Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ALPHA [ANA KONU] ★★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.483
Cevap
38
Favori
120.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1799 tl güzel bir fiyat bence. Takip ettiğim bir telefondu. Birkaç ay beklesek fiyatı düşer mi yoksa bu şekilde devam eder mi arkadaşlar fiyatı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

1799 tl güzel bir fiyat bence. Takip ettiğim bir telefondu. Birkaç ay beklesek fiyatı düşer mi yoksa bu şekilde devam eder mi arkadaşlar fiyatı?

Bilemeyiz hocam fakat bende beğendim cihazı ama batatyası kafamda soru işareti bıraktı

• quote:

Orijinalden alıntı: MADjohny

quote:

1799 tl güzel bir fiyat bence. Takip ettiğim bir telefondu. Birkaç ay beklesek fiyatı düşer mi yoksa bu şekilde devam eder mi arkadaşlar fiyatı?

Bilemeyiz hocam fakat bende beğendim cihazı ama batatyası kafamda soru işareti bıraktı

Evet haklısınız. En büyük sorunu batarya bana göre. Çok şık bir telefon olmuş. Tasarım olarak tam aradığım telefon diyebilirim. Fakat bataryadan dolayı tereddütteyim.

• quote:

quote:

quote:

Evet haklısınız. En büyük sorunu batarya bana göre. Çok şık bir telefon olmuş. Tasarım olarak tam aradığım telefon diyebilirim. Fakat bataryadan dolayı tereddütteyim.

13 saatlik konuşma süresi diyor hocam gsm arenada
    Sizce iyimi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 2100 mAh bataryası olan htc one mini 2'den daha fazla batarya süresi sunuyor. Üstelik değiştirilebilir batarya ile hiç sorun olmayacak bir konu...

• Z3 compactta onemli bi secenek gibi duruyor. Bataryasi yenilenen ekran ve kasa boyutlari yuksek mp li kamerasi su ve toz gecirmez olmasi artirilabilir hafizasi ile mobiliteyi onemseyenler icin ciddi bi rakip. Alpha bu kiyaslamada sadece incelik ve hafiflik konusunda onde gorunuyor. Tabi kullanici performansina bakmak lazim esas. Z2 yi isinma ve isininca kamerayi kapattigi icin satmistim. Samsung ta stabilite ve yazilim sorunlarini s4 ve note 3 ten sonra ne yapti bilmiyorum onlarda bu konularda sorun yasatmislardi. Birbirine yakin fiyatlara cikarsa ki asagi yukari oyle olacaktir alphanin batarya konusunda yasattigi tereddutten sonra bizim icin tercih etmesi zor olacaktir. Sanirim piyasaya cikip kullanici yorumlarini beklemek en dogrusu olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkside.tr -- 20 Eylül 2014; 13:50:48 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

13 saatlik konuşma süresi diyor hocam gsm arenada
    Sizce iyimi

Bana kalırsa 13 saat kötü sayılmaz. Ekranın 720p olması pilden tasarruf sağlayacaktır ve sanıldığı kadar kötü bir performans göstermeyeceğini düşünüyorum alpha'nın. Fakat z3 compact'ın bekleme ve konuşma süresini gördükten sonra da alpha çok tatmin etmiyor. Şu an z3c çok daha mantıklı bir seçim görünüyor.

• Bugün yanyana iphone 6 ile inceledim ve söyleyebilirimki bu telefon gercekten cok yakisikli olmus.sony z3 compactta geldikten sonra aralarinda bir tercih yapicam lakin bu telefon cok pahali ve 1860mah pili düsündürmüyor degil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabanci_ch -- 28 Eylül 2014; 2:29:38 >
  • telefonu bugün mediamarketde gördüm, tasarımı çok güzel,diğer samsung modellerine göre çok hoş bir görüntüsü ve tutuşu var,özelliklerine bakamadım fazla,fiyatıda yazmıyordu nedense
  • 1800 olması gerçekten komedi. 1800'e S5 bulunuyor şaka mı bunlar lol

• mediamarkt'ta inceledim. yapısal olarak uzun ömürlü kullanıma gelir.

• 1899 ₺ fiyat nedir

• Dun on siparisle birlikte aldim. Acikcasi stabilite konusunda samsungun alisilageldik sikintilari halen devam ediyor. Tasarim disinda kullanicisini uzecek bi cihaz olmus. Elimde suan m8, 5s, iphone 6 ve esimde de note 3 var. bu cihazlarla performans olarak kiyaslamak hata olur elbette ama stabilite acisindan m8 le mukayese dahi edilemez. Samsung arayuzunde bircok degisiklik yapmis fakat hala akici olmayan bir cihaz var elimde

• İlk defa bi Samsung modeli hoşuma gitti ondada ne fiyatın albenisi var ne de bataryanın.
  • darkside.tr D kullanıcısına yanıt
    Napıyosun hocam o kadar telefonla :)

• Bu kadar guzel ve kullanisli bir cihazin ana konusunun bu kadar sonuk olmasi gercekten cok sasirtici.Herkes almaya mi cekiniyor yoksa cihaz fazla mi bulunmuyor?

• qweto kullanıcısına yanıt
    fiyatı cihaza göre aşırı pahalı, kime sorsam aynı şeyi söylüyor, bende böyle düşünüyorum, oyüzden pek talebi yoktur bence sebebi bu. 1400-1500 den fazla olmaması gerekirdi bence 1900 çok fazla
  • özelliklerine göre biraz Pahalı olduğu doğru ama şu ana kadar samsung'un yaptığı en güzel cihaz olmuş tasarım olarak, sırf bu nedenle bile çok alan olacaktır harika görünüyor, almayacak olsanız da gidin bir Samsung Mağazasına inceleyin derim

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

özelliklerine göre biraz Pahalı olduğu doğru ama şu ana kadar samsung'un yaptığı en güzel cihaz olmuş tasarım olarak, sırf bu nedenle bile çok alan olacaktır harika görünüyor, almayacak olsanız da gidin bir Samsung Mağazasına inceleyin derim

Hocam bende daha hiç görmedim cihazı ankarada gorebileceğimiz yer varmı hocam

• Ben bu cihazı inclerken, yurt dışında 3 farklı model olduğunu gördüm.

A3 A5 A7 ŞEKLİNDE.

4.7 olan ekranlısı A3 modeli. Cihazı eline gerçekten alıp test yapan varmı yoksa burda kulaktan dolma bilgilermi mevcut. Çünkü 1.2ghz işlemci 960x540 ekran var bu modelde.

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_alpha_a5_and_alpha_a3_spotted_in_the_wild-news-9840.php

http://www.ibtimes.co.in/samsung-galaxy-alpha-series-a3-a5-a7-specifications-price-details-leak-online-610016

Cihaza iyi bakın arkadaşlar, tam emin olamadım bende ama sakata gelmeyin. Ülkemiz meşhurdur bu tip şeylerde. En dandiğini en pahalıya alırız her zaman.

Birde fiyat gerçekten çok pahalı. Bunun ne aksesuarı bulunur ne bişey. Sanırım içinden çok tipi herkesin hoşuna gitti. Şu cihazı kimse şu fiyattan almasın, 2 aya bak nasıl düşer fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2smoke -- 17 Ekim 2014; 8:05:24 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.