Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.202
Cevap
69
Favori
503.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu fiyata alınacak en iyi f/p cihazı A70 dir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raiden Shogun

Nasıl hocam yaw almayı düşünüyorum alınmaz mı 3bin tlye

Alıntıları Göster
    Hocam şöyle ki ben lg g5 kullanıyordum ondaki parmak izi çatır çatır dokununca açıyordu. Yüz tanımada mesela masaya duruken kafayı uzatıyorsun tanımıyor. İlla kaldırıp tanımlama yaparken yaptığın açıya yakın bir açıyla göstereceksin yüzünü. Parmak izi ben çok iyiye alışkın olduğum için çok kötü 3 4 denemede ancak açıyor. Öyle olunca da hay senin diyorum bazen. Parmakları 2 kere sıfırdan tanıttım her açıda ama yok iyileşmiyor malesef yazılımsal birşey se belki düzeltirler çünkü şikayetler bu telefon da ilk olarak bu. Birde ön kamera arka kameradan gece ortamında çok daha iyi çok enteresan. Güya arka diyafram 1.7 ama ön kamera bariz daha aydınlık ve net çekiyor karanlıkta az önce deneyimledim. Arkadaşlarla iftardaydık az bir aydınlık ortamda arkayla çekiyorum çok karanlık ve kötü ön kamera mis.

• bugün kargo geldi ilk izlenim süper 2950 civarına geldi bu fiyata şu dönemde alınabilecek en iyi cihaz android tarafında ki en iyi arayüz samsung zaten diğerleri fos bana göre uzun bir aradan sonra tekrar samsung aldım baya geliştirmiş
    xiaomi stabil ama bi ton sorun var yok bildirim sorunu ıvır zıvır her güncellemede bi yeri kesin bozuyo
    huwaei desen kasmaktan bi bok yaptığı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 17 Mayıs 2019; 0:45:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tilgarimo58

Hocam şöyle ki ben lg g5 kullanıyordum ondaki parmak izi çatır çatır dokununca açıyordu. Yüz tanımada mesela masaya duruken kafayı uzatıyorsun tanımıyor. İlla kaldırıp tanımlama yaparken yaptığın açıya yakın bir açıyla göstereceksin yüzünü. Parmak izi ben çok iyiye alışkın olduğum için çok kötü 3 4 denemede ancak açıyor. Öyle olunca da hay senin diyorum bazen. Parmakları 2 kere sıfırdan tanıttım her açıda ama yok iyileşmiyor malesef yazılımsal birşey se belki düzeltirler çünkü şikayetler bu telefon da ilk olarak bu. Birde ön kamera arka kameradan gece ortamında çok daha iyi çok enteresan. Güya arka diyafram 1.7 ama ön kamera bariz daha aydınlık ve net çekiyor karanlıkta az önce deneyimledim. Arkadaşlarla iftardaydık az bir aydınlık ortamda arkayla çekiyorum çok karanlık ve kötü ön kamera mis.

Alıntıları Göster
    Kendi mesajımı alıntı yaptım unuttuğum birşeyi yazayım parmak izi ile ilgili bir güncelleme telefonu alınca gelmişti. Ancak ekrandan parmak izi dediğim gibi fizikseller gibi hızlı ve stabil değil bunun bir sebebide parmağı koyduğunuz yeri tam tutturamamak birkaç deneme daha yaptım aslında tam denk getirince tek seferde açıyor.
    Youtube da helmet kanalında arkadaşın 2 videosu var onları izlemenizi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tilgarimo58 -- 17 Mayıs 2019; 2:30:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tilgarimo58

OO konu sahibi en son alanlardan

Telefonu açma hem parmak izi hem yüz tanıma çok kötü telefonun tek can sıkıcı noktası o. Gerçekten çok kötü ya hiç yakışmamış bu cihaza bu parmak izi ve yüz tanıma.

Alıntıları Göster
    hacı ben biraz sinek '' seven '' biri olduğum için düşmesini bekledim durdum ama padişahımız sağolsun telefonlara vergi bindireceği için fiyatlar uçmadan önce bende 3 bine bulmuşken kaçırmıyım dedim. bende de zaten a5 2016 vardı onuda 500 e okutsam telefon geliyor bana 2500e daha ne istiyim dimi

daha öncede başka bir trolle cevap vermiştim bu konu ile ilgili buradan ama sen yanlış anlama söz meclisten dışarı, sadece benim hindistana dahil izlediğim bütün videolarda parmak izi ve yüz tanıma konusunda gayet başarılı sonuçlar verdi. türkiyedeki inceleme videolarında da hatta bu konudan övgülerle söz edildi. yani yavaşlık illaki vardır doğrudur ama ben bunun bir yazılımla hallolucağına eminim. ne yaptın yahu ikisi kötü diye telefonu açmadan çöpemi atalım inşallah sıkıntısız kazasız uzun yıllar kullanırız

• quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

Hocam selamlar bende gittigidiyordann almak istiyorum ..ama çekinclerim var..güvenilir mi acaba alayım mı ne diyorsunuz..site sağlam mıdır...daha önce hiç alışveriş yapmadım

Alıntıları Göster
    merhaba kardeş, ben daha önce gitti gidiyordan 43'' sony televizyon da almıştım çok şükür hiç bir sorunla karşılaşmadım. kutuda hasar vs de yoktu. bu aldığım mağaza sitenin en çok olumlu yorum yapılan ve olumlu puanlanan markası. yetmedi özel mesaj attım ona bile yanıt verdi adamlar. arkadaşın dediği gibi önemli olan kargo. bizim ülkede kargo mantığı direkt karpuzlama olduğu için aman dedim güzelce paketleyin ben kargoya güvenmiyorum dedim merak etmeyin dikkat edeceğiz diye yanıt verdiler. birde diğerlerinde varmı bilmiyorum gitti gidiyorda malı kargodan görüp alıp sorun yok tamam dersen onayı veriyorsun para öyle satıcıya ulaşıyor. hayır bu ezik yırtık pırtık vs dersen geri iade etme şansın var. alacaksan koycebine (13414 ) buradan al tavsiyemdir. ve indirimleri mutlaka takip et

• quote:

Orijinalden alıntı: Laniakea

merhaba kardeş, ben daha önce gitti gidiyordan 43'' sony televizyon da almıştım çok şükür hiç bir sorunla karşılaşmadım. kutuda hasar vs de yoktu. bu aldığım mağaza sitenin en çok olumlu yorum yapılan ve olumlu puanlanan markası. yetmedi özel mesaj attım ona bile yanıt verdi adamlar. arkadaşın dediği gibi önemli olan kargo. bizim ülkede kargo mantığı direkt karpuzlama olduğu için aman dedim güzelce paketleyin ben kargoya güvenmiyorum dedim merak etmeyin dikkat edeceğiz diye yanıt verdiler. birde diğerlerinde varmı bilmiyorum gitti gidiyorda malı kargodan görüp alıp sorun yok tamam dersen onayı veriyorsun para öyle satıcıya ulaşıyor. hayır bu ezik yırtık pırtık vs dersen geri iade etme şansın var. alacaksan koycebine (13414 ) buradan al tavsiyemdir. ve indirimleri mutlaka takip et

Alıntıları Göster
    Teşekkürler.. Dün itibariyle hepsi buradadan kargosu da hepsiexpress olmak kaydıyla almış bulunmaktayım.. 3150 liraya geldi ama en para kredi kartı kampanyası vardı taksitlendirmeye sıfır faiz alıyor.. 2600 enparadan 550 de yapıkrediden çektim.. Enparaya da int şubeden 6 taksite böldüm 400,400 ödücem hayırlısıyla... İnş cihaz sorunsuz çıkar.. İlginize teşekkürler

• Parmak izinizi çok bastırmadan alın, ben 2. Parmak izini böyle yaptım, şimdi hemen açılıyor.
    (A50 forumundan okudum böyle yapmışlar)

• quote:

Orijinalden alıntı: muhsin_cepelli 

Arkadaşlar parmak izli sıkıntılı olan arkadaşlar parmak izini kaydederken telefona fazla baskı uygulamayın parmağınızın ucunda değildir fazla baskı uyguladık da aynı baskıyla yaparsanız ancak kilidi açıyor ama böyle çok hafif bir şekilde dokunursanız parmak izi tam alıyor ve hafif dokunuşlarla da açıyor ben denedim faydasını gördüm tabii yine aynı parmağı 2-3 kez kaydedin daha fazla avantajlı aldığını göreceksiniz.

