Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.202
Cevap
69
Favori
503.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Melisa0733

A70 aldım ekran olsun kamera olsun fena değil tek dikkat çeken tarafı ekranı fakat parmak izi okuyucusu iğrenç.
    inceleme videolarının hepsinde parmak izi okuyucu testleri gayet hızlıydı. hatta bu konuda a50 den iyi olduğu için övgülerde vardı. gerçekten o kadar iğrenç olduğuna emin misin?
  • Benim telefonumda bir sorun var o halde çünkü acayip geç algılıyor çok ağır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

Şu an hepsi burada da 500 liraya hediye çekiyle beraber et satılıyor cihaz... 2900 civarına almış oluyorsunuz.. Düşünen varsa baksın
    2900 tl bu telefon için çok

bu fiyata geçen yılın amiral gemisi alınır

bu telefon 2250 tl civarında olsa düşünürüm ama almam

nedenleri
    1 - ekran çok büyük
    2 - kamera berbat
    3 - plastik kasa
    4 - kablosuz şarj yok
    5 - ekran niti düşük bunları gözönüne aldığımda değmez
    6 - siyahlar tam siyah değil soluk siyah (her amoled iyi ekran değil)
    7 - parmak izi okuyucu berbat

bu özellikleri bilipte 3000 tl verende akıl aramam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 12 Mayıs 2019; 21:26:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

nedenleri
    1 - ekran çok büyük
    2 - kamera berbat
    3 - plastik kasa
    4 - kablosuz şarj yok

Alıntıları Göster
    sende hangi cihaz var şu an kardeşim pardon merak ettim... ben verdim o kadar para aklım yokmuş besbelli, sen ne alırdın bilgilendirsene insanlar aydınlansın...

he telefon fiyatları evet yüksek ...bu bizim ülkemizde hat safhada daha da hangi çeşit vergi alınır diye hesap yapıyorlar.. bu telefon bir avrupalıya göre 400-500 euro kendi ülkesinde... yani burada 400-500 tl gibi.......

sen kablosuz şarj olan en uygun fiyatlı telefonu bir söyle hele....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozy59 -- 12 Mayıs 2019; 22:6:32 >

• bjkyener kullanıcısına yanıt
    Hangi telefonu tavsiye ediyorsunuz?

A70-2250 tl ise A50'nin ederi 1800 lira mıdır?
  • Bugün 2 3 kere arkadaşın yüzünü okudu ve kilit açıldı yani can sıktı bu biraz fakat ayarlarda hızlı yüz okuma var güvenliği düşürür diye ondan mi kaynaklı acaba ama bu bir güvenlik zaafıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BusteID

Hangi telefonu tavsiye ediyorsunuz?

A70-2250 tl ise A50'nin ederi 1800 lira mıdır?
    Bence iki telefonda kalitesiz göz boyama
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozy59

sende hangi cihaz var şu an kardeşim pardon merak ettim... ben verdim o kadar para aklım yokmuş besbelli, sen ne alırdın bilgilendirsene insanlar aydınlansın...

he telefon fiyatları evet yüksek ...bu bizim ülkemizde hat safhada daha da hangi çeşit vergi alınır diye hesap yapıyorlar.. bu telefon bir avrupalıya göre 400-500 euro kendi ülkesinde... yani burada 400-500 tl gibi.......

sen kablosuz şarj olan en uygun fiyatlı telefonu bir söyle hele....

