Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.003
Cevap
72
Favori
1.494.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: positroN

quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

Bugün telefon yine galerideki tüm resimleri sildi. Bu bana 3. defa oldu.

Menüden galeri konumunda hiç bir resim yok, sonradan hafıza kartını bilgisayara takıp, telefona farklı bir klasörde tekrar resim attığımda ve Galeriye tekrar giriş yaptığımda "Öğe Yok" gösteriyor...

Telefonda bariz bir yazılım hatası mevcut. İlk fırsatta samsung u telefonla arayıp görüşücem. Acayip sinir bozucu bir durum...

telefonu bilgisayara bagladin. durum cubugunu asagi cekip depolama modunu actin. daha sonra ayni sekilde kapatmadan sak diye kabloyu cekiyor musun?
    telefon acikken kapagi acip cikilop diye hafiza kartini cikiyor musun?

telefon acikken hafiza kartini cikarmak icin ayarlardan hafiza kartini ayir secenegine tiklamaniz gerekiyor. yoksa dosya sistemi bozulur.
    telefonu usb kablo ile baglayinca windows'da sag alt taraftaki usb aygitlarindan devre disi birakiyorsunuz daha sonra telefon uzerinden usb depolamayi kapati seciyorsunuz.

Hocam büyük bir ihtimalle yarın ace almayı planlıyorum.Hazır online birini bulmuşken 2 soru sorayım cevaplarsan memnun olurum.Telefondan memnunmusun?Benim ilk akıllı telefonum olacak çabuk alışabilirmiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [ILKER] -- 10 Nisan 2011; 23:36:57 >

• quote:

Menüden galeri konumunda hiç bir resim yok, sonradan hafıza kartını bilgisayara takıp, telefona farklı bir klasörde tekrar resim attığımda ve Galeriye tekrar giriş yaptığımda "Öğe Yok" gösteriyor...

Telefonda bariz bir yazılım hatası mevcut. İlk fırsatta samsung u telefonla arayıp görüşücem. Acayip sinir bozucu bir durum...

benimde resimler siliniyor diye değişime yolladım bende çok sinir olmuştum, bakalım telefon ne zaman gelecek :S (bendeki sorun:telefonla herhangi bir işlem yaptığım zaman silme,taşıma sd ortamı algılıyor yazıyordu sonra çektiğim resimler,video lar silinmiş oluyordu)

• Ya arkadaşlar ben Pes 2011 i gayet iyi oynuyordum en başta bir hata veriyordu ama daha sonra açılıyordu şimdi hata veriyor bekliyorum bekliyorum bir şey gelmiyor geri tuşundan çıkıyorum sonra telefon titriyor olay bu.Bakiyem -5.22 arama yapamıyorum internete giremiyorum vs.Bundan dolayı mı açılmıyordur sizce?TL yükleyince düzelir mi?Birde son olarak benden durmadan mb düşüyor o yukarıdaki 3G ışığı yada H yazan neyse durmadan yanıp sönüyor daha sonra teli bi açıyorum mb düşmüş yani tl den düşmüş :((Turkcelle' gittim müşteri hizmetlerini arayın durumunuzu söyleyin bu akıllı telefonlarda oluyor dedi onlar bir şeyi kapattırcak sorun düzelir dedi öyle midir acaba bu sorun sizdede var mı?)Yardımcı olur musunuz lütfen.Şimdiden teşekkürler...
  • ilker bey telefon için yardım istemişsiniz. ben yanıtlıyım. benimde ilk akıllı telefonum. iki günde çoğu şeyi çözdüm. zor olan bişey yok. tuş takımına alışırken biraz yavaş olabilirsiniz ama onada alışırsınız.
  • Benimdegalerideki resim ve videolar 2. defa silindi. :(

Herkeste çıkmaya başladı bu sorun
  • benim siyah ace in şarzı 1 hafta gidiyor normal kullanımda, yoğun bir şekilde kullanırsam 2. günün sabahında şarza takıyorum. Söylediğiniz sorunlardan hiçbiri ile karşılaşmadım, root olaylarına da girmedim. sizde niye böyle sorunlar çıkıyor anlamış değilim. Bir de ekran için koruyucu jelatin vs. almanıza gerek yok, oldukça sağlam ve çizilmeyen bir ekranı var boşa para vermeyin
  • telefon suan internette nerde satılıyor en ucuz arkadaşlar havele ile almayı dusunuyorum
  • yaff aldık androidli die telefonu hala costum rom cıkmadı nette neryere baktım yok.. cıksada rom kuruk kaldırsak...
  • quote:

quote:

telefonu bilgisayara bagladin. durum cubugunu asagi cekip depolama modunu actin. daha sonra ayni sekilde kapatmadan sak diye kabloyu cekiyor musun?
    telefon acikken kapagi acip cikilop diye hafiza kartini cikiyor musun?

telefon acikken hafiza kartini cikarmak icin ayarlardan hafiza kartini ayir secenegine tiklamaniz gerekiyor. yoksa dosya sistemi bozulur.
    telefonu usb kablo ile baglayinca windows'da sag alt taraftaki usb aygitlarindan devre disi birakiyorsunuz daha sonra telefon uzerinden usb depolamayi kapati seciyorsunuz.

