Şimdi Ara

Samsung Galaxy A54 5G [ANA KONU] - Tüm bilgiler ilk mesajda! (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: macotti Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
6.434
Cevap
180
Favori
455.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: aydogan

O farka değer bence, indirim kısmını takip etmek lazım ama fazla düşeceğini sanmıyorum arada A35 de var. 128'lik de düşünebilirsiniz keza, ben 256 GB almıştım ama hafıza kartım olduğundan 60GB anca dolu. A serisinin hafıza kartı desteklemesi iyi o yönden.

Sim yuvası hibrit olduğundan ve telefonu çift hatlı kullanacağım için benim hafıza kartı şansım yok maalesef.

Edit: Eğer gördüğüm bilgiler doğruysa haklısınız. Aradaki farka değecek birkaç şey buldum. Çıktıları ve sensör boyutları aynı olmasına rağmen kullanılan sensörler farklı ve A55 12Bit RAW fotoğraf çekimine izin veriyor sanırım.

Edit 2: Yine bilgiler doğruysa A55'in ana kamera sensörü Honor 200 ile aynı sensörmüş. Honor 200 tele kamera için de sensöre sahip ve DxoMark skoru daha yüksek ama fiyatının da neredeyse 2 katı olduğunu unutmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasilyus -- 23 Temmuz 2024; 14:27:7 >

• Hasilyus H kullanıcısına yanıt
    2500 lira günümüzde mühim bir para değil. Aradaki farka değer.
  • Temmuz güncellemesi gelmiş.

Samsung Galaxy A54 5G [ANA KONU] - Tüm bilgiler ilk mesajda!
  • Google play haziran güncellemesi gelmiş bide
  • İki saattir kullanıyorum uyduruyor muyum emin değilim ama biraz daha akıcı hissettim ve dokunmatik hissiyatı tepkimesi iyileştirilmiş gibi. Güncelleme yapıp gözlemleyen varsa yazsın. Bi ayar değiştirmedim telefonda.

• aydogan kullanıcısına yanıt

ben bir fark göremedim ya :/

• TheFourBarMechanism T kullanıcısına yanıt

Olabilir bana yaradı gibi geldi optimize mi ne yaptıysa:)) memnunum şu an. Biraz tekliyordu ana sayfa geçişlerim yanlış dokunmalar falan düzeltilmiş gibi hissettim.

Temalar ve Telefon (çok parlak duruyor) simgelerini beğenmedim.

Şu anki minimal tasarım modelinde simgeler birbiriyle daha uyumlu duruyor. O tasarımın dışına çıkmışlar.

Ayarlar, Kamera, Kişiler, Saat, İnternet güzel olmuş.

Belki alışırız bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SamaraMorgan -- 27 Temmuz 2024; 7:25:15 >

Önceden uydukları bir tasarım dili vardı şimdi iyice Çinli telefonlara benzemiş.

• Samsung'un kendi mesaj uygulamasından vazgeçmesi hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? 🤔 Artık Google mesajlar kurulu gelecekmiş. Rcs desteği gibi birşeyler den bahsedildi, şahsen Samsung mesajlar gayet sade bir uygulamaydı, Google mesajların cafcaflı haline göre.
  • Sadece Amerika'da geçerli olacak deniyor bu karar için. Ben de Samsung Mesajları seviyorum destek kesilse bile önceki sürümleri kullanmaya devam ederim şahsen.

@SamaraMorgan kesinlikle tek yapmaları gereken var olan stile 3d eklemek ya da efektle geliştirmek olmalıydı komple değişikliğe gerek yok ikonlar güzel ve uyumlu şuanki haliyle de. Bu tarz çok Çinli işi olmuş düzeltilir umarım.

• Armo_ kullanıcısına yanıt
    Sonuçta iki millette çekik göz abi çok görmemek lazım bir birlerinize benzeme konusunu
  • 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.