Alıntıları Göster
    Ben bilgilendireyim seni

LG G7 ThinQ yu 2700 tl alırdım üstüne de takım elbise alırdım

hele hele ... bak nasıl sinirli cevap veriyor

LG G7 ThinQ, Samsung A70 ten

1 - Ekran 5 gömlek daha iyi
    2 - Ses 10 gömlek daha iyi
    3 - Özellik 5 gömlek daha iyi
    4 - Tasarım 10 gömlek daha iyi
    5 - Kasa 10 gömlek daha iyi
    6 - Bataryası kötü (Tek kusuru)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 12 Mayıs 2019; 23:52:9 >

Birçok modelin başlığına aynı şeyi yazmışsın. Kullandığın telefonu yaz da, ondan alsın herkes bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Birçok modelin başlığına aynı şeyi yazmışsın. Kullandığın telefonu yaz da, ondan alsın herkes bari.
    5 yıl önceki Amiral Gemisi hala kullanıyorum

Bu yüzden telefon bakıyorum
    yaşça küçük bir kardeşimizssin sanırım en azından bana göre.. sana hoşgörü ile cevap vereyim : ben telefon konusunda boş biri değilimdir.. lg çok gerilerde kaldı kendini bitirdi artık...hiç bir teknoloji sitesi,blog'u incelemelerini yapma gereği bile duymuyor.... lg telefonu öven kişide akıl aramam pek :)

senın görüşlerinede saygı duyalım genede.. her kullanıcının kullanım ihtiyacı farklıdır benim ilk önceliğim batarya oldu bu telefonda .. şimdiye kadar kullandığım pil konusunda en üst seviye rekor kırıyor... maşallah diyeyim. oyun oynamayan biri olarak bir günde istesende bitiremiyorsun..

telefon bakıyorsan da fikir alışverişi yap bütçeni söyle kullanım alanlarını tarzını söyle belki katkımız olur .. kullanmadan birşeyi boklamak yerine kullananlar arasındaki fikirler daha önemlidir deneyim gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozy59 -- 13 Mayıs 2019; 0:39:59 >
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    Miuinun arayüzünü bir kullan..
    Ondan sonra emui falan kullanışsız ve yavaş geliyor.
    Lg ux da öyle.
    Bildirim paneli, ses kontrolü cok iyi miuinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Miuinun arayüzünü bir kullan..
    Ondan sonra emui falan kullanışsız ve yavaş geliyor.
    Lg ux da öyle.
    Bildirim paneli, ses kontrolü cok iyi miuinin.
    yaklaşık 6 aydır kullanıyorum mi max 3 ile birlikte. görsellik sıfır her türlü temayı denedim. Özellikle bildirim kısmı gerçekten koca bir çöp, fonksiyonel olabilir fakat görsel olarak sıfır. LG zaten arayüz anlamında yıllardır çöp bir firma ve arpa boyu ilerleyemedi.

size katılmıyorum hocam görsellik olarak hiç kimse samsungla yarışamaz, always on display'inden tema seçeneklerinin çokluğuna kadar mui arayüzünün 10 yıl ilerisinde diyebiliriz.

xiaominin mui arayüzü huawei'in emui yüzünden iyi derseniz anlarım. Emui'da tema vs. seçenek az fakat emui'da herşey daha yerli yerine oturmuş gibi.. mui'da abuk subuk hatalar alınabiliyor ve saçma sapan yerden saçma sapan çince şeyler çıkabiliyor emui daha stabil geldi bana iki cihazım da global bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 13 Mayıs 2019; 1:35:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozy59

yaşça küçük bir kardeşimizssin sanırım en azından bana göre.. sana hoşgörü ile cevap vereyim : ben telefon konusunda boş biri değilimdir.. lg çok gerilerde kaldı kendini bitirdi artık...hiç bir teknoloji sitesi,blog'u incelemelerini yapma gereği bile duymuyor.... lg telefonu öven kişide akıl aramam pek :)

senın görüşlerinede saygı duyalım genede.. her kullanıcının kullanım ihtiyacı farklıdır benim ilk önceliğim batarya oldu bu telefonda .. şimdiye kadar kullandığım pil konusunda en üst seviye rekor kırıyor... maşallah diyeyim. oyun oynamayan biri olarak bir günde istesende bitiremiyorsun..

telefon bakıyorsan da fikir alışverişi yap bütçeni söyle kullanım alanlarını tarzını söyle belki katkımız olur .. kullanmadan birşeyi boklamak yerine kullananlar arasındaki fikirler daha önemlidir deneyim gibi...
    1 Yaşça küçük olduğumu nereden anladın ?

