Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.002
Cevap
72
Favori
1.494.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alaria

merhaba arkadaşlar,

ben de gio ve ace arasında kalanlardanım, gio'yu 480 tl ya ace i de kampanya ile 650 tl ya buldum.. sizce hangisini almam daha doğru olur? Bu arada gio yu teknosa hariç hiç bir yerde bulamadım orda da 550 tl...
    herhalde internet üzerinden alacağım... yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler...

samsung satıs bayilerinde gio modeli 470 tl ugun gordum istanbul forumda vardı ben bugun vatandan galaxy ace aldım ekran daha buyuk ve tip olark daha guzel duruyor diye
  • arkadaslar bugun vatan dan 650 tl ye galaxy ace aldım telefon surumu 2.2.1 froyo surumuydu bende nette ufak arastırma sonucu once 2.3.3 sonrasında 2.3.4 surumune yukselttim odinle markete girdim hep ucretsiz programlar gozukuyor root nasıl yapıcam cok bilgim yok ilk defa android tel aldım hangi programları yuklemeliyim

2.2.1 surumunde 320*240 lan video cozunurlugu 2.3.4 surumunde 640*480 cozunurlugune yukseltilmistir benim ilk farkettiğim bu oldu
  • Arkadaşlar bizim ücretsiz android market ve samsung apps dan indirdiğimiz programlar oyunlar için yüklerken neden telefonun msj listesine gps bulunduğumuz yer tespit izin istekleri gibi kişisel şeylerin izinini istiyor? Bunları engellemenin bir yolu yok mu? Çok ilginç android uygulamaları yazanlar resmen kişisel bilgilerimizi istiyor. mesela skyfire da bir örnek..
  • Arkadaşlar, İnternete E ile bağlanıyor 3g ile bağlanmıyor.Bunun nedeni 3g nin olmamasımı?Nasıl 3g yapacağız bilen biri yok mu ?. Hattım vodafone
  • Arkadaşlar eşime 5830 aldık ama mms gönderemiyoruz, gönderiliyor yazıyor ama beklememize rağmen göndermiyor. bir de resimi sıkıştıtrken 10 kb'a kadar düşüyor. Bunun ayarları var mı ve nasıl yapılıyor???
  • quote:

Orijinalden alıntı: aßc

Arkadaşlar, İnternete E ile bağlanıyor 3g ile bağlanmıyor.Bunun nedeni 3g nin olmamasımı?Nasıl 3g yapacağız bilen biri yok mu ?. Hattım vodafone

Ayarlar-> Kablosuz ve Ağlar -> Mobil Ağlar -> Sadece 2G ağlarını kullan sekmesindeki tik işaretini kaldırısanız 3G ile bağlanabilirsiniz. Eğer böyle de görünmüyorsa bulunduğunuz yerde 3G yok demektir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapcep6161

arkadaslar bugun vatan dan 650 tl ye galaxy ace aldım telefon surumu 2.2.1 froyo surumuydu bende nette ufak arastırma sonucu once 2.3.3 sonrasında 2.3.4 surumune yukselttim odinle markete girdim hep ucretsiz programlar gozukuyor root nasıl yapıcam cok bilgim yok ilk defa android tel aldım hangi programları yuklemeliyim

2.2.1 surumunde 320*240 lan video cozunurlugu 2.3.4 surumunde 640*480 cozunurlugune yukseltilmistir benim ilk farkettiğim bu oldu

Daha deneme firsatim olmadi ama Bende gerekli dosyalar var 2.3.4 versiyonunda root islemi farkli oluyor.birde ne gibi degisiklikler var bir kac ss alabilirmiyiz ona gore bende yuklemeyi dusunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clopin -- 18 Temmuz 2011; 0:23:06 >
  • cevap lütfen????

"telefonda görüşme sırasında hoparlöre (eller serbes deniyor herhalde) geçtiğimde karşı taraf cızırtı, uğultu, yankı var diyor kullanamıyorum? bu telefon ayarlarından mıdır yoksa bozuk mu? önceki 5-6 senelik takozla aynı kişilerde aynı hat hoparlör gayet güzel konuşuyorum."

Hoparlör sorunu için servise götüreceğim.
    Donanımsal arıza ise değiştirecekler.
    Yazılımsal hata ise yükleme yapıyorlarmış.
    Yeni verseler bile aynı sorun olmasından korkuyorum.
    Eller serbest kullanan arkadaşlar izlenimleri yazabilirlermi?
    Lütfen cevap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufukku -- 18 Temmuz 2011; 0:35:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theadramelech

quote:

Orijinalden alıntı: aßc

Arkadaşlar, İnternete E ile bağlanıyor 3g ile bağlanmıyor.Bunun nedeni 3g nin olmamasımı?Nasıl 3g yapacağız bilen biri yok mu ?. Hattım vodafone

Ayarlar-> Kablosuz ve Ağlar -> Mobil Ağlar -> Sadece 2G ağlarını kullan sekmesindeki tik işaretini kaldırısanız 3G ile bağlanabilirsiniz. Eğer böyle de görünmüyorsa bulunduğunuz yerde 3G yok demektir...

