Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.002
Cevap
72
Favori
1.494.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugurozel

Arkadaşlar 2.3.3 ü kurmadan 2.3.4 kurulamaz gibi birşeyler okudum diğer sitelerde. Ne kadar doğrudur? Aslı varmı?

öyle birşey yok arkadaşım.yeterki cihaz için uyumlu olsun.1 den 5'e , 5 ten 9'a , 9'dan 1'e düşürebilirsin.merak etme.hiç bi şey olmaz.
  • Rom attıktan sonra tekrar orjinal rom'a dönebilirimiyiz acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENGNYLDZ

cevap için teşekkürler ,
    güncel rom dediğin şu an bazı arkadaşların illegal olarak yüklediği android işletim sisteminin 2.3.3. veya 2.3.4 sürümü mü?
    yoksa şu an hali hazırda telefonumda yüklü olan 2.2.1 sürümlü işletim sisteminin yeniden yüklenmesimidir?

yada başka bir konumudur?

Saygılar...

sevgili kardeşim.ben hiçbir zaman cihazlarıma custom rom (dışarıdan müdahele edilmiş) yüklemedim.hep samsungun yayınladığı orjinal son sürüm rom'u yükledim.bizim burda verdiğimiz linklerdeki rom'lar , galaxy ace için samsung tarafından yayınlanmış romlardır.en son yayınlanan sürümde 2.3.4 sürümüdür.

ace 2.3.3 rom :http://hotfile.com/dl/117026502/cef27f7/S5830XXKPE.rar.html bu orjinal samsung rom şu anda kies üzerinden avrupada dağıtılmaya başlanan rom.
    ace 2.3.4 rom :http://hotfile.com/dl/120302147/b6ef9dc/S5830XXKPH.rar.html burdan indirebilirsin.

ŞİFRE : samfirmware.com

karar sana kalmış.hangisini yüklemek istersen yükle.ben 2.3.4 kullanıyorum ve hiçbir hatası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mus2akTaS -- 21 Temmuz 2011; 15:24:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zhny

Rom attıktan sonra tekrar orjinal rom'a dönebilirimiyiz acaba ?

elbette yükleyebilirsin.
  • beyler benim internette sorun war galiba google ve youtube a girebiliyorm sadece fakat diğer sitelere girdiğimde (face, donnmhaber, sahadan ve geri kalan bütün siteler) uygulama sonlandığı gibi (bi kere titreşim ardından 3 kere titreşim) internet sonlandırılıyor. bunu skyfireda da denedim fakat yine aynı oluyor. problem nedir? teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayDomuzcuk

beyler benim internette sorun war galiba google ve youtube a girebiliyorm sadece fakat diğer sitelere girdiğimde (face, donnmhaber, sahadan ve geri kalan bütün siteler) uygulama sonlandığı gibi (bi kere titreşim ardından 3 kere titreşim) internet sonlandırılıyor. bunu skyfireda da denedim fakat yine aynı oluyor. problem nedir? teşekkürler

sorun flash 10.1 eklentisini yuklediysen oluşuyor.. flash desteklemedigi icin yùklediğini kaldırmalısın..

• Şu anda samfirmware de bulunan 2.3.4 diğreleri gibi ser kodlumu içinde rusça programlar olan bir sürüm mü kuranlar yanıtlayabilirse sevinirim.
  • Dun telefonu güncellemek istedim kieste froyo ile ilgili bir güncelleme vardı ama yüzde 70e geldikten sonra telefon kapandı açıldı ama öylece kaldı program yuzde 0 gösteriyordu ve kies dondu o kadar beklememe ragmen ilerlemedi sonra korktum çektim telefonu. Arkadaşlar neden öyle olmuş olabilir ne yapmam lazım nasıl guncellerim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaR_LoRd

Şu anda samfirmware de bulunan 2.3.4 diğreleri gibi ser kodlumu içinde rusça programlar olan bir sürüm mü kuranlar yanıtlayabilirse sevinirim.

içinde rusça program felan varmıydı tam hatırlaıyorum.fakat ben romu'u kurduktan sonra root'layıp cihazda ne kadar istemediğim rom içinde gelen sistem dosyası varsa kaldırıyorum.

csc kodu şu : CSC - S5830SERKPH

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mus2akTaS -- 21 Temmuz 2011; 15:34:32 >
  • Biz bu telefonu root etmeden kullanamayacağız anlaşılan,
    mikro sd kart nasıl bir şey ne marka almalı hızlı versiyonları
    varmıdır?
  • üstat androiti yönetebilecekseniz root yaparsınız umarım zevklide olur makinanın patronu olursunuz.
    microsd kart alırken hız önemli microsdhc olacak tabiki pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mus2akTaS

quote:

Şu anda samfirmware de bulunan 2.3.4 diğreleri gibi ser kodlumu içinde rusça programlar olan bir sürüm mü kuranlar yanıtlayabilirse sevinirim.

içinde rusça program felan varmıydı tam hatırlaıyorum.fakat ben romu'u kurduktan sonra root'layıp cihazda ne kadar istemediğim rom içinde gelen sistem dosyası varsa kaldırıyorum.

