Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A9 2018 SM-A920F (ANA KONU) FİYAT AÇIKLANDI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
6
Favori
9.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Sizce a9 mu almalı a50 mi almalı?
    Teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gesetzlosen kullanıcısına yanıt
    A50'nin çentiği iğrenç

• ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Hocam performans kamera 9.0 sürümü sebebiyle beraber açıklarsanız sevinirim.

• LG V30+ İle kıyasşyaslama yapan var mı ? İki cihaz arasında kalsanız tercihiniz ne olur ?
  • Samsung galaxy a9 2018

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Samsung galaxy a9 2018
    nedenlerini öğrenebilir miyim ?
  • Bence diye başlayayım : Model hangisi olursa olsun bir yanda Samsung bir yanda LG varsa her zaman Samsung u seçerim. Yani cep telefonu denince kim nederse desin Samsung ve Apple dan başka tanımam. A9 2018 e gelince yaş itibariyle gözler büyük ekran arıyor. Dev ekranlı bir cihaz. İkincisi 6gb ram var. 3. sü 128gb dahili hafıza. 4. sü 512gb a kadar Micro sd kart desteği. 5. Si always on display. 6. Si aylardır kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım üstelik Android pie güncellemesi aldı

• quote:

Bence diye başlayayım : Model hangisi olursa olsun bir yanda Samsung bir yanda LG varsa her zaman Samsung u seçerim. Yani cep telefonu denince kim nederse desin Samsung ve Apple dan başka tanımam. A9 2018 e gelince yaş itibariyle gözler büyük ekran arıyor. Dev ekranlı bir cihaz. İkincisi 6gb ram var. 3. sü 128gb dahili hafıza. 4. sü 512gb a kadar Micro sd kart desteği. 5. Si always on display. 6. Si aylardır kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım üstelik Android pie güncellemesi aldı
    pil performansı nasıldır acaba ? şurası şöyle olsa daha iyi olurdu dediğiniz bir yanı var mı ?
  • Onuda 7. Madde yapayım 3800 pil var gayet memnunum. Kısaca bu telden önce ben amiral gemisi tabir edilen s8 kullaniyordum ondan bir farkını göremedim bana göre artısı var

• teşekkür ederim yanıtlarınız için . Değerlendirmeye ekliyorum . Kronik bir sorun var mı acaba telefon da ?
  • Kronik sorun yok da 6.3 inch ekran var yani cepde falan taşıması zor ekranın bir ucundan diğerine tıklamak zor olabiliyor. Bunları göz önünde bulundurmak lazım

• quote:

Kronik sorun yok da 6.3 inch ekran var yani cepde falan taşıması zor ekranın bir ucundan diğerine tıklamak zor olabiliyor. Bunları göz önünde bulundurmak lazım
    aynen öyle g4 den ücret iadesi alıp 6s e geçince küçük boyutlu ekranların kendim adına daha ergonomik olduğunu farketmiştim.
  • Türk telekom a9 için volte desteği vermiyor mu bilen var mı?

• Android 9 da Bixby tuşuna farklı bir işlev atamak için:
    Ayarlar > Gelişmiş Özellikler > Bixby Tuşu > Bixby'yi Açmak İçin Çift Dokunun (Seç) > Tek basma kullan (butonu aç, sekmeye tıkla, program seç)
    Kamerayı seçtim ben. Çift tıklarsanız yine Bixby açılıyor.

• Android Q alacak.https://m.ensonhaber.com/android-q-guncellemesi-alacak-akilli-telefonlar.html

• Telefonla çekilmiş fotoğraf örnekleri ekler misiniz özellikle portre ve manzara fotoğrafları.
  • Cihazın güncel kamera performansı hakkında yorum yapmak isteyen arkadaşım varsa seve seve dinlerim

• Onca uyduruk telefon için konu açılmış ve canlı iken bu cihaz için bu kadar mı mesaj var yoksa benim çapsızım konuyu bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: excitee

Onca uyduruk telefon için konu açılmış ve canlı iken bu cihaz için bu kadar mı mesaj var yoksa benim çapsızım konuyu bulamadım.
    Telefonu aylardır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım. S8 den geçtim bu telefona. Gerçekten ilginç konu hareketliliği bakımından. Genelde sıkıntı yaşanan konular olduğunda paylaşım fazla oluyor ondandır heralde

• quote:

Telefonu aylardır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım. S8 den geçtim bu telefona. Gerçekten ilginç konu hareketliliği bakımından. Genelde sıkıntı yaşanan konular olduğunda paylaşım fazla oluyor ondandır heralde

Alıntıları Göster
    Eyvallah hocam bende şaşırdım açık ası. Ama dediğiniz gibi sıkıntısız herhalde kimse yazmamış birşey

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.