Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: obasar84 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.707
Cevap
98
Favori
520.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu kampanyayı görünce cihaza tekrar şans vermek için aldım. Sorunsuz bir şekilde geldi ve hiçbir sıkıntısı yoktu cihazın. Ekran koruması taktırmak için çarşıya gittim telefoncunun yaptığı işçilik hiç hoşuma gitmedi. Ekran korumasının altında tozlar falan kaldı. Ekranı çizdiğinden de şüphelenmiştim. Eve gelip ekran korumasını kaldırdım ve şüphem doğru çıktı. Ekranımı çizmiş. Hevesim yine kursağımda kaldı.

• tigin19 T kullanıcısına yanıt

Ekran o kadar dandik olur mu yahu, ben de tekrar şans versem mi diye düşünürken, bu yorumu görünce vazgeçtim. Çok geçmiş olsun kardeşim, gerçekten can sıkıcı bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekinoks2828 E kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Anlam veremedim internette maket bıçağı sürtüyorlar bir şey olmuyor uyduruk bir cam takarken nasıl çizildi anlayamıyorum.

Acaba ekranla koruyucu arasında ince sert, kum gibi birşey mi kaldı?

• ekinoks2828 E kullanıcısına yanıt

camda hava yapardı öyle bir şey olsa. Ekranın üstündeki tozu süpürmek için koruyucu camı ekrana sürttü. Acaba çizer mi diye şüphelenmiştim. Onun dışında bir kaç bant falan kullandı camın havasını almak için kullandığı bir alette vardı. Artık nasıl olduysa çizilmiş cam. Keyfimi kaçırdı bu durum. Zaten kasa açılması yaşamıştım iadesi ile uğraştım üstüne yeni gelende sorunsuz olur mu ki diye şüphe ile aldım tam oh be sorunsuz geldi çok iyi oldu derken böyle bir şey kötü oldu.

Şimdi alalım mı almayalım mi iyice kafamız karıştı.
    Siz nereden aldınız hangi satıcı dan?
    En azından kasada sorun çıkmamış. Hangi renk aldınız eski yada yeni seri diye ayrım var mı varsa bunu anlamanın bir yolu var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fyilmaz kullanıcısına yanıt
    Ben babama aldım bu telefonu n11'den siyah renk. Hiçbir yerinde bir kusur çıkmadı.

Kamerası üst segment telefonlar kadar iyi, ekranı güzel, kasası polikarbon olmasına rağmen kaliteli hissettiriyor.

Sepette 75 TL + 50 TL paparayla 4050 lira gibi bir şeye geldi telefon, şimdi baktığımda satıcı ürünü kaldırmış gözüküyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Şans tamamen 2 cihazıda mediamarkt üzerinden aldım. Dün zam gelmiş a52 lere.

• Annem için almak istiyorum bu telefonu ama bu kasa kalitesi ile 3-4 sene sorunsuz kullanabilir mi acaba?

• therebel kullanıcısına yanıt
    Telefonun kasa kalitesi kötü değil zaten, bazı partilerde kasada açılma problemi varmış.

Ayrıca polikarbon cam kasadan daha dayanıklı olacağı kesin. En azından düşünce arka kapak çatlamaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iPhone 6s'ten geçiş yapacağım duruma göre 2 yıl civarı kullanmayı düşünüyorum günlük kullanıcıyım oynadığım oyunlar Clash of Clans, 101 gibi oyunlar. Genelde mesajlaşma fotoğraf çekme not alma Youtube Netflix müzik gibi kullanımlarım oluyor. Sizce A52s için zorlamalı mıyım? (kredi ile alacağım)

• Merhaba
    Cihazın teknosa da mağaza fiyatı 4300 tl iken trendyol teknosa satıcısında 4164 tl teknosa mağaza çalışanına sordum trednyol da daha ucuza satıyor teknosa diye.
    Once kabul etmedi teknosa nin trendyol da mağazası yok dedi. Mağaza sayfasını açtım gösterdim bakın dedim bir sürü ürün var burda sadece telefon değil sonra çalışanlardan biri sordu geldi evet dedi varmış ama outlet magazasiymis dedi. Yani iade gelen ürünleri tekrar sıfırlayıp orda satıyorlar dedi. Ben bu durumu trendyol teknosa magazasina soru olarak sordum. Ama henüz cevap gelmedi bu konuda bilgisi olan var mı acaba.