Bende mesajlarda türkçe karakter sorunu yaşanıyor. Şu an ser kodlu 2.3.3 yüklü ve sorunu bir türlü çözemedim. Sizden rica etsem mesaj ayarlarından gsm alfabesini seçip türkçe karakterlerin tamamının olduğu bir mesaj atıp sorun varmı deneyebilirmisiniz artık gerçekten çok sinir bozmaya başladı. Eğer onda sorun yoksa ona geçeceğim yoksa çoklu dil seçmek zorunda kalıyorum ve bir mesaj uzunluğu 64 karaktere düşüyor.

Teşekkür ederim saygılarla...

• quote:

quote:

arkadasım 1 hafta once aldım surum 2.2.1 di hiç kullanmadan once 2.3.3 sonrasında 2.3.4 surumune yukselttim cihazı markette sadece ucretsiz olan programlar gozukuyor ve market uzerinden yukleyince direk tel hafızasına kuruluyor ben bunu hazfıza kartına nasıl tasıyabilirim bide az once nfs shift apk dosyasını indirdim wlan acıktı 90 mb indirme yaptı ama oyun acılmadı bunun bi sebepi varmı root nasıl yapabilirim neleri kurmalıyım telefona??yardımcı olursan cok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: toros71

üstat androiti yönetebilecekseniz root yaparsınız umarım zevklide olur makinanın patronu olursunuz.

çok da pahalı değil aslında. 40tl'ye 8gb class 10 microsdhc alabiliyorsunuz ki ben aldım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ENGNYLDZ

cevap için teşekkürler ,
    güncel rom dediğin şu an bazı arkadaşların illegal olarak yüklediği android işletim sisteminin 2.3.3. veya 2.3.4 sürümü mü?
    yoksa şu an hali hazırda telefonumda yüklü olan 2.2.1 sürümlü işletim sisteminin yeniden yüklenmesimidir?

yada başka bir konumudur?

Saygılar...

sevgili kardeşim.ben hiçbir zaman cihazlarıma custom rom (dışarıdan müdahele edilmiş) yüklemedim.hep samsungun yayınladığı orjinal son sürüm rom'u yükledim.bizim burda verdiğimiz linklerdeki rom'lar , galaxy ace için samsung tarafından yayınlanmış romlardır.en son yayınlanan sürümde 2.3.4 sürümüdür.

ace 2.3.3 rom :http://hotfile.com/dl/117026502/cef27f7/S5830XXKPE.rar.html bu orjinal samsung rom şu anda kies üzerinden avrupada dağıtılmaya başlanan rom.
    ace 2.3.4 rom :http://hotfile.com/dl/120302147/b6ef9dc/S5830XXKPH.rar.html burdan indirebilirsin.

ŞİFRE : samfirmware.com

karar sana kalmış.hangisini yüklemek istersen yükle.ben 2.3.4 kullanıyorum ve hiçbir hatası yok.

bu sürümlerin samsung'un yayınladığına emin misiniz? çünkü rarların şifreleri olan samfirmware sitesi samsung'la alakalı bir site değil. açıklamalarına bakarsanız;
    "Q: Is SamFirmware.com a official Samsung website?
    A: No we are not.we have no depends to Samsung"
    gibi bir cevapla karşılaşıyorsunuz. İngilizce sorunu yaşayan arkadaşlar için soruda diyo ki samsung'un resmi bir sitesimi bu site, cevapta da "hayır, samsungla hiç bir bağımız yoktur" diyor.
    Dolayısıyla bu verilen romlar samsung kies'te olanların nete upload edilmiş halleri değilse, samsungun yayınladığı orjinal romlar değiller. Üstelik 2.3.4'ün samsung tarafından hiç yayınlanmadığını, 2.3.3'ün kies üzerinden yeni yeni yayınlandığını biliyoruz.

• arkadaşlar 2.3.4 e geçtim.uygulamaları direk karta kumak için ne yapabilirim?kartatası.exe işe yarar mı??
  • arkadaşlar 2.3.4 e gectim.uygulamaları direk karta kurmak için ne yapmam lazım?kartatası.exe işe yarar mı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: hllnsl

quote:

üstat androiti yönetebilecekseniz root yaparsınız umarım zevklide olur makinanın patronu olursunuz.

çok da pahalı değil aslında. 40tl'ye 8gb class 10 microsdhc alabiliyorsunuz ki ben aldım

Kartı nereden aldınız fiyat uygun gibi bende düşünebilirim.
  • quote:

quote:

quote:

hizlial.com dan aldım. kargosuyla 42 tl ye geldi ama indirimdeydi. şimdi ne durumda bilmiyorum :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

hizlial.com dan aldım. kargosuyla 42 tl ye geldi ama indirimdeydi. şimdi ne durumda bilmiyorum :)

Hala öyle 43 lira şu an. Cevap için teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.