2 Telefona kaç para verdin ?

3 Çok değil bir ay sonra fiyat kaça düşer ?

Benim tahminim

1 ay sonra 2500 - 2700 tl (Dolar Bugünkü Kura Göre)
    2 ay sonra 2400 - 2500 tl (Dolar Bugünkü Kura Göre)
    3 ay sonra 2250 - 2350 tl (Dolar Bugünkü Kura Göre)

Burada Tecrübe Konuşuyor

1 - ekran çok büyük (Samsung A70 Boyut 164.3 x 76.7 x 7.9 mm)
    2 - kamera berbat
    3 - plastik kasa
    4 - kablosuz şarj yok

Böyle bir özellikteki telefon çok tutulmaz

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 13 Mayıs 2019; 2:28:32 >

• quote:

nedenleri
    1 - ekran çok büyük
    2 - kamera berbat
    3 - plastik kasa
    4 - kablosuz şarj yok

Alıntıları Göster
    1) ekranın çok büyük olması tamamen kişisel bir zevk. sen git küçük olanı tercih et ozaman.

2) berbat dediğin kamera 32 mp ön ve arka kameraya sahip. öve öve bitiremediğin lg g7 nin arkası 16mp ön kamerası 8

3) plastik değil ''cam plastik '' diye geçiyor yani yeni bir üretim bu ve huawei de dahil bir çok telefon bunu kullanmakta.

4) kablosuz şarj yok ama en az onun kadar etkili Hızlı Şarj (25W) özelliği var. ve bugün bu özelliği kullanabilen sadece 3 adet telefon var. kaldıki bu orta segment bir telefon.

5) 393 ppi bugünkü teknolojide yeter de artar bile. kaldıki yapılan son araştırmada Apple'a göre 326 PPI'ın ötesi insan gözü tarafından algılanamıyor. seninkisi uzaylı gözü ise o ayrı

6) bu telefonun ekran teknoloijsi Super AMOLED. kaldıki şuan bu teknolojiyi 6bin tl ye satılan note 9 bile kullanıyor. o kadar boş yorumlar yapıyorsunki..

7) bu telefonu eline bile aldığına inanmıyorum ama neyse, berbat dediğin parmak izi okuyucu bütün yapılan a70 incelemelerinin hepsinde geçer not aldı ve takdir edildi. biraz araştır ve izle.

böyle gebeşinden sallayan teknoloji özürlü birini insan yerine koyupta normalde asla cevap vermem ama sırf bu konuya gelip telefon alacak olan insanları bu saçma bilgilerinle kafa karıştırma diye yanıt veriyorum. yoksa kaale alınacak bir tip değilsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Laniakea

1) ekranın çok büyük olması tamamen kişisel bir zevk. sen git küçük olanı tercih et ozaman.

2) berbat dediğin kamera 32 mp ön ve arka kameraya sahip. öve öve bitiremediğin lg g7 nin arkası 16mp ön kamerası 8

3) plastik değil ''cam plastik '' diye geçiyor yani yeni bir üretim bu ve huawei de dahil bir çok telefon bunu kullanmakta.

4) kablosuz şarj yok ama en az onun kadar etkili Hızlı Şarj (25W) özelliği var. ve bugün bu özelliği kullanabilen sadece 3 adet telefon var. kaldıki bu orta segment bir telefon.

5) 393 ppi bugünkü teknolojide yeter de artar bile. kaldıki yapılan son araştırmada Apple'a göre 326 PPI'ın ötesi insan gözü tarafından algılanamıyor. seninkisi uzaylı gözü ise o ayrı

6) bu telefonun ekran teknoloijsi Super AMOLED. kaldıki şuan bu teknolojiyi 6bin tl ye satılan note 9 bile kullanıyor. o kadar boş yorumlar yapıyorsunki..

