Şimdi Ara

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.339
Cevap
65
Favori
357.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar mi note 10 lite'a bugün kavuştum. Beyaz renk 64 GB sipariş etmiştim ama sonradan iptal edip 128 GB siyah renk aldım.

İlk izlenim a71 ile aralarında kalite olarak sanki segment farkı var. Note 10 lite çok premium duruyor. Malzeme kalitesi gerçekten amiral gemisi telefonların ayarında. Gelir gelmez testlerini yaptım şimdilik bir sorun yok. Umarım da olmaz. Hepsiburada ile yeniden sıkıntı yaşamak istemiyorum.

Kameralarini da kiyasladim biraz note 10 lite bu konuda da daha başarili. A71 hala elimdeyken ikisinden de örnek fotoğraflar atarım. Sizlere de fikir olur. Yalnız arayüz yönünden a71 daha iyiydi. Xiaomi'ye gecince Android'i iliklerinize kadar hissettiriyor. Samsung kendi arayüzü ve uygulamalari ile ios'a daha yakın gibi. İphone'dan yeni geçen biri olarak bana öyle geldi.
    Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma
    Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nevrans

Forumdaş sen mı note 10 lıte aldın

Alıntıları Göster
    Evet hocam . İndirim oldu tesadüfen görünce alıp denemek istedim. sonra baktım telefon güzel olmuş, çok önyargılı yaklaşmışım Mi Note 10 Lite'a.. A71'i kuzene verdim Mi Note 10 Lite kullanıyorum şuan..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercaner jr.

Evet arkadaşlar mi note 10 lite'a bugün kavuştum. Beyaz renk 64 GB sipariş etmiştim ama sonradan iptal edip 128 GB siyah renk aldım.

İlk izlenim a71 ile aralarında kalite olarak sanki segment farkı var. Note 10 lite çok premium duruyor. Malzeme kalitesi gerçekten amiral gemisi telefonların ayarında. Gelir gelmez testlerini yaptım şimdilik bir sorun yok. Umarım da olmaz. Hepsiburada ile yeniden sıkıntı yaşamak istemiyorum.

Kameralarini da kiyasladim biraz note 10 lite bu konuda da daha başarili. A71 hala elimdeyken ikisinden de örnek fotoğraflar atarım. Sizlere de fikir olur. Yalnız arayüz yönünden a71 daha iyiydi. Xiaomi'ye gecince Android'i iliklerinize kadar hissettiriyor. Samsung kendi arayüzü ve uygulamalari ile ios'a daha yakın gibi. İphone'dan yeni geçen biri olarak bana öyle geldi.

Hadi gözünüz aydın, iyi günlerde kullanın Ercan hocam :)

• xTheXx X kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Sizde gule güle kullanın 🙂

• ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun tekrar;)

• quote:

Orijinalden alıntı: xTheXx

Evet hocam . İndirim oldu tesadüfen görünce alıp denemek istedim. sonra baktım telefon güzel olmuş, çok önyargılı yaklaşmışım Mi Note 10 Lite'a.. A71'i kuzene verdim Mi Note 10 Lite kullanıyorum şuan..

Alıntıları Göster
    Hayırlısı olsun daha önce dediğim gibi mı 10 lıte güzel telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: ercaner jr.

Evet arkadaşlar mi note 10 lite'a bugün kavuştum. Beyaz renk 64 GB sipariş etmiştim ama sonradan iptal edip 128 GB siyah renk aldım.

Hayırlısı olsun iyi günlerde kullanın çok iyi bir seçim yapmışsınız

• quote:

Abi sizi de Mi Note 10 Lite'a alalım mı? :)

Alıntıları Göster
    Huawei mate 10 prodan ağzım yandı bidahamı çinli telefon aman aman

Hem ben eğri ekran sevmiyorum bu yüzden samsung s10 plusu sattım
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Anladım Abi , tabi tercih meselesi :)

Hayırlı olsun güle güle kullanın güzel haberler alın
  • xTheXx X kullanıcısına yanıt
    Zaten bu telefonu artık böyle kullannacağım enaz 1 sene daha nasip olursa sonrası
    Allah kerim bakacaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Zaten bu telefonu artık böyle kullannacağım enaz 1 sene daha nasip olursa sonrası
    Allah kerim bakacaz
    Abi valla bende aslında S20 Plus alacaktım. Ama öyle 8 bin TL falan vermek istemiyorum. O yüzden en az 1 sene mi note 10 lite kullanıp seneye 5 bin TL civarına S20 Plus alacağım nasipse..

• Bu telefonu eşime alma arefesindeyim. Bir dönem kronik sorunları olduğunu okumuştum ama yanılıyor olabilirim.
    Son durumu nedir?

Arada fiyat farkı olsa da diğer alternatiflerim Samsung S10 Lite ve Samsung Note 10 Lite. Eşime alacağımdan Xiaomi veya Huawei alternatiflerini risk almamak için değerlendiremiyorum

Yorumlarınızı rica ederim.
  • quote:

Abi valla bende aslında S20 Plus alacaktım. Ama öyle 8 bin TL falan vermek istemiyorum. O yüzden en az 1 sene mi note 10 lite kullanıp seneye 5 bin TL civarına S20 Plus alacağım nasipse..

