Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.003
Cevap
72
Favori
1.494.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu sayfadaki linkten puffin browserı indirdim kurdum programa girince güncelleme istiyor tamam diyorum markette bulamıyorum daha doğrusu telefon bulamıyorum ne yapmam gerekir
  • arkadaşlar ben de dün galaxy ace aldım. bana tavsiye edebileceğiniz program,oyun var mı? telefon ile ilgili önerileriniz nelerdir? teşekkürler...
  • galaxy ace ekranı gorilla glassmı arkadaslar samsung sitesinde tft ekran yazıyor sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEnergy

quote:

Orijinalden alıntı: nymet

bişi sorabilirmym bnde aldm galaxy ace ama şarjı çok az gidio bnn hakknda blgsi olan warmı yada szn nekdr gidio

Az gitmesi dogal bataryanin tam performans calismasi icin bir kac kez daha sarj olmasi gerek. Ben 3 aydir kullaniyorum 1.5 gunun uzerine cikamadim. Sarj konusunda cok sey beklemeyin cihazdan.

çok net 2 gün gidiyor benim cihazın şarjı.cihazını rootla.uninstaller for root programı ile rom içinde gelen sistem dosyalarından fazla ram kullanan programları uninstall et.kaldır yani.cihazın ne kadar çok ram kullanırsa o kadar güç harcar.
  • arkadaşlar aranızda telefonu bilgisayara bağlayıp 3g modem gibi kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

arkadaşlar aranızda telefonu bilgisayara bağlayıp 3g modem gibi kullanan var mı?

walla ben denemedim.fakat AP (axess point) olarak denedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mus2akTaS

quote:

Orijinalden alıntı: DarkEnergy

quote:

Orijinalden alıntı: nymet

bişi sorabilirmym bnde aldm galaxy ace ama şarjı çok az gidio bnn hakknda blgsi olan warmı yada szn nekdr gidio

Az gitmesi dogal bataryanin tam performans calismasi icin bir kac kez daha sarj olmasi gerek. Ben 3 aydir kullaniyorum 1.5 gunun uzerine cikamadim. Sarj konusunda cok sey beklemeyin cihazdan.

çok net 2 gün gidiyor benim cihazın şarjı.cihazını rootla.uninstaller for root programı ile rom içinde gelen sistem dosyalarından fazla ram kullanan programları uninstall et.kaldır yani.cihazın ne kadar çok ram kullanırsa o kadar güç harcar.

bu programların isimlerini yazmanız mükünmü acaba ..
  • quote:

quote:

arkadaşlar aranızda telefonu bilgisayara bağlayıp 3g modem gibi kullanan var mı?

walla ben denemedim.fakat AP (axess point) olarak denedim.

kusra bakma AP olunca nasıl oluyor? Benim yapmak istediğim şey telefonumdaki mobil internet paketimi kullanarak bilgisayardan internete girebilmek. Ne yapmam lazım bunun için?
  • quote:

kusra bakma AP olunca nasıl oluyor? Benim yapmak istediğim şey telefonumdaki mobil internet paketimi kullanarak bilgisayardan internete girebilmek. Ne yapmam lazım bunun için?

neden kusura bakayım.kablosuz ayarlarında bağ.ve taşınabilir wifi alanını aktif hale getiriyosun.durum çubugunda mavi bi işaret oluyo.şifre koymayı unutma.
    sonra laptopundan wifi ile bağlan gitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapcep6161

galaxy ace ekranı gorilla glassmı arkadaslar samsung sitesinde tft ekran yazıyor sadece

gorilla glass
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayyetis

quote:

galaxy ace ekranı gorilla glassmı arkadaslar samsung sitesinde tft ekran yazıyor sadece

gorilla glass

hiç biyerde goremedim cok tesekkurler kılıf kullanmayı sevmedigim için gorlila glass ekranlı bi tel almak istiyorum memnunmusunuz ace den?size gore eksikleri nelerdir
  • quote:

quote:

quote:

gorilla glass

hiç biyerde goremedim cok tesekkurler kılıf kullanmayı sevmedigim için gorlila glass ekranlı bi tel almak istiyorum memnunmusunuz ace den?size gore eksikleri nelerdir

