Şimdi Ara

★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★ (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.805
Cevap
27
Favori
120.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung SideSync ile Kablosuz Veri Aktarımı Resimli Anlatım

ES File Explorer ile Kablosuz Veri Aktarımı Resimli Anlatım

BİLGİSAYAR TELEFON KABLOSUZ VERİ AKTARIM YÖNTEMLERİ | RESİMLİ ANLATIM | %100 Sorunsuz | Güncel 2017

konusuna eklenmiştir, diğer yöntemlerde eklenecektir, bütün telefonlarda bu işi size en kolay gelen yöntem ile halledeceksiniz.

Faydalandıysanız yorumlarınızı eksik etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 3 Nisan 2017; 16:15:50 >

• A710FD (çift sim) kullanıyorum. Hala 5.1.1 deyim. Güncelleme alamadım henuz. Sıkıntım yok ama 6 veya 7 gelecekmi merak ediyorum. BAE versiyonu. Konu hakkinda araştırma yapan veya bilgisi olan arkadaş varmı. Teşekkür ederim şimdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 125 mb lık güncelleme geldi kararlılık ve güvenlik
  • nougat gelecek gibi değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: by_84

125 mb lık güncelleme geldi kararlılık ve güvenlik

Ben indirip kurdum güncellemeyi , şu an için bi farklılık görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: çar solo gang

nougat gelecek gibi değil...

22-28 mayıs tarihleri arasında yayınlanacakmış.
  • iphone 6 alınırmı yerine

• Konu resmen ölmüş, güncelleme bildirimi bile yapmıyor kimse. Millet A7 lerini sattı herhalde...

• karakteristik61 kullanıcısına yanıt
    Valla o kadar dikkatli kullanmama rağmen neredeyse 2 3 günde bir düzenli şarj etmeme rağmen pil şişti garantiye gönderdim geri geldiğinde 1 2 say kadar kullanıp beğenerek aldığım cihazımı satıp yerine yeni çıkan note 7 veya iphone 7 düşünüyorum 1 kere alıp adam akıllı kullanmak daha iyi
  • bende sattım

• A710FD (çift sim) kullanıyorum. Hala 5.1.1 deyim. Güncelleme alamadım henuz. Sıkıntım yok ama 6 veya 7 gelecekmi merak ediyorum. BAE versiyonu. Konu hakkinda araştırma yapan veya bilgisi olan arkadaş varmı. Teşekkür ederim şimdiden.

Güncelleme de fark var mı

• Şekil itibari ile hiçbir farklılık görmedim, aynı şekilde performans açısından da. Belki pilde iyileşme olmuştur o da zamanla anlaşılır zaten.

Göz boyama gibi yani

• Güvenlik güncellemesi olabilir mi?

• Garantiye gönderdiğim cihazım bugün itibarıyla gelmiş. batarya değişmiş. arka kapak yerine oturtturulmuş. umarım ilk gün ki performansını verir batarya
  • 2.eli ne kadar arkadaslar

• Harbiden, 2. el fiyatları ne kadar bu cihazın. Gerçi batarya sebebi ile tamir görmüş cihaz kapsamına girdi ama.

Samsung bu cihazda pil ömründen verdiğini hangi özelliklerini kırparak geri alırım diye epey düşünmüş ve başarmışta.

• Iphone 6 şarz dolayısı ile alınmaz . Hele ki a72016'dan sonra....

• gelen güncelleme nisan 2017 güvenlik paketi güncellemesi (security patch: 01.04.2017). bir önceki 01.01.2017 tarihliydi.

3-4 ay önce aldığımdan beri ocak paketiyle kullanıyordum, hem kaymak gibi performansından hem de kullanım süresinden çok memnundum (yoğun kullanımda 36 saat gidiyordu). bu nisan güncellemesi batarya süresini bayağı azalttı (aynı kullanımda süre 24-30 saat arasına indi). ayrıca hiçbir şekilde takılmayan telefon özellikle müzik dinlerken kilit ekranında donup donup duruyor.

bence güncellemeyin. resmi sitede söylenene göre 1-1.5 ay sonra nougat gelecek, onu bekleyin.
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.