamlarda çekeceğiniz resimlerden pek bir şey beklemeyin. Fakat gündüz çekimlerinde sorun yok.

Bunların dışında güzel.
  • yasaluyari kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, siz nereden almıştınız ? Şuan Teknosa vb yerlerde stok yok gözüküyor internetten mi aldınız ?

• Ozgur42 O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, kardeşime bakıyoruz önceden S5 i vardı düşürdü kaybetti ,yerine ucuz yollu birşey alalım dedim. Siz nereden almıştınız bu arada ?

Hocam ben Hepsiburada'dan almıştım.

Bu arada telefona Android 7 geldi ama 8 gelmeyecek. Karşılaştırma yaparken bu da aklınızda olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozgur42 -- 4 Temmuz 2018; 10:6:23 >
    N11, gittigidiyor veya hepsiburadadan alabilirsin. C5 pro ya android 8 gelecek. Onu da düşünebilirsin.

• kamerayla ağır çekim video nasıl çekebiliriz
  • realitych R kullanıcısına yanıt
    Ağır çekim modu yoktu sanırım. Belki ek uygulama ile. Ama performans alınamaz.

• Video çektiğim zaman özellikle sesli dışarda bir ortamda mikrofon açılışta pat diye ses veriyor ve devamında ses kalitesi kötü çıkıyor.Evdeki ortamda normal kalitede çıkıyor.Acaba benim mikrofon mu bozuldu yoksa Samsung C5 mikrofonu mu kötü.Yazilimsal bir sorun yok çünkü odin temiz yazilim attim format attim bir şey değişmedi .

Cevap yazarsaniz sevinirm ona göre tamire götürecem.

• ★★SAMSUNG GALAXY C5 (SM-C5000) |ANA KONU|★★

çin versiyonu için guncelleme yayinlanmış

• Arka kamera cami plastik gibi birşey mi bu telefonun? arka kamera cami çizik içinde dolayisiyla fotoğraflar puslu gibi çıkıyor cami temizlemenin bir yolu var mi? Ya da değiştirmek mi gerekiyor cami kolay birşey mi acaba?

• ★★SAMSUNG GALAXY C5 (SM-C5000) |ANA KONU|★★

Linegea os 15.1 çıkmış.Android 8.1 ve 64 bit

https://forum.xda-developers.com/android/development/rom-lineageos-15-1-samsung-galaxy-c5-t3828557

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Developer -- 20 Ağustos 2018; 15:30:9 >

• Telefonu 4 aydır kullanıyorum. Telefonun en büyük sorunlarından biri batarya kapasitesi. Bir günü çıkarıyor fakat oyun için çokta önermem. Hoparlörler tıkanabiliyor ben diş fırçası ile temizliyorum bu arada son sürüm Android 7 dir. Ramı ve hafızası gerçekten iyi. Garanti servisi delta servis. Bu arada orjinal klavyesinde türkçe destek yok indirme listesinde var fakat her seferinde başarısız oluyor. Fiyatının ucuz olmasının sebebi kore için üretilmiş. Günlük kullanmalık, orta düzey bi telefon.

• nougat ın son kararlı sürümü 7.1.2 gelsin başkada birsey istemem

guzel guzel calisiyor

20 aydir kullaniyorum

J serisi bile 1500-2500 araliginda gezerken

basina birsey gelmedigi surece kullanirim bunu

• C5 pro ya android 8 geldi daha kötü oldu. Ben android 7 kullanıyorum c5 pro için android 7 çok iyi ekran batarya oyun vs. Kronik sorun yok. Bu iki telefon arasında kalırsanız eğer biraz daha fazla verip C5 PRO alın.

• altın rengi c5imi satıyorum . 32gb sorunsuz . garantisi devam ediyor 1000tl
  • SAMSUNG C5 için LineageOs15.1 kurmak isteyenler veya merak edenler bu videodan yararlanabilir:
    https://www.youtube.com/watch?v=XjsYV79zzJU&t=32s
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.