Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY ACE S5830i KULLANICILARI DERNEĞİ [Inceleme-Root-Unroot-CWM-Flash] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
14
Favori
207.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba bende 5830i kullanıcısıyım. bazı uygulamalar telefona kaydedilmiş durumda ve sürekli cihaz belleği dolu diyor. uygulamaları sd karta taşımak istiyorum fakat sd karta taşı butonunu kullanamıyorum yani telefon sd karta taşıttırmıyo. bunu nasıl yapabilirim?
  • ARKADAŞLAR ALLAHINI SEVEN YARDIM ETSIN :D TELEFONDAN SD KART/AUDİO'A FİLM ATTIM AMA İZLEYEMİYORUM " HER HANGİ BİR UYGULAMA BU EYLEMİ GERÇEKLEŞTİREMEZ " DİYOR. FİLM İZLENİLEMİYOR MU YOKSA SORUN MU VAR? TEŞEKKÜRLER
  • Ace yi alacaktım vonder den 100 TL ucuz diye fakat forumu okudum , bir alan bir de almayan pişman. Video ve flash sorunu önemli , tabi beklentiler farklı olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR ALLAHINI SEVEN YARDIM ETSIN :D TELEFONDAN SD KART/AUDİO'A FİLM ATTIM AMA İZLEYEMİYORUM " HER HANGİ BİR UYGULAMA BU EYLEMİ GERÇEKLEŞTİREMEZ " DİYOR. FİLM İZLENİLEMİYOR MU YOKSA SORUN MU VAR? TEŞEKKÜRLER
  • Video kaydediyor fakat ses cızırtılı çıkıyor ?
    Fabrika ayarlarına dönüldü yine aynı sorun.

Andorid sürümü en fazla kaç destekliyor?
  • Arkadaşlar bende uzun süredir kararsız kalıp nihayetinde bu teli 5830İ almaya karar vermiştim ama burayı okuyunca yine kafam karıştı gerçekten buradaki gibi sıkıntılar yaşanıyor mu Telefonda? Donma, açılmama, video oynatma, sesde sıkıntı gibi genelde problemler var sanırım bunlar basit çözülebilen sıkıntılar mı? Buradan edindiğim bilgilere göre sipariş vereceğim şuan en uygun hepsiburada da 538 Tl'ye alıcaktım daha uygun olan yer var mıdır? birde kılıf olarak ne tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: remurat

Arkadaşlar bende uzun süredir kararsız kalıp nihayetinde bu teli 5830İ almaya karar vermiştim ama burayı okuyunca yine kafam karıştı gerçekten buradaki gibi sıkıntılar yaşanıyor mu Telefonda? Donma, açılmama, video oynatma, sesde sıkıntı gibi genelde problemler var sanırım bunlar basit çözülebilen sıkıntılar mı? Buradan edindiğim bilgilere göre sipariş vereceğim şuan en uygun hepsiburada da 538 Tl'ye alıcaktım daha uygun olan yer var mıdır? birde kılıf olarak ne tavsiye edersiniz?

bana sorarsan kardeş ace plus al. o da indirime girdi

• quote:

Orijinalden alıntı: MaximuStyLe35

ARKADAŞLAR ALLAHINI SEVEN YARDIM ETSIN :D TELEFONDAN SD KART/AUDİO'A FİLM ATTIM AMA İZLEYEMİYORUM " HER HANGİ BİR UYGULAMA BU EYLEMİ GERÇEKLEŞTİREMEZ " DİYOR. FİLM İZLENİLEMİYOR MU YOKSA SORUN MU VAR? TEŞEKKÜRLER

çeşitli programlarla belirli bir kaliteye kadar olanları izleyebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrekurt92

quote:

Arkadaşlar bende uzun süredir kararsız kalıp nihayetinde bu teli 5830İ almaya karar vermiştim ama burayı okuyunca yine kafam karıştı gerçekten buradaki gibi sıkıntılar yaşanıyor mu Telefonda? Donma, açılmama, video oynatma, sesde sıkıntı gibi genelde problemler var sanırım bunlar basit çözülebilen sıkıntılar mı? Buradan edindiğim bilgilere göre sipariş vereceğim şuan en uygun hepsiburada da 538 Tl'ye alıcaktım daha uygun olan yer var mıdır? birde kılıf olarak ne tavsiye edersiniz?