Alıntıları Göster
    Bende normalde o kadar çok para vermek istemiyordum ama iki cihaz alinca 7250 lira cebimizden çıktı malesef. O paraya ikinci el s20 plus alabilirmisiz.

• Teşekkür ederim. Valla indirim gazına uyup aldık bakalım.

• Telefon çok sorunlu. Herkeste başka bir problem var. Bir de fiyatı çok yükseldi. Hiç kimseye tavsiye etmiyorum. Alınmaz.

50 tane güncelleme yayınlasalar yine de düzelmez..

• sp@wn kullanıcısına yanıt
    Bu kadar para verince en ufak şeyler göze batıyor. En önemli sorunu ekran yeşillenme sorunu oda günlük kullanımda fark edilmiyor ki ciddi sorun mu ciddi sorun. Buradaki arkadaşların bazılarında var bazılarında yok bu konu şans işi. Geri kalan şeyler ufak tefek yazılımsal şeyler. Bende 2 tane var a71 kayda değer bir sorunum olmadı ,ekran sorunuda dahil umarım bundan sonrada olmaz. S3,s6 edge,a5 2017 ve şuanda a71 kullandım genel anlamda memnun kaldın hepsinden. Hangi markaya baksanız sorunlarla karşılaşıyorsunuz. En sorunsuzunu araştırıp ona göre karar vermeniz daha doğru olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 10 Haziran 2020; 22:36:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldboy83tr

Bu kadar para verince en ufak şeyler göze batıyor. En önemli sorunu ekran yeşillenme sorunu oda günlük kullanımda fark edilmiyor ki ciddi sorun mu ciddi sorun. Buradaki arkadaşların bazılarında var bazılarında yok bu konu şans işi. Geri kalan şeyler ufak tefek yazılımsal şeyler. Bende 2 tane var a71 kayda değer bir sorunum olmadı ,ekran sorunuda dahil umarım bundan sonrada olmaz. S3,s6 edge,a5 2017 ve şuanda a71 kullandım genel anlamda memnun kaldın hepsinden. Hangi markaya baksanız sorunlarla karşılaşıyorsunuz. En sorunsuzunu araştırıp ona göre karar vermeniz daha doğru olur.
    A71 Samsung'tan dolayı arayüz konusunda rakiplerinden daha iyi. İncelemelerde oppo ve Xiaomi'nin arayüzünü övdüklerine bakmayın. Ekran anlamında da gayet keyifli. Video ve film izlemek için ideal. Görünüşü de çok şık bir cihaz. Ama hem ekranın düşük ışıkta rahatsız eden yesillenme sorunu hem de arka kamerasının ozellikle video tarafında oldukça vasat olmasindan mi note 10 lite geçtim. Önceliği kamera olmayanlar ile kronik ekran sorununu dert etmeyecekler icin harika bir telefon. Elinizde görünce s20 plus zanneden çok kişi oluyor.

• Telefondan kimse memnun değil. Kendimden şüphe etmeye başladım. Arkadaşlar bende mi sorun var ben gayet memnunum cihazdan

Aynen ekran yesillenme sorunu dert hocam. Bende olsa benide rahatsız ederdi ve iade etmek için her yolu denerdim. 3 sene önce 7bin tl aldığım curved tvde ışık sizmalarini,ghosting falan testi için 1 saat samsung montaj ekibini tutup test edip öyle imzalamıştım.:)

Amoled keyfini en kral iphone bile vermiyor.

Video konusunda da bu cihazlar böyle hocam ois olmayan telefonların kalitesi belli. Kotu mu hayır piyasadaki 3 ila 6bin tllik telefonları kıyaslayacak olursam 100 üzerinden 80 veririm kamera kalitesine. Zaten 6 bin üstünde çoğu telefonda ois var. Sırf ois icinde o paraları veremem maalesef.zaten pro fotocu değilim yayın yapmıyorum. %10,20 fark icin para vermem. Çocuğun fotolarını çekecek olmasam a5 2017 ile belki 5 yıl daha devam ederdim. Özellikle şu kriz döneminde 4bin tlleri ödeyebilecek durum olmasına rağmen mümkün değil vermezdim.

Şu forumu başından sonuna okudum ilk alacağım zaman toplasanız 10 sorun yoktur. Bunlarında ekran yeşillenme sorunu dışında hiçbirinin benim için önemi yok.oda bana denk gelmedi.

Parmak izini arada okumayıp 0.5sn hayatımı geçiktirse ne geçiktirmese ne. Donanımsal sorun olmasın ,şarjı düzgün gitsin , kamerası ortalama ustu olsun bana yeter.

Ve ben her anlamda çok memnunum telefondan. Bugün alacak olsam yine gider a71 alırdım. Ama bu parayı vermez yerine a50,a51, m30 falan alırdım 4000tl kesinlikle vermezdim. Onlarda benim işimi fazlasiyla görürdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 10 Haziran 2020; 23:5:1 >

• 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.