Şimdi Ara

Samsung Galaxy a7 mi htc desire 820 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birkaç hafta içinde telefonu değiştireceğim arkadaşlar. Bu ikisi arasında kaldım. Arkadaşım desire 820 aldı geçenlerde gayet memnun telefon çok akıcı başta onu düşünüyordum sonra a7 yi gördüm özellik olarak üstün bir telefon ama araştırdığımda sorun yaşayanlar olmuş. Birde samsunga karşı ön yargımda var. a7 yi bir süredir kullanan arkadaşlar öneriyormu?? belli bir süre sonra çok yavaşlama varmı telefonda? sizce ikisi arasında hangisini almalıyım? teşekkürler.

• Cihaz samsung sa bir sure sonra mutlaka yavaslayacaktir. A7 nin donanimi daha iyi ama serinin devaminin gelmemesi az satmasi gibi nedenlerden dolayi destegin cok fazla surecegini sanmiyorum.

Htcnin arayuzu samsungdan daha iyi ayrica htcnin donanimida gunluk kullanimi rahatlikla kaldirir. O fiyatlara baska daha iyi telefonlar alinir ama ben ikisinden birini alacagim diyorsan htc desire 820 yi oneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka telefonlara da bakabilirsin.

• a serisinin devamı geliyor diye okudum birçok yerde. Cihazın neden tutmadığını bende anlayamadım çok güzel gibi geldi bana. Telefonu faturama ek vodafone dan almak zorunda olduğum için çeşit yelpazem fazla geniş değil max faturama ek aylık 70-80 liralık cihazlar alabiliyorum.. benim bulduklarım xperia z3 compact ( boyutları yüzünden pek istemiyorum) , galaxy a7 , desire 820, belki biraz zorlarsam desire eye ve htc e8, bunların içinden yada bunlar dışında öneriniz varsa inceleyebilirim ancak minimum 5inç cihazlara bakıyorum
  • z3 olabilir fiyat fazla gelmezse
  • fiyat fazla gelir hocam yoksa zaten gider z3 alırdım direk
  • HTC desire eye mantıklı olur ne için kullanacaksın mesala oyun ağırlıklı veya sosyal medya ve internet gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.