Ikinci olayda şu Media Markt mağazasını da gezdim ordaki samsung reyon görevlisi ile konuştum A52 de kasa probleminden falan bahsettim hiç duymadım öyle birşey ilk defa sizden duyuyorum falan dedi. Peki kasada problem çıkarsa kontrol edip alma şansımız var mı dedim. Biz burada kutuyu açarız kasada bir sorun varsa anında değişim yaparız dedi. Ama mağazada fiyat yüksek olduğu için almadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fyilmaz -- 21 Kasım 2021; 19:1:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fyilmaz

Merhaba
    Cihazın teknosa da mağaza fiyatı 4300 tl iken trendyol teknosa satıcısında 4164 tl teknosa mağaza çalışanına sordum trednyol da daha ucuza satıyor teknosa diye.
    Once kabul etmedi teknosa nin trendyol da mağazası yok dedi. Mağaza sayfasını açtım gösterdim bakın dedim bir sürü ürün var burda sadece telefon değil sonra çalışanlardan biri sordu geldi evet dedi varmış ama outlet magazasiymis dedi. Yani iade gelen ürünleri tekrar sıfırlayıp orda satıyorlar dedi. Ben bu durumu trendyol teknosa magazasina soru olarak sordum. Ama henüz cevap gelmedi bu konuda bilgisi olan var mı acaba.

Ikinci olayda şu Media Markt mağazasını da gezdim ordaki samsung reyon görevlisi ile konuştum A52 de kasa probleminden falan bahsettim hiç duymadım öyle birşey ilk defa sizden duyuyorum falan dedi. Peki kasada problem çıkarsa kontrol edip alma şansımız var mı dedim. Biz burada kutuyu açarız kasada bir sorun varsa anında değişim yaparız dedi. Ama mağazada fiyat yüksek olduğu için almadım.
    Trendyol Teknosa mağazasından geçen haftaki indirimlerde 2 adet satın aldım.. Teşhir mağazası gibi bir durum kesinlikle yok.. Tamamen sallamış yani.. 2 telefonda kapalı kutu, Samsung badrollü olarak geldi..

• dimsum kullanıcısına yanıt
    Kasada sorun çıktı mı

• Arkadaşlar 25w ile 15w şarj aleti arasında şarj süresi olarak ne kadar fark var ?

Herhangi bir sorun yok.. Şimdi A52s var ona baktım onun kasadada problem yok..

• Class kullanıcısına yanıt

0-100 olarak 15W 90-100dk arası şarj ediyor, 25W ise 60-70 dk civarı.

• Kasa işi tamamen şans. İlerleyen zamanlarda da açılma yapabilir ısınmaya bağlı olarak. Kılıfla kullanırım takılmam diyen için sorun yok direkt alabilir. Ben buna para veriyorum en ufak kusuru olmasın diyen için bu iş biraz şans işi tüm teknolojik aletlerde durum böyle. Kasa açıldığı için gönderdiğim cihaza yardımcı oldular ve para iadesi aldım. Daha uyguna bulunca ve muadilleri Mi11 Lite gibi cihazlarda 500 600 TL daha pahalı olunca samsung iyidir diye tekrar cihazı aldım. Sorunsuz geldi çok güzel kasa esnemesi yok çerçeve sıkıntısız hoparlör kamera falan sağlam her yerine baktım detaylıca oh şükür iyi çıktı dedim cihazı köşeye koydum. 2 gün sonra ekrana cam taktırmaya gittim cebimde çizilmemesi için gözlük bezine sarılı götürdüm temizce koydum telefoncunun önüne. İlk iade ettiğim cihaza da koruyucu cam takmıştı ve işçiliğini beğenmiştim. Ancak camı kaliteli değildi ışıklı ortamda dalgalanma yapıyordu . Farklı bir cam var mı diye sordum var dedi onu istedim ama bu sefer işçiliği hoşuma gitmedi camla ekran arasında toz kaldı. Uğraştı uğraştı olmadı o camı çıkardı attı tekrar bir tane açtı onu da al git der gibi hızlıca yapıştırdı verdi. Onun da altında tozlar kalmış. Eve geldim camda bir çizik gördüm koruyucu cam da mı cihazda mı diye tereddüt ettim söküp baktım gördüğüm çizik koruma camındaymış ama kaldırınca cihazın camında da farklı bir çizik olduğunu gördüm. Yani o kadar sorunsuz olsun diye uğraşıp didindim fabrikasyon çıkışlı bir sıkıntı olmadan cihazı teslim aldım ama çizilmesin diye dikkatlice götürdüğüm telefoncu işini dikkatli yapmadığı için cihazın kendi camını 5cm kadar çizmiş. Üzücü bir durum fakat yapacak bir şeyimde yok. Taktığı cam da kaliteli değilmiş bari o kaliteli olsa içim yanmazdı. Kalitesiz cam için telefonun camını çizdirdik. Şans.

Bu işler şans işi ya bir sorundan korunalım derken başka sorun çıkıyor. Hayırlısı olsun yapacak birşey yok bu saatten sonra maalesef

• 393 mb güncelleme gelmiş

• 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.