- Siz nasıl bir Kralsınız püf nokta için tesekkürler. Ben bastırarak kaydetmistim olmuyordu. Dediginiz gibi yaptım şak diye açiliyor

• telefonu açtım inceledim sağolsunlar korunaklı pakette göndermişler. yüz tanıma şahane anında gördüğü gibi açıyor. ben tırnak yediğim için parmak izi okuyucu bende sıkıntılı videolar fotoğraflar oldukça kaliteli ve kesinlikle sizi tatmin edecektir. benim tek olumsuz yanım ekran parlaklığı çok parlak değil onun dışında telefon MÜKEMMEL. şarjı %15 e inince hemen taktım şimdi doluyor ama alacak olanlara şunu diyebilirim elinizde kesinlikle amiral gemi tutmuş hissediyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Laniakea

hacı ben biraz sinek '' seven '' biri olduğum için düşmesini bekledim durdum ama padişahımız sağolsun telefonlara vergi bindireceği için fiyatlar uçmadan önce bende 3 bine bulmuşken kaçırmıyım dedim. bende de zaten a5 2016 vardı onuda 500 e okutsam telefon geliyor bana 2500e daha ne istiyim dimi

daha öncede başka bir trolle cevap vermiştim bu konu ile ilgili buradan ama sen yanlış anlama söz meclisten dışarı, sadece benim hindistana dahil izlediğim bütün videolarda parmak izi ve yüz tanıma konusunda gayet başarılı sonuçlar verdi. türkiyedeki inceleme videolarında da hatta bu konudan övgülerle söz edildi. yani yavaşlık illaki vardır doğrudur ama ben bunun bir yazılımla hallolucağına eminim. ne yaptın yahu ikisi kötü diye telefonu açmadan çöpemi atalım inşallah sıkıntısız kazasız uzun yıllar kullanırız

Alıntıları Göster
    Aynen bende ötv filan gelince tutuştum hemen almam lazım diye. Bir de sadece ötv değil dolarda artar falan o yüzden TL olarak borçlanayım istedim hemen

Telefonun yüz ve parmak izinde yavaşlık zaten var ona sözüm yok o kadar tabii ki fark olur ama deneme sayısı çok oluyor. Bazen şifre ile giriyorum. Neyse inşallah bu da düzelir.

Güle güle kullanalım telefonumuzu canım telefonum

• priapos_17 kullanıcısına yanıt
    ürünü mağazadan aldığınız zaman 1 ay içinde arıza meydana gelirse birebir değişim olur genelde bu kural değişti mi bilmiyorum 1 ay olmadan arıza olduğu anlaşılırsa ya birebir değişim yada para iadesi çıkar zaten bu tefferruata girmeden, s2 kullandığım zamanlarda telefonu alalı 2 hafta olmuştu aynı şekilde ahizede eko problemi vardı servise verdim birebir değişim çıkmıştı tabiki yıllar önceydi bu
  • cumur C kullanıcısına yanıt
    Bana da şuan servisten para iadesi kararı çıktı. Samsunga onaya gönderdiler. Samsung bsyin keyfini bekliyorum şuan. Paramıda vatan verecekmiş. Onlarda çek verebiliriz diyolar. Telefonu ilk kullananlardan olmk için koşarak hevesle mağazaya gidip aldım galiba son kullanıcı bile olamayacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kabul etmeyin öyle bi hakları yok çatır çatır paranızı isteyin yoklama çekiyorlar yerseniz diye sakın kabul etmeyin olay çıkarın ses sistemini iade ederken bana dediler hayır dedim paramı istiyorum ben size hediye çeki mi verdim dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 17 Mayıs 2019; 18:56:49 >
  • cumur C kullanıcısına yanıt
    Az önede telefonunuzun işlemleri bitti kargoya verildi diye mesaj geldi. Servisi arıyorum kapalı. Samsungu arıyorum bu ne demek oluyor hani para iadesi olacaktı bu mesaj neyin nesi diyorum. Sesleri çıkmıyor kimsenin bişeyden haberi yok. Bi telefon aldım sıkıntı stresten uykularım kaçtı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar uzun ekran görüntüsü alabiliyor musunuz A70 ile? Yani internet sayfasının komple ekran görüntüsünü almak mümkün mü? A50 de bu özellik yokta merak ettim..

• Ekran görüntüsü almak için ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basın, ondan sonra sol tarafta aşağı doğru ok işareti çıkıyor ona basin istediniz kadar uzunlukta ekran görüntüsü aliniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KRM2008

Ekran görüntüsü almak için ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basın, ondan sonra sol tarafta aşağı doğru ok işareti çıkıyor ona basin istediniz kadar uzunlukta ekran görüntüsü aliniyor.
    A50 de alınmıyordu o yüzden sormak istedim. Sağolun . Henüz almadım ama merak ediyorum A70'i. Yarın belki alırım :)..

• xTheXx X kullanıcısına yanıt
    A50 de almadığına emin misiniz konuda paylaşılmıştı daha önce hatta elinizle tere doğru hareket ettirince de ekran görüntüsü alıyordu.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.