Şimdi Ara

Samsung Galaxy C5 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
3
Favori
31.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnşallah açıp bakarsın... Sadece o senin telefonda değil maalesef birçok android telefonda oluyor... Benim de telefonum teknik servise gitmişti haliyle annemin eski telefonunu aldım vs vs... Galeri sorunu oluştu bende de ama dosya yöneticisinde vardı. Bunun çözümü için QuickPic Gallery diye bir uygulama var onu indirirsen çözüyor işi whatsapp ta da foto atmak istersen saü üsttenj üç noktaya tıklayınca çıkıyor şimdiden teşekkürler umarım işine yaramıştır...
  • Arkadaşlar bir kaç sorum olacak, cevaplarsanız sevinirim.

-normal kullanım ve yogun kullanimda kacar saat sarji gidiyor?

-konusma sirasinda karsidan gelen ses rahatlikla duyulabiliyor mu, gürültülü ortamlar dahil?

-nfc ile ödeme ozelligi hakkinda yorumunuz nedir?

-xiaomi 5s ile kiyaslayabilen var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Aliexpress'ten Sony Xperia C5 için, plastik şeffaf kılıf sipariş etmiştim. Çinli yanlışlıkla sanırım Samsung C5 kılıfı yollamış. Adamla konuştum, doğrusunu gönderecek. Bu Samsung C5 için olan da elimde kaldı. İhtiyacı olan birine kargo ücretini ödemek şartıyla ücretsiz gönderebilirim.

Samsung Galaxy C5

• Arkadaşalr selamlar,

Telefona yeni güncelleme gelmiş, uygulayan varsa deneyimini yazabilir mi?
  • Ağustos güvenlik güncellemesi yazılımı. Bir değişiklik yok.

• cine c5 ler icin 7.0 gelmis arkadaslar

Samsung Galaxy C5

• Geçmek isteyenler çin romunda google hizmetleri ile Türkçe dil desteği yok. İndirip deneyeceğim. C7 de AOD filan diyorlardı. Bizde de var mı?
  • danies D kullanıcısına yanıt
    cin romuna gecip 7.0 guncelleyen olmus c7 de hocam ingilizce oldugu icin tekrar 6.1 geri donmus geri donus var dediler c7 de deneninmis c5 tede geri donulur tahminim aod yok hocam xda daki apk kullaniyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaws01 -- 23 Kasım 2017; 17:37:33 >
  • Android 7.0 a geçtim. AOD yok. Kilit ekranındaki saat s8 deki gibi olmuş.Fotoğrafları yükledim.

Samsung Galaxy C5 Samsung Galaxy C5 Samsung Galaxy C5 Samsung Galaxy C5 Samsung Galaxy C5 Samsung Galaxy C5 Samsung Galaxy C5 Samsung Galaxy C5 Samsung Galaxy C5 Samsung Galaxy C5
    xda daki.aod kullanin hocam menu ve geri tuslarin isigi yanmiyormus pek degisen bisi yok.gibi 7.0 da.keske 7.1 gelseymis

• kullandığım telefon gayet güzel tavsiye ederim :)
  • sa

arkadaşlar iki aydır c5 kullanıyorum iki sorunum var

birincisi pc ye aktarım yapamıyorum telefonu görüyor fakat dosya resim kopyalamada aygıt yükleme başarısız diyor zaten galerideki resimleri acana kadar bir saat geçiyor belli bir süre sonra bağlantı kopuyor

ikincisi telefon hızlı sarj modu açık olduğu halde hızlı sarjı kesti

bilen ve yorum yapan herkese tşkler
  • SoysaL06 S kullanıcısına yanıt
    iki durumda usb kablonda sıkıntı olduğunu gösteriyor. Yeni bir kablo ile deneyebilir misin?
  • en son yuklenen guvenlik guncellemesi sonrasi telefonum cok ısınmaya başladı geiye alma imkanı var mı ? dışında telefon gayet stabil migrostan satın almıştım.

• sepultcher S kullanıcısına yanıt
    odin ile bir önceki sürüme dönebilirsin.
  • garanti dışı olur mu cihaz. delta servis garanrisi

• sepultcher S kullanıcısına yanıt
    Hayır odinle atacağın yazılımlar resmi samsung yazılımlarıdır.
    en az 4-5 kablo denedim usb aktarımda benim pcde sorun var aynı kablo ile başka pcye baglayıp aktarım yapabildim fakat hızlı sarj yok olmuyor
  • SoysaL06 S kullanıcısına yanıt
    adaptör orjinal mi ? ve pil menüsünde hızlı sarj aktif durumda mı?
  • Arkadaşlar Android 7 için Samsung Hong kong ile iletişime geçtim verilen cevap bu yıl içerisinde güncelleme gelecek oldu. En geç 13 gün içinde güncellemeye kavuşacağız.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.