Şimdi Ara

Samsung Galaxy Book 10.6' kullananlar... (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
6
Favori
24.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Aynı anda hem şarj hem diğerlerini kullanıyosun yani...
    evet, hem cihazı kullanıyorum ve hem de şarj seviyesi hızla yükseliyor.
  • arkadaşlar selam herkese..artık canıma tak etti bu şarj olayı.bana kullanıp memnun kaldığınız türkiye içi bir siteden iki usb çıkışlı bi ürün önerir misiniz?mouse ve aynı zamanda usb kullanabileceğim ve şarj edebileceğim typ c çıkışı olan bi ürün,bir de hangi marka micro sd kart kullanıyorsunuz,onda da yardımcı olursanız çok sevinirim.herkese iyi günler,sizlerden haber bekliyorum
  • Motor Kafa kullanıcısına yanıt
    Anket var tr de 60 watt. Baya pahalı. Sadece oda yetmiyor. 2 ucu type c kablo almalısınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şarj aleti 300 lira. Type c 50 lira yaklaşık. İki usb olan bişeyde 50 100 arası desen 500 ü bulacak gibi.

• @burakgibiyim kullanmaya böyle devam edeceğiz öyleyse desenize. abi anlamıyorum yani sıfır bilgisayar alıyoruz yanında ürün veriyolar fakat şarj etmiyor ne anladım ben verdiğiniz o üründen bir tek mouse oynatmaya yarıyor,büyük saçmalık
  • Şarj aletinde sıkıntı var.

• Motor Kafa kullanıcısına yanıt
    Samsungun s action bluetooth mouse var ondal alın.

• Bugün aldım 2. El ve hemen şarj olmaması dikkatimi çekti kendimi burada buldum:)
  • ben tv ye bağlamak için aldım cihazı ancak kendi şarjı çok yetersiz note 8 in şarjı daha iyi fakat tvye bağlayınca yavaş da olsa şarj azalıyor
    tv ye bağlı kullanıp şarj sorununu çözen oldu mu?
    tv ye bağlıyorum hem de usb çoklayıcı ile fare ve klavye de bağlıyorum
  • anker 63w aldık bakalım yetecek mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: boramat

anker 63w aldık bakalım yetecek mi
    malesef yeterli olmadı , iade edip samsungun 45 wattlık type c çıkışlı şarjını aldım şu an tv ye hdmi ile bağlı ayrıca usb çoklayıcı ile klavye ve mouse da bağlı ve şarjı hızla yükseliyor sorun çözüldü içinde type c- type c kablo da var, 249 tl ye samsung mağazasından aldım
    https://shop.samsung.com/tr/ep-ta845-45w-sarj-adaptoru-siyah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramat -- 29 Şubat 2020; 16:54:18 >
  • Şarj yükseliyor görünüyo ama şarj oluyo mu?

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    oluyor hem de çok hızlı
  • boramat kullanıcısına yanıt
    Abi selamlar, linkini atmış olduğun adaptör ile cihazın kutusundan çıkan Targus çoklayıcıyı mı kullanıyorsun? Eğer öyleyse linkini attığın cihazı alıp monitör sorununu çözmek istiyorum da.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Bende ikinci el galaxy book alarak aranıza katıldım. Cihazı 1 aydır kullanıyorum, hoşuma gitti.

Geçtiğimiz hafta şarjının %60'ı geçmediğini farkettim. (Daha önce %100 oluyordu.) %60'a gelince şarj duruyor. Book S ayarlarında %85'e kadar şarj etme ayarı var fakat onu açsamda kapatsamda şarj %60'da kalıyor. Muhtemelen kurcalarken bir yerde bu ayarlandı ve öyle kaldı. Bu nasıl düzeltebilirim bilgisi olan var mı acaba?
  • bu tabletin ses açma,kapama/güç tuşuna kulağınızı dayadığınızda ufak bir cızırtı sesi alıyor musunuz? Birde şarjdayken yoğun kullanımda ısınma oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi briscw -- 15 Eylül 2020; 17:55:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: briscw

bu tabletin ses açma,kapama/güç tuşuna kulağınızı dayadığınızda ufak bir cızırtı sesi alıyor musunuz? Birde şarjdayken yoğun kullanımda ısınma oluyor mu?

yüskek performansda kullandığımda cızırtı+ısınma bende de oluyor

cihazı ethernet hub ile kullanan var mı cihazın ethernet hub ı destekleyip desteklemediğini nereden öğrenebilirim

• Hızlı şarj adaptörü ve kablosu önerirmisiniz

• Yaklaşık 2 senedir kullandığım cihaz son iki ayda klavye ile arasında bağlantı sorunu yaşamaya başladı. Sonunda bağlantı hepten gitti ve tablet klavyeye bağlandığında klavyeyi görmüyor ve bir tepki vermiyor. Bu konuda yardımı dokunabilecek biri var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.