Şimdi Ara

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.339
Cevap
65
Favori
357.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ekran koruyucunun de ne olduğu belli değil.dandik bir şey mi yoksa kaliteli mi aceba?
    ama parmak izi olayı çok can sıkıcı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyibe

Ben dahil bir çok kullanıcı aynı dertten muzdarip, üzerinde hazır takılı gelen ekran koruyucu ile ilgili olabilir mi diye düşünüyorum?
    A71'in inceleme videolarında dikkat ettiyseniz en zayıf taraflardan biri parmak izi okuyucu. Firmanın taktığı koruyucudan başka koruyucu taktığınızda daha da zayıflıyor. Taktığınız koruyucu kalın ise hiç okumuyor. Daha geliştirilme aşamasında olduğu için tam randıman vermiyor. Gelişme kaydedildikçe yazılımla bu telefona da yansıyacak diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birlikte gelen ekran koruyucu çok dandik.aşırı leke oluyor.
    çıkarsam mı aceba?
    belki parmak izi de biraz düzelir.
    ???
  • A71 için dafoni marka ekran koruyucu tavsiye ediyorum.

• Arkadaslar merhaba telefonum bozulduğu için acil karar vermem gerekiyor telefon kullanan arkadaslar memnun mu fiyat performans nasil uzun sureli kullanacagim xiami ürünlerine kiyasla nasıldır Teşekkürler

• 3 gün önce hb den aldım telefonu.2 gündür parmak izini kaydedemedim.

• J R R kullanıcısına yanıt
    Cihaz güzel epey araştırdım Xiaomi kullanıyorum bende bu cihaz a geçeceğim Xiaomi arayüz ve bildirim Samsung kadar iyi değil

• tyll kullanıcısına yanıt
    Neden nasıl bir hata veriyor

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Bi süre bekleme karari aldim malum durumlara göre fiyatlarda da düzelme olur diye düşünüyorum o ara telefon guncellemeleride oturur sanirim alınca guncellersen nerden kaca aldigini sevinirim sağlıklı günler dilerim

• Mi note 10 kullanıyorum. Kardeşime hediye a71 aldım.. Ve kendi telimi satıp hemen a71 e geçiyorum abiler bende. Ön arka kamera kıyasladım kesinlikle a71 üstün.. Renkler canlılık netlik vs.. Mi note 10 da sadece zoom hede hödösü üstün 108mp ile ama oda fasa fiso...

• Vazgeçtim bi iki saat kurcaladım.. İkisini karşılaştırdım. . Ön kamera ve portre mod da note 10 önde. Arka kamera da ise note a71 sabit çekimde odaklanma ve kontrast anlamında daha iyi. Fakat hareketli çekimde ve video da odaklanma sıkıntısı var. Ama yakın çekimleri daha başarılı bence a71 in. Ni iki saat foto çektim mi 10 ısınırken a71 de ısınma vs olmadı.. Tel baya hafif.. Kasa metal ve az daha ağır olsa daha iyi olurmuş. Mi note 10 da fazla ağır hala tam alışamadım yoruyor tel.. . Ekran canlılığı olarak mi note 10 bi tık önde...a71 de çok iyi kesinlikle.. 8 ram olsun, tasarımı vs gayet başarılı bi telefon olmuş.. Sırf portre modundan dolayı mi note 10 u satmaktan vazgeçtim. Çünkü daha önce hiç bi telde yakalayamadığım güzellikte selfiler çekiyor. Gerçi p30 pro yada iphone 11 pro deneme şansım olmadı çok kötü ikilemde kaldım artık arka kamera çekimlerinde ödünç alıcam kardeşimden.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkblade36

World mobil uygulamasını indirip bilgisayar la alakalı kampanyaya bakın.

Alıntıları Göster
    Hocam bilgisayar kategorisi diyor ama telefonlarda da oluyor mu?
    Gittigidiyordan başka bir telefon alacağım, 50 TL wolrd puan veriyor, 150 TL puanla birleşir mi acaba?

• Note 5 ten a71 gectim 1 hafta oluyor arkadaslar telefon parmak izi okuma haric mukemmel bir cihaz.

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    %40 45 e geliyor sonra izin vermiyordu.bugün biraz daha uğraşınca hallettim.

• Beyler bu 7 yıl kullanılmayan imei iptal olayı çift simli cihazlarda da geçerli mi acaba ? Yani ben sadece tek sim olarak kullansam diğeri belli bir zaman sonra iptal mi olacak
    Hazır A71 çift sim destekli olduğu için sorayım dedim
  • Merhabalar. Ben de yaklaşık olarak 3 gündür A71 kullanmaktayım. Yaklaşık 1 senedir kayıtsız ve garantisiz Mi 9 ve sonrasında Mi 9T Pro kullandıktan sonra, forumdan bir dostumdan satın alarak kullanmaya başladım. MIUI'ın bazı özelliklerini aramıyor değilim. Örneğin, 3 parmak aşağı çekerek ekran görüntüsü almak gibi kolaylıklar, pil kullanım ekranının sadece ve açıklayıcı olması... vb. özellikleri arıyorum. Doğru düzgün ekranın kaç saat açık kaldığına bir türlü bakamıyorum, tuhaf bir menüsü var. Parmak izinden memnunum açıkçası, herhangi bir problemle karşılaşmadım şimdiye kadar. :) Bir de SD855'ten SD730'a geçiş yapmanın verdiği performans düşüklüğünü oyunlarda hissediyorum. Game Booster pek işe yaramıyor gibi. :) Herhangi bir sorunuz varsa, seve seve cevaplayabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paxal

Hocam bilgisayar kategorisi diyor ama telefonlarda da oluyor mu?
    Gittigidiyordan başka bir telefon alacağım, 50 TL wolrd puan veriyor, 150 TL puanla birleşir mi acaba?

Alıntıları Göster
    ben hb den aldım, bilgisayar diyordu ancak hb.com dediği için ve alışverişim de ordan yapıldığı için bende oldu yani kampanyaya katıldıgımı ve kazandıgımı belırten yazıyı aldım. İkinci sorunuzun cevabını bilmiyorum maalesef.
  • Teşekkürler, oyleyse sanırım gittigidiyorda olur.

• A71 alıp kullananlara soruyorum.
    Note fe de mesela yavaş çekim hızlı çekim video falan üzerine müzik vs ekleyip güzel videolar hazırlıyordum. M30s'te bu yok. A71 de var mı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şimdi bu teli kız kardeşime aldım 3 4 gündür kullanıyo.. Yaşadığı sorunları söleyim..benzer sorunlar yaşayan varmı

1--instagram da kamera açtığında kamera kafayı çok büyütüyor ekrana sığmıyor.. Çok uzak tutmak zorunda teli anca öyle düzeliyor

2- watzap görüntülü aramada hoparlörden çınlama sesi geliyor.rahatsız edici düzeyde. Mesengerda denedik sorun yok. Sade watzap da oluyor..

3-baş ağrısı vs yaptığından bahsetti ben gözleri ekrana alışmamış ondan olabilir diye düşündüm. Parlaklığı kıs biraz öyle kullan dedim..

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.