Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A7 2018 [ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
461
Cevap
12
Favori
45.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Volte operatör kaynaklı sorun olabilir çünkü benim Türkcell ve böyle bir sorun olmuyor.
    Cihazı smart swicth ile pc ye yedekleyin ve sıfırlayın belki sorunlar çözülür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fytmaster55

Volte operatör kaynaklı sorun olabilir çünkü benim Türkcell ve böyle bir sorun olmuyor.
    Cihazı smart swicth ile pc ye yedekleyin ve sıfırlayın belki sorunlar çözülür.
    Ama çevremdeki kişilerin telefonunda böyle bir sorun olmuyor (Onlarla aynı hat vodofone).Çevremdekilerin telefonunda Vowifi-volte gecisleri arama sırasında ve dışında sorunsuz.Güncellemeyi özellikle bu yüzden bekliyorum.Eger düzelmezse dediginizi yaparim

• 54SaKaRYa5454 kullanıcısına yanıt
    Aslında her güncelleme sonrası cihazı sıfırlamak lazım
    Genelde bazı sorunlar öyle çözülülebiliyor

• SAMSUNG GALAXY A7 2018 [ANA KONU]

Ekran süresi normal kullanımda çok iyi.Özellikle youtube instagram gibi uygulamalarda çok iyi 7-8 saat arasi gidiyor.Amoled ekran bu konuda çok iyi iş yapiyor.Yani 1 gunu rahat cikarabilirsiniz.Yoğun kullanımda 4 bucuk saat ekran suresi alınabiliyor.Ben pilden gayet memnunum

• Araplar için güncelleme çıkmış bakalım bize ne zaman gelecek.
    https://samfrew.com/download/Galaxy__A7__/k7mi/XSG/A750FXXU1BSF3/A750FOJM1BSF1/
  • One ui 1.1 güncellemesi mi acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fytmaster55

One ui 1.1 güncellemesi mi acaba ?
    sanmam olsa kesin yazarlardı.
  • Hayırlı olsun.Guncellemeyi alan varmı??

• Smart switch uzerinden 3.3GB lık guncellemeyi indiriyorum.Bakalım ne olacak ??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon çaldığında arayan numara geç çıkıyor umarım buna bir çözüm bu güncelleme ile gelir. Onun dışında bir problem yok cihazda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 54SaKaRYa5454

Smart switch uzerinden 3.3GB lık guncellemeyi indiriyorum.Bakalım ne olacak ??
    Serverlar inanılmaz yavaş bende inmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C30C46BA4

Serverlar inanılmaz yavaş bende inmiyor.

Alıntıları Göster
    Ben indirdim şuanlık herşey çok iyi.Wifisini kontrol ettim diger telefonlarla ayni hatta daha iyi buluyor.Volte-vowifi arasi gecisler cok iyi duzelmis.Akicilik artmis arayuzde arada bi takilma hissettim biraz o kadar.Gecer heralde onlar zamanla.Bi ekran suresini merak ettim.Onu bugun ogrenicez.Ama sarji onceki surume gore hizli gidiyor gibi geldi bana.Ben guncellemeyi sevdim kisacasi

Bu arada bende herhangi bi yavaslik olmadi.Gayet hizli indi bende.Sizin internetinizde sıkıntı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: 54SaKaRYa5454

Ben indirdim şuanlık herşey çok iyi.Wifisini kontrol ettim diger telefonlarla ayni hatta daha iyi buluyor.Volte-vowifi arasi gecisler cok iyi duzelmis.Akicilik artmis arayuzde arada bi takilma hissettim biraz o kadar.Gecer heralde onlar zamanla.Bi ekran suresini merak ettim.Onu bugun ogrenicez.Ama sarji onceki surume gore hizli gidiyor gibi geldi bana.Ben guncellemeyi sevdim kisacasi

Bu arada bende herhangi bi yavaslik olmadi.Gayet hizli indi bende.Sizin internetinizde sıkıntı olabilir.

Alıntıları Göster
    Bir kaç sefer denedim yavaştı neyse odin olanı indiriyorum zaten en temiz yüklemede onla oluyor.

• Güncellemeyi alan arkadaşlar.Ota Kac mb ??Ekran goruntusu atabilirmisiniz.

• Ben odin ile kurdum en ufak bir sıkıntı olmadı telefon çok akıcı oldu tepkiler hızlandı.

• 8deki gibi hizlimi

• 54SaKaRYa5454 kullanıcısına yanıt
    Güncelleme ayarlardan gelmedi bana
    Smart switch ile mi yükleniyor sadece

• Arkadaşlar güncellemeyi smart swicth ile yaptim
    Yenilik olarak şarj animasyonu değişmış ben beğendim
    SAMSUNG GALAXY A7 2018 [ANA KONU]

• Arandığımızda numarayı geç gösterme sorunu halen devam ediyor mu ?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.