Şimdi Ara

Samsung Galaxy Buds+ PLUS 2020 MODEL SM-R175 ANA KONU (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
654
Cevap
23
Favori
34.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

zamanla tam kenarında tutup çıkartmayı öğreniyorsunuz , ilk başlara sürekli oluyor ne yazık ki .

• Görür fazlası ile 11 saat kadar sarj olmadan kullanılması büyük avantaj ben maske ve kulaklarımı kapatan bere vraken bile çok rahat görüşme yapıyorum .

• serdarrkk kullanıcısına yanıt

Kesinlikle görüyor. Telefon görüşmelerinde dışarıdayken bile rüzgar sesini karşımdaki çok az alıyor. Bende çok net duyuyorum. Discord uygulamasından doğru gruptaki arkadaşlarla görüntülü görülüyorum dışarıda bahçedeki bankın üzerine telefonu yerleştiriyorum ve bahçede telefondan uzaklaşıp gezerek eller serbest konuşurken karşımdakiler ne ses kopması görüyor ne de rüzgar sesi alıyor. Hatta odadan bir arkadaşım beni oradan göre göre kulaklıktan aldı 3 hafta kadar önce. Hem internet hem de normal sesli aramalarda iyi iş çıkartıyor. Ben 1 yıl oldu kullanıyorum.

• Galaxy Buds Pro kulaklıklarıma güncelleme geldi, ayrıntıları bilmiyorum. Büyük ihtimal size de gelmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 17 Şubat 2021; 11:33:22 >
  • ahmckr kullanıcısına yanıt

Şimdi kontrol ettim de herhangi bir güncelleme gözükmüyor.

• scientia kullanıcısına yanıt
    1 önceki güncelleme iki cihazada aynı anda gelmişti o yüzden söyledim. Demek ki bu sadece buds pro güncellemesiymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 18 Şubat 2021; 9:8:5 >
  • Arkadaşlar, buds cihazıma bugün güncelleme geldi ancak yükleyince sağ kulaklı çalışmamaya başladı. Şarjı gull iken sıfırlanmış görünüyor ve hiç bir şekilde şarj olmuyor ??

• buds pro modelini sennheiser tw2 ile karşılaştırabilen varmı acaba?

• ares74 A kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=FZMu8OzGdDY&feature=youtu.be bunu bir dene
  • Arkadaşlar LÜTFEN yardım edin kulaklığın kendi sesini full yapıyorum sağ kulaklıktan ama kutuya koyup çıkarınca kendi kendjine kısıyor bunun çözümü nedir kafayı yedirtti?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba, Buds Plus ve Jabra Elite 75T arasında kaldım. Jabra yaklaşık 300-400 lira daha pahalı. Aradaki farka değer mi? Yoksa Buds Plus yeterli midir?

• mechanical01 M kullanıcısına yanıt
    Jabrayı denemedim ama cihazı aldığım günden beri “ya keşke başka kulaklık alsaydım” hiç demedim. Ayrıca düz AirPodslarla kıysladım, bence daha kaliteli bir sesi var cihazın mikrofon sistemi de cabası
  • iphone 6 plus veya ona yakın modellerle kullanan var mı? bt 4.2 var. yürürken arada 1sn kaymalar falan oluyor. sizce normal mi?

şimdi de skype üzerinden arkadaşlarla konuşuyoruz sadece sesli olarak. ilk başlarda çok güzel geliyor ses ama sonradan cızırtılar artarak gelmeye başlıyor. kulaklıkları çıkartıp takınca düzeliyor. sizce sorun telefondan mı kaynaklı kulaklıktan mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: baltazar76

https://www.youtube.com/watch?v=FZMu8OzGdDY&feature=youtu.be bunu bir dene

Denedim ancak düzelmedi. Yetkili servise bıraktım anında yenisi ile değiştirdiler. Güncelleme sonrasında bozuılmuş

• Arkadaşlar burada live ve pronun neden doğru düzgün ana konusu yok ya. Bugün Galaxy S20 ile birlikte Buds live almayı düşünüyorum.

Burada Live kullanan var mı? Yorumlarınızı alabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: india_ipekyolu

Arkadaşlar burada live ve pronun neden doğru düzgün ana konusu yok ya. Bugün Galaxy S20 ile birlikte Buds live almayı düşünüyorum.

Burada Live kullanan var mı? Yorumlarınızı alabilir miyim?

Buds live ile olumlu bir inceleme görmedim neredeyse. Tavsiye etmiyorum. Buds plus veya Buds pro ya yönelmenizi öneririm.

• strathmorea kullanıcısına yanıt

1 Saat önce mediamarktta tam live alacakken orada ki samsung görevlisi illa ki pro almamı önerdi.(İnternet siparişi geçeceğimden kadının karı yoktu alışverişimden) Liveden çok şikayet aldıklarını söyledi. %50 indirim olduğu için arada ki fark 250tl idi. Bende pro aldım.

Şimdi bu yorumu görünce daha iyi hissettim.

Genel olarak neyle ilgili şikayet oluyor?

• quote:

1 Saat önce mediamarktta tam live alacakken orada ki samsung görevlisi illa ki pro almamı önerdi.(İnternet siparişi geçeceğimden kadının karı yoktu alışverişimden) Liveden çok şikayet aldıklarını söyledi. %50 indirim olduğu için arada ki fark 250tl idi. Bende pro aldım.

Ses yalıtımı, ve özellikle anc si iyi değil deniyor kulaklık yapısı gereği. Pro almanız iyi olmuş. Buds plustan çok memnunum, şu an için bir üst kulaklığa geçmeye gerek yok bir iki yenilik için hatta en az 2 sene daha başka kulaklık bakmam ama bu olmasaydı ve kulaklık arayışında olsam gözüm kapalı alırdım bende Buds pro yu.

• quote:

Şu incelemede baya soruya cevap var. Live ile de karşılaştırıyor.

• Buds, Buds+, Buds Pro kullanımış biri olarak söylüyorum. Cihazınızı değiştirmeye çok gerek yok şimdilik(güncellemeler ile değişebilir), ancak sıfırdan cihaz alacak biri tabiki buds pro almalı. Bu bir kullanıcı deneyimidir, paralı incelemelerden, kıyaslamalardan biri değil.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.