Şimdi Ara

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.931
Cevap
35
Favori
140.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu Samsung'u anlamiyorum ya ,Google Android P ' nin 3.betasini yayinladi ,Apple hâla iPhone 5s e bile guncelleme veriyorken Samsung ya güncelleme vermiyor ya da cok geç veriyor.Listeye göre C7 pro ve C9 pro ya Aralik ta güncelleme verecekmis (C5 pro listede yok) , Türkiye de yayımlanması da 2019 başını bulur zaten bence.Neyse biz yine de umudumuzu korumaya devam edelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freedom32 -- 27 Temmuz 2018; 0:1:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    Buyurun https://shiftdelete.net/samsung-oreo-guncellemesi-alacak-8-yeni-telefonu-acikladi

• Freedom32 kullanıcısına yanıt
    #SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL

Samsung çin ve hong kong twitter hesaplarından resimle duyurdu c5 pronun da android 8 alacağını. Bu haber eksik. Resmî açıklamalara kulak verin.

• Diğer cihazlar 2018 takvimi olduğu için olabilir. C5 pro 2019 a sarkacagi için yeni takvim de olabilir 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freedom32

Ben bu Samsung'u anlamiyorum ya ,Google Android P ' nin 3.betasini yayinladi ,Apple hâla iPhone 5s e bile guncelleme veriyorken Samsung ya güncelleme vermiyor ya da cok geç veriyor.Listeye göre C7 pro ve C9 pro ya Aralik ta güncelleme verecekmis (C5 pro listede yok) , Türkiye de yayımlanması da 2019 başını bulur zaten bence.Neyse biz yine de umudumuzu korumaya devam edelim.
    Samsung çıkış yılı aynı olan serinin telefonlarına ayrım yapmaz C9 pro C7 pro alıyorsa C5 proda alır. Şimdiye kadar A7 aldı A5 almadı J7 aldı J5 almadı gibi bi durum olmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asabi kullanıcısına yanıt
    Şu an c5 pro beta testleri sürüyor yani 10000 c5 pro kullanıcısı android 8 e geçti bile. Neyin kafasını yaşıyor bu eleman hocam.

• Android 7 verilmeden öncede listede c7 pro ve c9 pro vardı ama c5 pro yoktu ama c5 proya verildi.
    c5 pro ve c7 pro nun işlemcileri aynı olduğundan c7 pro nun aldığı yazılımları c5 pro da alacaktır bir aksilik olmadı sürece
  • İnternet kullanımında mobil veri, wifi kullanımına göre bariz derecede fazla şarj yiyor. Sizlerde de böyle mi durum? Her telefonda genelde wifi az yer ama bunda mobil veri farkı çok fazla geldi bana.

• Tamam , Link resmî olmadığı için yanılmış olabilirim k.bakmayın , Ama benim demek istediğim Samsung'un güncellemeleri geç vermesi. Zaten ben C5 pro'ya da güncelleme gelmez diye de birşey demedim hemen üzerime gelmişsiniz siz de İnşaallah 1-2 aya kadar güncelleme gelir de rahatlığa kavuşuruz...

• circassianmen C kullanıcısına yanıt
    Evet, bende de aynı , özellikle 4G deyken baya şarj gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freedom32 -- 27 Temmuz 2018; 11:56:35 >
  • Mobil veri kullanımı sırasında şarjın hızla tükenmesinden daha doğal ne olabilir ki? Tüm akıllı telefonlarda durum bu. Kaldı ki bizim telefonda durumun o derece vahim olduğunu da düşünmüyorum, 1 hafta önce Uludağ'da Vodafone şebekesinin zorlandığı bir piknik alanına gittim, 4-5 saat orada bulunduysam en azından 1 saat kadar da mobil veri üzerinden işlem yapmışımdır, şarjın su gibi akması gibi bir durumla karşılaşmadım. Durum gayet normal bence.

Yoğun mobil veri + (gün ışığında) ekran kullandığım günlerde dahi (Spotify/Eurosport Player vb.) telefon gayet yeterli bir batarya performansı sunuyor (hele ki 2600 mah'lik bir batarya için)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freedom32

Tamam , Link resmî olmadığı için yanılmış olabilirim k.bakmayın , Ama benim demek istediğim Samsung'un güncellemeleri geç vermesi. Zaten ben C5 pro'ya da güncelleme gelmez diye de birşey demedim hemen üzerime gelmişsiniz siz de İnşaallah 1-2 aya kadar güncelleme gelir de rahatlığa kavuşuruz...
    Yazılım işi kolay değil samsung'un onlarca modeli var tabi daha az model çıkartıp güncellemelere odaklansalar daha iyi ama nekadar geç gelirse okadar iyi stabil sorunsuz gelir erken güncelleme marifet değildir bazı markalar erken veriyor bu sizi yanıltmasın aosp tabanlı arayüz saf android fazla özellik yok hali ile erken verebiliyorlar bana göre en kullanışlı fonksiyonlu arayüz experience'dir.

• dellytecus D kullanıcısına yanıt
    Zaten dedim her telefonda böyle diye, benim düşüncem wifi ağına göre olan farkın fazlalığı.

• Ya şu telefonda hdmi bağlantısı deneyen olmadı mı?

• #SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL

Hayırlı uğurlu olsun oreo yayınlanmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: asabi

Hayırlı uğurlu olsun oreo yayınlanmış.
    Nasıl yükleriz bunu

• Bu çin versiyonu bizim cihazlar hong kong o yüzden onu bekleyeceğiz.

• asabi kullanıcısına yanıt
    Oo güzel. Hong hong da hemen gelir heralde. 7.0 geldiğinde aynı gün vermişlerdi.

• circassianmen C kullanıcısına yanıt
    2 gün olmuş bu çıkalı. Umarım yarın verirler.

• Galaxy apps 5 yeni güncelleme geldi arkadaşlar bu oreonun habercisi sanırım

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.