Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.707
Cevap
98
Favori
520.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefon şuan nereden alınır en uyguna? Malum hb, amazon kendisi satmıyor değişik satıcılar satıyor. Media, vatan, teknosa'da bu satıcılardan 50-100 lira fazlaya satıyor. Bilmediğim satıcılardan almaktansa mağazadan deneyerek almak daha uygun olacak sanırım.

• maxpayne455 M kullanıcısına yanıt

O da fazla para demek, başka yerden alırken yorumlara ve satıcı puanına bakın.

• Paetzold kullanıcısına yanıt

Türk Telekom bayiisinde taktırdım ben kılıf ve camı. Markasına hiç dikkat etmedim ama epey sağlam. 120 liraya ikisini hallettim öyle.

• Beyler media marktan 150 tl indirimle beyaz a52 siparişi verdim bugün kargoya verdiler 5 aydır fiyatı düşer diye bekledim ama yok..6 senedir samsung note 2 kullanıyordum.ama artık mecbur kaldım.. ilk geldiğinde nelerine bakmam gerek ölü pixel testini nasıl yapabilirim.. bir de ön kamera delikli ekran koruyucu bulamadım hep ful kaplıyor varsa da pahalıdır belki. ful alcam 12 liraya h.burada dan.. görüntüde bi sorun olabilr mi acaba..başka ne taktik verirsiniz nasıl test edeyim..kılıf olarak da bir tank kılıf birde köşeleri ekstra koruyan silikon kılıf alcam

• Arkadaşlar bugün mediamarktten siyah aldığım telefonun kasasında esneme var videolardaki gibi. Bizide buldu bu sorun. Sim kart takmadım henüz mağazaya gitsem yardımcı olurlar mı. Gerçi tek bildikleri servise göndermek.

• Ya şu esnemeyi takmayın kafaya bence. Bu telefonlar farklı. O kısım süs. Sadece yan tarafı kapatmak için. Su gecirmezligi etkileyeceğini hiç sanmıyorum. Almadan önce çok inceledim ben.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fatihertekin159 kullanıcısına yanıt

Su geçirmezliği engellemiyor o durum. Benim cihazda da esneme vardı ve suyun altında 5 dk civarı yıkardım yazın, herhangi bir problem olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihertekin159

Ya şu esnemeyi takmayın kafaya bence. Bu telefonlar farklı. O kısım süs. Sadece yan tarafı kapatmak için. Su gecirmezligi etkileyeceğini hiç sanmıyorum. Almadan önce çok inceledim ben.

Sizde var mı hocam esneme.. almadan önce esneme olayını mı incelediniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Almadan önce hem mağazalarda hemde telefonun demonte ediliş videolarını inceledim. O kapak sadece görsel bir unsur. Hepsi oynuyor. Bilerek aldım. Bu bir kusur değil. Tasarım ile alakalı bisey. Su geçirmez yapı onun altında kalıyor. Arka kapak yan kapağa oturmuyor zaten. Benimkide öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihertekin159 -- 27 Eylül 2021; 21:21:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihertekin159

Almadan önce hem mağazalarda hemde telefonun demonte ediliş videolarını inceledim. O kapak sadece görsel bir unsur. Hepsi oynuyor. Bilerek aldım. Bu bir kusur değil. Tasarım ile alakalı bisey. Su geçirmez yapı onun altında kalıyor. Arka kapak yan kapağa oturmuyor zaten. Benimkide öyle.

Bugün teknoloji mağazalarını gezdim. Vatan, media, teknosa, samsung, vodafone, turkcell. Bir kaçı stokta yok dedi. Hepsinde kasada esneme var. Ses açma kapatma tuşunun orda. İcine doğru hafif göcüyor youtubede ki video gibi. Artık kronik sorun mu yoksa malzeme kalitesinden mi böyle bilemiyorum. Bende yok diyen arkadaşlar nereye nasıl bakıyor merak ettim. Samsung mağazasındaki çalışanlar her gelen bunu söylüyor bıktık artık dedi telefonun yapısı bu plastik diyor. Mağazalarda birde telefonun standında arka kapağını sıkmışlar iyice arka kapaktaki boşluğu alsın diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paetzold -- 28 Eylül 2021; 11:58:18 >

Bende mavi olan model var yok böyle bir durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr John H. Watson

Bende mavi olan model var yok böyle bir durum.

Tırnağınızla bastırın görürsünüz oynamayı.

• Merhaba arkadaşlar, ios'tan android'e geçtim biraz yabancıyım. Gmail hesabımla oturum açmaya çalışıyorum ama oturum açılmadı tekrar deneyin diyor. 2 adımlı güvenlik uygulaması falan vardı onu kapattım ama sonuç aynı. mail adresimde ya da şifrede sorun yok. tarayıcıdan maile girebiliyorum ama hesap eklenmiyor. Çözüm aradım bulamadım

• A52 almaya karar verdmiştim, hatta sipariş oluşturmuşken vaz geçtim.
    3.500 TL ye çok temiz yurtdışı-kayıtlı S20FE görünce (kardeşim de bunu al S20 FE daha memnun olursun dediği için)
    Dün S20FE aldım. 2 gündür çok çok memnun olarak kullanıyorum.

• Mustakil_Yazar kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam
    Tabii ki s20f fark edilir derecede daha iyi bir cihaz
    Hele bir de snapdragonlu modelse müthiş

• Yeni güncelleme geldi az önce.Kuran ve deneyen var mı bunu ?

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]

• receep 32 R kullanıcısına yanıt

@receep 32 teşekkür ederim,

Snapdragon olduğu nerde yazar ? ayarlar vs. menü içinde ben göremedim. G780FXX şeklinde bir model numarası var

• 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.