Aynen dediğiniz gibiymiş, bu sabah tepitini yaptım. Kies e bağladım, aynı şekilde kabloyu çıkardım ve yine galeri uçtu. Sorun bundan kaynaklanıyormuş Acaba bu sorunu format atmadan da çözebilirmiyiz SDK ile?

Artık dosya atarken sadece hafıza kartını takıcam PC ye.

• quote:

Orijinalden alıntı: bloodthirstyy

benim siyah ace in şarzı 1 hafta gidiyor normal kullanımda, yoğun bir şekilde kullanırsam 2. günün sabahında şarza takıyorum. Söylediğiniz sorunlardan hiçbiri ile karşılaşmadım, root olaylarına da girmedim. sizde niye böyle sorunlar çıkıyor anlamış değilim. Bir de ekran için koruyucu jelatin vs. almanıza gerek yok, oldukça sağlam ve çizilmeyen bir ekranı var boşa para vermeyin

1 haftamı? süper gidiyormuş valla ilk aldığında direk şarza mı koydun yoksa içindeki şarj'ın bitmesini bekleyip öylemi koydun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi_master

quote:

Orijinalden alıntı: sportifsan

http://www.youtube.com/watch?v=FiqfcksQmMA arkadaşlar bakın kutudan ikinci kapak çıkıyor. sizlerdede böylemiydi??

Kutu içerikleri ülkelere göre farklılık gösteriyor. Ülkemizde renkler ayrı ayrı satıldığı için tek kapak koymuşlar.

Bende 2 kapak çıktı, telefon Genpa'dan alındı

• quote:

Orijinalden alıntı: bilonemsi

yaff aldık androidli die telefonu hala costum rom cıkmadı nette neryere baktım yok.. cıksada rom kuruk kaldırsak...

Nette bir sürü rom var, bende en son 19 Mart tarihli son çıkan rom'u kullanıyorum fakat kullanılmamasını öneriyorum. Yurt dışı tüm romlar ile mesaj yazdığınızda Türkçe karakterler karşı tarafa saçma sapan şekilde gözüküyor ve anlamsız cümleler oluşuyor. Bu sorun düzelene kadar kesinlikle yurt dışı romlardan uzak durun, zaten yakında Türkiye için market ve youtube güncellemesi gelecek sabredin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyavuz

quote:

Orijinalden alıntı: Kristaldeniz

TEMA - Spb Shell 3d 1.0.1 - sorunsuz olarak kullanmaktayım. isteyen arkadaşlar deneyebilir. güzel ve görsel..
     ★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★

https://ssl.gstatic.com/android/market/com.spb.shell3d/ss-6-320-480-160-0-7ebe182481317e37d544e3363c726e8d9a1205d0

https://ssl.gstatic.com/android/market/com.spb.shell3d/ss-4-320-480-160-0-5afdb994e6699cd325a580d5abeba55350493ad8

http://www.youtube.com/watch?v=hVU84J1ShSQi
    inceleme videosu.

Kurulum:
    - alttaki linkten .apk dosyasını indirin
    - .apk dosyasını telefona atın
    - wifi ve 3g internet bağlantısını kesin
    - dosyayı çalıştırın ve kurun
    - Home tuşuna basın ve spb shell 3d yi seçin
    - 4-5 sn. bekledikten sonra açılacaktır.
    - diğer girişlerinizde birdaha 4-5 sn. beklemez.
    - diğer açılışlarda internet açıkken yine lisans satın alma uyarısı gelirse 2-3 kez daha kaldırıp baştan denenmeli.

cracked versiyonu
    indirme linki;
    http://filebulk.com/66yy8rtq6q1k/spb.shell3d-1.0.1cracked.apk.html

Dosya Boyutu: 9 Mb.
    Dosya Türü: .apk (direkt telefona atın kurun)

Bu arayüz videodaki kadar düzgün, stabil ve hızlı çalışıyormu ace'de? eğer öyleyse sırf bu arayüz için bile alırım bu telefonu..

Evet arkadaşım 4-5 gündür kullanmaktayım bu arayüzü.. Videoda gördüğün performanstan herhangi bir farkı yok. Gayet güzel ve kullanışlı..

• quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

quote:

Orijinalden alıntı: bilonemsi

yaff aldık androidli die telefonu hala costum rom cıkmadı nette neryere baktım yok.. cıksada rom kuruk kaldırsak...

Nette bir sürü rom var, bende en son 19 Mart tarihli son çıkan rom'u kullanıyorum fakat kullanılmamasını öneriyorum. Yurt dışı tüm romlar ile mesaj yazdığınızda Türkçe karakterler karşı tarafa saçma sapan şekilde gözüküyor ve anlamsız cümleler oluşuyor. Bu sorun düzelene kadar kesinlikle yurt dışı romlardan uzak durun, zaten yakında Türkiye için market ve youtube güncellemesi gelecek sabredin.

onları biliyorum benim derdim custom rom mesela içindeki kandi sacma hiç kullanmadığız proglramlardan arındırılmış, daha stabil çalışan vs vs. o romlardan bassediyorum..

• arkadaşlar merhaba. bimeks ten alınan telefonlarda imei kayıt dışı sorunu yaşayan varmı?
    şuan telefon bimeks te indirimde kdv kadar indirim yapmışlar webe özel sanırım 643 tl ye gelicek.
    eğer bimeksten alınan telefonlarda imei sorunu yaşayan yoksa burdan alıcam telefonu.
  • quote:

Aynen dediğiniz gibiymiş, bu sabah tepitini yaptım. Kies e bağladım, aynı şekilde kabloyu çıkardım ve yine galeri uçtu. Sorun bundan kaynaklanıyormuş Acaba bu sorunu format atmadan da çözebilirmiyiz SDK ile?

herhangi bir diski unmount etmeden kaldirmak hep bu sonucu verir. mesela flash bellege 1gb dosya atiyorsun tam o sirada sak diye cikardin tum dosyalar bozulabilir. o yuzden ''guvenli kaldir'' secenegi ile ayirmak gerekli.

kablosuz modem varsa dosya atmak icin usb kablo kullanmak cok anlamsiz. gecen sayfalarda swiftp programinin nasil kullanildigini gosteren video gondermistim. wlan ile transfer yapmak daha pratik ve mantikli. hiz olarak da usb kablodan cok farkli degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: o_z_g_e_

arkadaşlar merhaba. bimeks ten alınan telefonlarda imei kayıt dışı sorunu yaşayan varmı?
    şuan telefon bimeks te indirimde kdv kadar indirim yapmışlar webe özel sanırım 643 tl ye gelicek.
    eğer bimeksten alınan telefonlarda imei sorunu yaşayan yoksa burdan alıcam telefonu.

İndirim Öncesi : 759,00 TL +KDV

İndirim Sonrası: 643,25 TL +KDV

Satın alma fiyatı: 759,04 TL

Güya indirim yapmış çakallar!
  • bende bimeksde indi sandım arkadaş 643 yazınca siteye baktm ve anladım :D
  • quote:

quote:

herhangi bir diski unmount etmeden kaldirmak hep bu sonucu verir. mesela flash bellege 1gb dosya atiyorsun tam o sirada sak diye cikardin tum dosyalar bozulabilir. o yuzden ''guvenli kaldir'' secenegi ile ayirmak gerekli.

kablosuz modem varsa dosya atmak icin usb kablo kullanmak cok anlamsiz. gecen sayfalarda swiftp programinin nasil kullanildigini gosteren video gondermistim. wlan ile transfer yapmak daha pratik ve mantikli. hiz olarak da usb kablodan cok farkli degil.

Peki bunu Allshare ile yapamazmıyız? Bu program da aynı işi yapıyor diye biliyorum. Bende laptop var bu şekilde yapabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: dende$

quote:

Orijinalden alıntı: bloodthirstyy

benim siyah ace in şarzı 1 hafta gidiyor normal kullanımda, yoğun bir şekilde kullanırsam 2. günün sabahında şarza takıyorum. Söylediğiniz sorunlardan hiçbiri ile karşılaşmadım, root olaylarına da girmedim. sizde niye böyle sorunlar çıkıyor anlamış değilim. Bir de ekran için koruyucu jelatin vs. almanıza gerek yok, oldukça sağlam ve çizilmeyen bir ekranı var boşa para vermeyin

1 haftamı? süper gidiyormuş valla ilk aldığında direk şarza mı koydun yoksa içindeki şarj'ın bitmesini bekleyip öylemi koydun?

eve gelir gelmez şarza koydum, 6-7 saat kaldı sonra bitirene kadar kullanıp yine koydum ama hep kapalı konumdaydı şarz olurken

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.