Ace plus'ın tek farkı sanırım işlemcisinin 1GHZ oluşu başka bir fark yok hızlıalda 745 TL biraz pahalı ben daha çok Fiyatından ve genelde kullananların sorunsuz olduğunu söylediğinden dolayı Galaxy Gio ile kamera 5 mp ve flaşlı olmasından dolayı Galaxy 5830İ arasında kaldım bu ikisi arasında sizce hangisini neden tercih etmeliyim? Biri 425 TL diğeri 540 Tl arada 120 Tl ye yakın bir fark var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remurat -- 16 Haziran 2012; 2:47:20 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emrekurt92

quote:

Ace plus'ın tek farkı sanırım işlemcisinin 1GHZ oluşu başka bir fark yok hızlıalda 745 TL biraz pahalı ben daha çok Fiyatından ve genelde kullananların sorunsuz olduğunu söylediğinden dolayı Galaxy Gio ile kamera 5 mp ve flaşlı olmasından dolayı Galaxy 5830İ arasında kaldım bu ikisi arasında sizce hangisini neden tercih etmeliyim? Biri 425 TL diğeri 540 Tl arada 120 Tl ye yakın bir fark var...

tek fark tabi ki o değil keşke o olsaydı birden fazla :) teknosada 699a düştü. ama yine de 2si arasından hangisi dersen s5830i derim.
  • Arkadaslar dun bu modeli kiz arkadasim icin aldim.aldigim gun hafiza karti hata vermeye basladi.hafiza karti ortam tarayicisi calisiyor gibi uyarilar yaziyo bildirim cubugunda.ilk baslarda bu uyariyi verip kendiliginden duzeltiyodu ama suan bozuk yani duzeltnedi.kendime almis olsam neyse dicem de kiz arkadasim icin aldim ben onerdim boyle bi hatayla kesinlikle teslim edemem.yeni hafiza karti alsam duzelmeme sansi varmis.telefonu garanti disi birakmak da istemiyorum.yok mu yeni bi haber bu konuda?

• Arkadaşlar 9mm gibi oyunlarda zorluk çıkarırmı bu oyun acaba ya? İstediğim oyunu oynarmıyım? Kasar mı?
  • yahu bu update zip. dosyasını sdcarda taşıdım fakat recovery modda yönergeleri izliyorum ama sd carddaki dosyalar görünmüyor.anlamadım gitti.gelen yazıların bir kısmında failed mailed yazıyordu.acaba neden anlamadım gitti.youtubede videolara da baktım.aynısını yapıyorum adamda dosyalar görünüyor bende görünmüyor...ACİL LÜTFEN...
  • kardeş biz biliyoruzda bilmeyenler vardır şu invcelemeyi falan yapsan artık nezamandır hazırlanıyor dıyor konunun anlamı kalmadı yani
  • Arkadaşlar telefonu bu akşam aldım ama bir türlü marketten bir şey indiremiyorum ne yaptıysam olmadı lütfen yardım olun..
  • Merhaba arkadaslar benm telde hiçbir sıkıntı yokta size bişi soracağım ben marketten bi uygulama indirmiştim beğenmedim onu indir e bastığım yere gidip kaldıra bastım ve kaldırdıda şey ram felan kasmaz demi tamamen telden silinmiştir demi? lütfn yardım edin
  • bende bu telefondan alcam acaba alsam mı almasam mı düşünüyorum ne yapayım arkadaşlar yardım eder misiniz ?
  • Arkadaşlar telefon benim evdeki wifi bağlanıyor internette gezinti yapabiliyorum ama marketten bir şey indiremiyorum ama iphonedan 3g wifi dağıttığım zaman ve bu dağııtım wifiden bağlandığım zaman marketten bir şey indiriyorum garip değil mi sizce de?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dost456

bende bu telefondan alcam acaba alsam mı almasam mı düşünüyorum ne yapayım arkadaşlar yardım eder misiniz ?

bir miktar daha koyup ace plus da alabilirsin.
  • Fazla bütçem yokta bu telefonun özellikleri parasına göre güzel geldi ama iyi değil mi galaxy 5830i kullananlar bna söleler mi ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.