Şimdi Ara

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.931
Cevap
35
Favori
140.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ercan547

quote:

Orijinalden alıntı: SASiNGi

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Knox yazılım güncellemeye engel değildir sıkıntı yaratmaz sadece cihaz üzerindeki yazılım orijinal oynanmamış yazılım olsun yeter eğer custom oynanmış yazılım yüklenirse yazılım güncellemesi almaz smart switch den güncelleme yapabilirsiniz bir sıkıntı çıkacağını tahmin etmiyorum telefon yedeğinizide alın her ihtimale karşı, knox 0x1 olması samsung uygulamalarının bazıları mesela s healt güvenli klasör gibi izin yermez başkada bir sıkıntı yaratmaz

Dediğiniz gibi smart switch e bağladım ancak güncel gözüküyor güncellemiyor, bende sammobiledan k2 ile bilen güncellmeyi indirip odin ile yükledim bir sıkıntı yok tek sıkıntı güncelleme çıktıkça elle atıcam ama yapıcak bişey çok sağolun.

Ayarlar kısmında yazılım güncelleme menüsü gelmedimi

Eski sürümdeyken vardı güncelleme menüsü ve hala var

Peki menüde güncelle dediğinizde güncelleme sorgulamıyormu

Sorguluyor ancak en yeni güncellemeler zaten yüklendi diyor. Eskisinde de yenisinde de

Tahminimce ilk yazılım orijinal yazılım değildi oynanmış yazılımdı knox ondan 0*1 olmuştur ve öyle yazılımlarda güncelleme almıyor. son yazılımı odin ile 4 dosyayıda yüklediyseniz yeni yazılım geldiğinde cihaz üzerinden yazılım güncellemesi yapabilirsiniz yeni yazılım çıktığında belli olur

Dediğiniz gibi oldu, cihaz 7.0 güncellemesini gördü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Arkadaşlar bu cihazda batarya performansı nasıl acaba? Redmi note 4 den geçmeyi düşünüyorumda.

Redmi note 4x ten geçtim, ortalama 10-11 saat pil ömrü vardı, bunda 8 saat.

8 saat görüyorsa razıyım valla.
  • Bir de aklıma şu takıldı. Konuda herkes knox sayacına takılmış. Misal ben bu cihazı alacak olsam alır almaz rootlardım. Nasılsa ithalatçi garantili bir cihaz. Normal garantiden ne hayır görüyoruz da paralelden hayır bekleyelim? Sanırım herkesin derdi knox sayacı artmış ise güncelleme alamamak. Doğru anlıyorum değil mi? Lakin onun da yolları vardır diye düşünüyorum. Sonuçta pcden yazılım atılır her türlü. Hele rootlu ve TWRP yüklü ise istediğiniz romu yükleyebilirsiniz cihaza. Çok ahım şahım pahalı bir cihaz da değil zaten.
  • ercan547 E kullanıcısına yanıt
    Çin sürümü değil mi o Türkçe dil desteği olduğuna emin misin yükledin mi?
  • SASiNGi S kullanıcısına yanıt
    Yüklediniz mi Türkçe dil desteği var mı?
  • Evet Android 7 sürümü türkçe.
  • Air kullanıcısına yanıt
    Siz şu an kullanıyorsanız stabilitesi nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

Çin sürümü değil mi o Türkçe dil desteği olduğuna emin misin yükledin mi?

Sammobile daha vermedi yazılımı şuan için cihaz üzerinden ota dan güncelleme yapabilirsiniz sammobilede büyük ihtimal öğleden sonra yükler sitesine
    Smart switch görmeyince ben de şaşırmıştım teşekkürler.
  • quote:

Smart switch görmeyince ben de şaşırmıştım teşekkürler.

Sabah verildi otadan yazılım, ben böyle büyük güncellemeleri bilgisayar üzerinden yapma taraftarıyım bende smart switche verilmesini bekliyorum yazılımın daha güncellemedim, otadan 1262.66 mb gösteriyor
  • MüdavimBey kullanıcısına yanıt
    Bende bu sabah yükledim. Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Gayet güzel.
  • quote:

evet türkçe

• quote:

quote:

evet türkçe

Hayırlı olsun artık bilgisayara ihtiyaç duymadan yazılım yükleyebiliyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercan547 -- 2 Ocak 2018; 12:5:35 >

• quote:

quote:

quote:

evet türkçe

Hayırlı olsun artık bilgisayara ihtiyaç duymadan yazılım yükleyebiliyorsunuz

Sağolun, sayenizde

• Bende bilgisayar yok yazılım atamadım bu yüzden yazılım güncelleme kısmı yok. Bilgisayar olmadan bu işi halledemez miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: circassianmen

Bende bilgisayar yok yazılım atamadım bu yüzden yazılım güncelleme kısmı yok. Bilgisayar olmadan bu işi halledemez miyim?

İlk yüklemeyi bilgisayar üzerinden yapmak zorundasınız bir bilgisayara samsung smart switch programını yükleyin ordan güncelleyin ondan sonra birdaha bilgisayara ihtiyaç olmadan telefon üzerinden güncelleme yapabilirsiniz.
    Benim telefonda da yazılım güncelleme menüsü yoktu neden böyle geliyor telefonlar onuda anlamış değilim.
  • Samsung Galaxy C5 Pro C5010 Hong Kong yazılım yeniliklerini burdan bakabilirsiniz.
    http://doc.samsungmobile.com/SM-C5010/TGY/doc.html

konunun ilk sayfasınada eklenirse güzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercan547 -- 2 Ocak 2018; 14:23:58 >

• Doğum günü hediyesi olarak anneme C5 Pro almaya karar verdik, Gold (altın-beyaz) renk olanından istedi. Daha önceki mesajlarda tavsiye edilen Uygun İletişim'in Hepsiburada mağazasından baktım, var görünüyordu. Yine de arayıp modeli 5010 ve Knox kodu 0x0 cihaz istediğimi söyleyeyim dedim. Yetkili hanımın söylediğine göre stokta Gold ve Mavi renk varmış. Gold modeller 5018 ve Knox 0x0 iken Mavi renklerin 5010 model ve Knox 0x1 olduğunu söyledi.

Hangisini tercih edeceğimi bilemedim, ikisi bir arada olmuyor yani. Ya Gold 5018 model ve Knox 0x0 olacak ya da Mavi 5010 model ama Knox 0x1 olacak. Ne tavsiye edersiniz, hangisini almak daha mantıklı?
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.