Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.002
Cevap
72
Favori
1.494.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPEREN_06

Bu telefonun rami ne kadar arkadaşlar?

278 MB
  • quote:

Orijinalden alıntı: esrefoglu42

Merhaba herkese.Yaklaşık 10 gün önce Galaxy Ace'li oldum vatan bilgiayardan 677 liraya aldım onu da yazayım.Yalnız 6 sene nokia 6230 kullandığım için bu telefona alışmak biraz zaman aldı.Birkaç sorum var şimdi;
    1-internetten bilgiayara indirdiğimiz .apk dosyalarını kies programından telefona programın neresinden atacaz,
    2-yüklediğimiz uygulamaları görev yöneticisinden kaldırdığımızda yeterli oluyor mu yoksa başka bir yerden birşeyleri silmek gerekirmi ,
    3-applanet'ı yüklemiştim ondan sonra sd karta lazylist diye bir klasör açıldı her girişimde açamadığım dosyalar yüklüyor ne yapabilirim?
    şimdilik bunlar var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

1. kies le atmana gerek yok sadece hafıza kartına apk dosyasını at. sonra teleofondan dosyalara gelip üzerine basman yeterli yüklemek için.
    2. görev yöneticisinden paketlere gelip kaldırabilirsin veya Ayarlar/Uygulamalar/Uygulamaları Yönet e gelip istediğin uygulamayı kaldırabilirsin.
    3. sanırım cash klasörü silebilirsin bi zararı olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ALPEREN_06

Bu telefonun rami ne kadar arkadaşlar?

Telefonun ram'i 278mb.

Açıkcası telefonu her ayrıntısına kadar her an kullanmıyorum ama buna rağmen şarjının hızlı bitmesi, 3 sms sonrası mesajların otomatik mms'e dönüşmesi ve donanımına göre fiyatının yüksek olması gibi kriterler Ace'in eksi hanesine yazılıyor benim için. Şimdi düşündüğümde Wave 1/2 serisi benim için daha uygun geliyor, keşke değiştirme şansım olsa.

Yalnız bu ay LG Optimus 2X satışa sunuluyor Türkiyede, yakın zamandada Galaxy S 2 satışa sunulursa Galaxy S fiyatı iyice düşecektir, böylece yüksek donanımlı Galaxy S'i biraz daha uygun fiyata satarlar sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4ssc1

bu ayın sonuna dogru kredi kartı başvurum kabul edilirse alacam. android telefonlardan alacam en mantiklisi orasi. 30Tl ye haixr rootlu olarak geliyo. ustunede garantisi devam ediyo. sizde tavsiye eder misiniz burayi ? güncelleme falan yapilir mi bu islemlerdne sonra

he bide ilerde guncellme ile bu karta taşıma sorunu cozulur mu ?

cevap gelmemis cevaplar misiniz ?
  • arkadaşlar telefonu bende inceleme fırsatı buldum bugün.

galaxy i9000 de olduğu gibi 3 tuş sorunu var mı diye kontrol ettim. "downloading" yazısında takılı kaldı sonra pili falan çıkarınca kendine geldi telefon.

internetten de baktım 3 tuş la ilgili birşey bulamadım. benim yaptığım şey ne oluyor şimdi? :D
  • quote:

quote:

bu ayın sonuna dogru kredi kartı başvurum kabul edilirse alacam. android telefonlardan alacam en mantiklisi orasi. 30Tl ye haixr rootlu olarak geliyo. ustunede garantisi devam ediyo. sizde tavsiye eder misiniz burayi ? güncelleme falan yapilir mi bu islemlerdne sonra

he bide ilerde guncellme ile bu karta taşıma sorunu cozulur mu ?

cevap gelmemis cevaplar misiniz ?

androidtelefonları.com güvenilir değil hocam forumu incelersen şikayetler var
  • ben root yaptiklari icin zaten orayi tercih ettim. ne gibi sikayetleri var ?

ilerde bu dosyaların hafızaya tasınma sorunu cozulur mu ki ?
  • Telefonu her kapatip actigimda menumde kurdugum uygulamalarin yerleri degisiyor.bunu nasil durdurabilirim katogeriye gore fln siraliyorum oyunlari fln bi araya topluyorym sonra kapatip acinca bugun uygulamalar birbirine karisoyo nasil durduracaz bunu??
  • facebook touch kullanıyorum ama resim yükleme yok mu burda? ben telefondan direk face e resim yüklemek istiyordumm :( öyle bi özelliği yokmu telefonumuzun? resimleri gmaille mi yolluyor sadece?
  • Arkadaşlar bu telefonun flash - dahili hafıza gibi eksiklikleri var ama bunlar ne kadar önemli pozisyonda biri açıklayabilir mi? Yani flash yok diye ne kadar eksikliğini çekeceğiz ya da dahili hafıza az diye sıkıntı yaratır mı? Bir de ekranı çok mu kötü ya? Eğer fiyatına değmezse telefonların biraz daha düşmesini bekleyip 1ghz düzgün ekranlı telefonlardan almak daha iyi mi olur desire, nexus one, galaxy s gibi?
  • Ekranı gayet iyi. flaşı da var. dokunmatiği çok iyi. ve internete çok hızlı bağlanıyor.
  • Flash yok ama diger ozellikleri tatminkar merak etme sorun yasamazsiniz cok basarili bir.telefon
  • bende fotoğraf için led flash sandım pardonn.
  • kamera çok buğulu acaba ayarlarda mı sorun var 3.2 megapixselli tel daha iyi çekiyor sanki..
  • Ayarlardan iso degerlerini parlaklik kontras ayarini yapabilirsin gun isiginda cok basarili bir kameraya sahip telefon karanlikta isoyiu yukselt aydinlikta dusur basarili cekimler yaparsin
  • Dostlar yorumlar için teşekkürler...Peki sorum şu o zaman...yeni çift çekirdekli telefonlar falan çıkıyor ya bunların esprisi ne sanırım sadece iyi oyun oynamaya yarıyor. Gördüğüm kadarıyla genel internet bağlantısı ve akıcılık konusunda hepsi iyi...o zaman niye milyarlar verip çift çekirdekli telefon alıyım ki ace bile yeterli aslında çoğu şey için. biraz araştırıyım ben ucuza bulursam 2. el alırım bir tane belki çünkü ihtiyaçlarımın hepsini karşılayabilecek gibi...
  • quote:

ben root yaptiklari icin zaten orayi tercih ettim. ne gibi sikayetleri var ?

ilerde bu dosyaların hafızaya tasınma sorunu cozulur mu ki ?

Çözülecektir diye düşünüyorum,adroidtelefonları.com desire hd konusunda mağdur etmişler diye bir yazı görmüştüm güvenip güvenmemek senın kararın tabiki
  • Arkadaslar ben bu konuda bi eksiklik hissediyorum varsa yoksa telefonu alsammi muhabbeti donuyo telefonun gercek sorunlarini.konusamiyoruz kmse o konuda yazmiyo artik eski sayfalarda kaldi cihaz muhabbetleri
  • tmm kredi karti gelince alacagim. nereden almamaı tavsiye edersiniz ? kredi karti ile alacaigmdan aylik taksitlerinin pek bi farkı yok. 2 adet renk ile gelenler nerden aldigini söyleyebilri mi ?
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.