Bakalım işlek bir yere gidince baakcağım tekrardan (bknz. kızılay :) ) . Teşekkür ederim.
  • quote:

arkadaslar bugun vatan dan 650 tl ye galaxy ace aldım telefon surumu 2.2.1 froyo surumuydu bende nette ufak arastırma sonucu once 2.3.3 sonrasında 2.3.4 surumune yukselttim odinle markete girdim hep ucretsiz programlar gozukuyor root nasıl yapıcam cok bilgim yok ilk defa android tel aldım hangi programları yuklemeliyim

Bende vatandan almayı düşünüyorum 2.2.1 sürümlemi geliyor acaba hep ? Ayrıca güncellestirme yapılınca garanti gidiyormu ?
  • quote:

Arkadaşlar eşime 5830 aldık ama mms gönderemiyoruz, gönderiliyor yazıyor ama beklememize rağmen göndermiyor. bir de resimi sıkıştıtrken 10 kb'a kadar düşüyor. Bunun ayarları var mı ve nasıl yapılıyor???

MMS de bende sorun yaşadım. Arkadaşım foto gönderdi ama ne yaptıysam alamadım. Yükleniyor yazıp kalıyor. Ayarları SMS ile istememe rağmen hala devam ediyor sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukku

cevap lütfen????

"telefonda görüşme sırasında hoparlöre (eller serbes deniyor herhalde) geçtiğimde karşı taraf cızırtı, uğultu, yankı var diyor kullanamıyorum? bu telefon ayarlarından mıdır yoksa bozuk mu? önceki 5-6 senelik takozla aynı kişilerde aynı hat hoparlör gayet güzel konuşuyorum."

Hoparlör sorunu için servise götüreceğim.
    Donanımsal arıza ise değiştirecekler.
    Yazılımsal hata ise yükleme yapıyorlarmış.
    Yeni verseler bile aynı sorun olmasından korkuyorum.
    Eller serbest kullanan arkadaşlar izlenimleri yazabilirlermi?
    Lütfen cevap.

kesinlikle bozuktur öyle bir sorunu yok telefonun

• Servis gözüktü

Servis deneyimi olan arkadaşlar götürmeden önce yapmam gerekenler nedir?

Yedek alınıp yeni telefona aktara bilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhny

quote:

Bende vatandan almayı düşünüyorum 2.2.1 sürümlemi geliyor acaba hep ? Ayrıca güncellestirme yapılınca garanti gidiyormu ?

hepsi 2.2.1 surumuyle geliyor ne yazıkki internette ufak arastırma sonucu once 2.3.3 sonrasında 2.3.4 surumunu yukledim ilk defa android tel kullanıyorum suan memnunum flash yok ama cogu sitede problem yasamadım donanım haber videolarını takılmadan izledim netim 8 mbit surum 2.3.4 simdi 16 gb 10 class micro sd kart siparisi verdim kart gelince once root etmeye calısıcam bu konuda bilgisi olan varsa paylasabilirmi hangi oyun ve programları yuklememi tavsiye edersiniz???

telefonu samsung bayisinde ozellikle gorilla glass ekranmı dedim- satıcı: yok efendim sadece amoled olanlar gorilla glass dedi
    teknosada sordum ordaki arkadaslarda aynısı dedi
    vatanda sordum ordakilerde aynısı dedi
    samsung resmi sitesinde gorilla glass yazmıyor ---ama gerek bu forumda ve youtube videolarında ekranın gorilla glass oldugu gozukuyor

• gorilla glass arkadaşlar şurdan kontrol edebilirsiniz http://www.corninggorillaglass.com/products-with-gorilla/full-products-list
  • @rapcep6161 hangi il/ilçede sordunuz bunları bilmiyorum ama camı gorilla glass dır ACE in..
  • Ace de Gio gibi ara sıra kendi kendine kapanabiliyor mu? Kapanıyorsa ne sıklıkla oluyor? Teşekkürler şimdiden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rextr

Ace de Gio gibi ara sıra kendi kendine kapanabiliyor mu? Kapanıyorsa ne sıklıkla oluyor? Teşekkürler şimdiden..

yeni aldıgım zamanlarda 2 günebir kapanıyodu şimdi geçti günceledikten sonra sorun ortadan kalktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurozel

quote:

Arkadaşlar eşime 5830 aldık ama mms gönderemiyoruz, gönderiliyor yazıyor ama beklememize rağmen göndermiyor. bir de resimi sıkıştıtrken 10 kb'a kadar düşüyor. Bunun ayarları var mı ve nasıl yapılıyor???

MMS de bende sorun yaşadım. Arkadaşım foto gönderdi ama ne yaptıysam alamadım. Yükleniyor yazıp kalıyor. Ayarları SMS ile istememe rağmen hala devam ediyor sorun.

Aktif internet bağlantınız var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zopheal

quote:

Orijinalden alıntı: ugurozel

quote:

Aktif internet bağlantınız var mı?

İnternet bağlantısı derken, 3G bağlantısı açık ve internete bağlanabiliyorum. MMS gönderiyorum ama boyutunu o kadar çok sıkıştırmasını istemiyorum, hiçbir şey belli olmuyor. 2MB'lık resmi 40 Kb yaparak gönderiyor. Aynı resmi benim 5800 270 Kb olarak gönderebiliyor, bunu ayarını nasıl yapabiliriz.

Bu arada MMS göndermeme sebebi Veri Paket Bağlantısı gibi bir seçeneğin aktif olmamasıymış, fabr,ka ayarı kapalı olarak geliyor sanırım. Bu sekmeyi işaretleyince gönderme sorunu ortadan kalktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theadramelech -- 18 Temmuz 2011; 11:49:39 >

• 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.