cihazdan memnunum.işimi görüyor yani en büyük eksiği flash player ama onu da tarayıcılarla(skyfire vb.) halledebiliyosunuz.onun dısında aman aman da bi eksikliği yok
  • arkadaslar telefonumu 2.3.4 e yükseltmek istiyorum.uygulamaları oyunları silmeden bu işlemi yapmak imkansız mı?(yedege almak falan mümkün mü)
  • quote:

arkadaslar telefonumu 2.3.4 e yükseltmek istiyorum.uygulamaları oyunları silmeden bu işlemi yapmak imkansız mı?(yedege almak falan mümkün mü)

mümkün değil.takvim,rehber gibi şeyleri kies ile senkron edebilirsin.cihazına kurduğun uygulamalarında appsaver programı ile apk dosyalarını oluşturup bir pc'ye yedekleyebilirsin.ve rom yüklemesini yaptıktan sonra tekrar kurarsın.diğer türlü save mantığı olmadığından save yapamadığın için load'da yapamıyorsun.backup programları sadece bu dediklerimi yapıyor genelde.
  • quote:

quote:

arkadaslar telefonumu 2.3.4 e yükseltmek istiyorum.uygulamaları oyunları silmeden bu işlemi yapmak imkansız mı?(yedege almak falan mümkün mü)

mümkün değil.takvim,rehber gibi şeyleri kies ile senkron edebilirsin.cihazına kurduğun uygulamalarında appsaver programı ile apk dosyalarını oluşturup bir pc'ye yedekleyebilirsin.ve rom yüklemesini yaptıktan sonra tekrar kurarsın.diğer türlü save mantığı olmadığından save yapamadığın için load'da yapamıyorsun.backup programları sadece bu dediklerimi yapıyor genelde.

eyv dostum
  • quote:

Ben kies le baglaniyorum
  • arkadaşlar gorilla glass da olsa ekranda kotuyucu bir film var yinede değilmi? ben monte aldığımda üzerinde film vardı hala duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

arkadaşlar gorilla glass da olsa ekranda kotuyucu bir film var yinede değilmi? ben monte aldığımda üzerinde film vardı hala duruyor.

koruyucu film yok,sadece ekran cizilmlere karsı dayanıklı
  • arkadaşlar yeni aranıza katıldım bende.. öncelikle sorularımı önceki sayfaları oku diyerek cevaplamazsanız sevinirim 5.sayfaya kadar geldim hepsini okuyacam ama malum 4500 mesaj var nerdeyse.. iki sorum olacak..

1) turkcellden indirimli 250 mb paket aldım ama giremiyorum bunun ayarı falan nasıl yapılıyor?

2)görev yöneticisinden telefon hafızası bişey yüklemediğim halde artıyor.. dün paket boyutu+veri 34mb/181mb lerdeyken şuan 42.35mb/181mb yazıyor neden artıyor bilen var mı? ayrıca sd kartta da yükleme yapmadıgım halde artış olup duruyor nedeni nedir bilgilendirirseniz sevinirim..

sabırla cevapladıgınız için şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aureus

arkadaşlar yeni aranıza katıldım bende.. öncelikle sorularımı önceki sayfaları oku diyerek cevaplamazsanız sevinirim 5.sayfaya kadar geldim hepsini okuyacam ama malum 4500 mesaj var nerdeyse.. iki sorum olacak..

1) turkcellden indirimli 250 mb paket aldım ama giremiyorum bunun ayarı falan nasıl yapılıyor?

2)görev yöneticisinden telefon hafızası bişey yüklemediğim halde artıyor.. dün paket boyutu+veri 34mb/181mb lerdeyken şuan 42.35mb/181mb yazıyor neden artıyor bilen var mı? ayrıca sd kartta da yükleme yapmadıgım halde artış olup duruyor nedeni nedir bilgilendirirseniz sevinirim..

sabırla cevapladıgınız için şimdiden teşekkürler..

1) internet ayarlarınızı APN Ayarlayıcı programı ile yapın marketten edinebilirsiniz.

2) telefon hafızası artması normaldir günlük mesaj verileri şebeke kayıtları telefon hafızasında tutulur ve buda hafızada yer kaplar cleaner ile temizleyebilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.