7) bu telefonu eline bile aldığına inanmıyorum ama neyse, berbat dediğin parmak izi okuyucu bütün yapılan a70 incelemelerinin hepsinde geçer not aldı ve takdir edildi. biraz araştır ve izle.

böyle gebeşinden sallayan teknoloji özürlü birini insan yerine koyupta normalde asla cevap vermem ama sırf bu konuya gelip telefon alacak olan insanları bu saçma bilgilerinle kafa karıştırma diye yanıt veriyorum. yoksa kaale alınacak bir tip değilsin.

Alıntıları Göster
    tablet alın

isterse 320 MP olsun

her amoled iyi ekran değil

.
    .
    .

ne desek boş haklısın

• Yukarılarda tartışma dönmüş ama gereksiz bir tartışma olmuş.

A70 in fiyatı aşırı yüksek. Telefona gereksiz bir sürü şey ekleyip fiyatı yükseltmiş Samsung. Bu cihazın hakkı daha iyi arka kamera, snapdragon 710 du ve fiyatı 3000 i geçmemeliydi. Ben bakıyorum bu cihazl redmi note 7 arasında 1500 lira edecek fark göremiyorum. Hadi çekle mekld 3000 e gelebiliyor ama bence yinede pahalı. Sadece batarya var diye g7, poco, s8,s9 gibi amiral gemi fiyatını bu orta segment cihaza vermek üzüyor.
  • quote:

1 Yaşça küçük olduğumu nereden anladın ?

2 Telefona kaç para verdin ?

3 Çok değil bir ay sonra fiyat kaça düşer ?

Benim tahminim

1 ay sonra 2500 - 2700 tl (Dolar Bugünkü Kura Göre)
    2 ay sonra 2400 - 2500 tl (Dolar Bugünkü Kura Göre)
    3 ay sonra 2250 - 2350 tl (Dolar Bugünkü Kura Göre)

Burada Tecrübe Konuşuyor

1 - ekran çok büyük (Samsung A70 Boyut 164.3 x 76.7 x 7.9 mm)
    2 - kamera berbat
    3 - plastik kasa
    4 - kablosuz şarj yok

Böyle bir özellikteki telefon çok tutulmaz

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ!

Alıntıları Göster
    G7 dediğin telefon iyi olabilir ama bana bedava versen almam.. Bir kere boyutu küçük, ikincisi batarya benim için en önemli kriter.. Ayrıca lg dediğin firmadan 2 defa tel aldım ikiside çöp oldu.. Güvenmiyorum

Herkesin ihtiyacına göre olanı alması sizi niye bu kadar art niyetli yapmış anlamadım?

Bana göre de g7 bomboş bir telefon ama gelip gidip lg forumuna bunu niye yazayım.? Belki beğenen ve almak isteyen var.. Belki g7 nin görünüşü hızı için bunu kriter olarak gören var.. Alana saygı duyarım ama ben a70in g7 den çok daha iyi olduğunu düşünüyorum

Hepsini geçtim g7 yi vallahi bedava versen almam küçük yahu küçük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asus1981 -- 13 Mayıs 2019; 9:21:39 >

• Eski s7 sahibi olarak a70e gectim
    Vatandan fibabank araciligi ile aldim yaninda supurge aldim onunla telefonu satip cuzi miktara denk getirdim

Sarj inanilmaz iyi gidiyor bitmiyor
    Ekran renk ve parlaklik cok guzel
    Bazi oyunlar kasiyor kesinlikle onceligi mobil oyun olan almasin
    Kamerasi tatmin edici ama kesinlikle iyi degil
    Biraz buyuk alismam zaman alicak
    Memnunum tavsiye ederim.
  • Merhabalar s7 edge sahibiyim alan yetersiz gelmesi ve sarj çabuk bitmesi gibi durumlardan dolayı telefonumu değiştirmek istiyorum a70 gözüme çarptı yada s10e almayı düşünüyorum yardımcı olurmusunuz sizce hangisine yönelmeliyim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.