Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.707
Cevap
98
Favori
520.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkür ederim @receep 32

öncelikle neler yapacağız,,,

Şunları, şunları kesinlikle yapılması gerekir ... tavsiyelerinizi beklerim.

• BoluluOnur B kullanıcısına yanıt

Çok teşeklürler bir de öyle deneyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 😀 Ekran koruyucuyu köşesinden hafif çıkartmayı deneyin kırılıyor gibiyse sertse temperli camdır ama çok kolay çıkıyorsa nanodur

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt

Mi10t de iyi aslında amoled ekran olmaması sorun değilse

• BoluluOnur B kullanıcısına yanıt

Sizin gibi bir çizik yok bende ama kameranın orda tümsek var o da cihazın tasarımıyla alakalı olabilir

• maxpayne455 M kullanıcısına yanıt
    Eyvallah aklıma takılan o tümsekti dönüş yaptığınız teşekkür ederim. Çizik işinide ya kapağı değiştirerek ya da şeffaf olmayan bir kılıf alarak halledecem artık. Önerebileceğiniz bir kılıf var mı acaba ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mustakil_Yazar kullanıcısına yanıt

Mediamarkta satıcılar ilgileniyor çünkü sattığı maldan prim alıyor.

• Paetzold kullanıcısına yanıt

Alamadım hocam 4.199 liradan bir anda 4.499 lira olunca vazgeçtim s20 fe alayım dedim onun da fiyatı 5.399'dan 5.699'a fırlamıştı eylül başında şimdi 5.399 liraya indi çok şükür de bu kez de anneme aldığım se 2020'de 3. günlükken ekranda ölü pikseller farkettik değişim iade doa raporu aldım ve mediamarkttan dönüş bekliyorum en kötü ihtimallle ben cihazı alıp elimde olan 1 yıllık se 2020'yi anneme vericem 😃 Çok garip bir sıkıntılı durum oldu halâ beklemedeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxpayne455

Mi10t de iyi aslında amoled ekran olmaması sorun değilse

Aldım hocam umarım bi sorun olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

Alamadım hocam 4.199 liradan bir anda 4.499 lira olunca vazgeçtim s20 fe alayım dedim onun da fiyatı 5.399'dan 5.699'a fırlamıştı eylül başında şimdi 5.399 liraya indi çok şükür de bu kez de anneme aldığım se 2020'de 3. günlükken ekranda ölü pikseller farkettik değişim iade doa raporu aldım ve mediamarkttan dönüş bekliyorum en kötü ihtimallle ben cihazı alıp elimde olan 1 yıllık se 2020'yi anneme vericem 😃 Çok garip bir sıkıntılı durum oldu halâ beklemedeyim.

Bende fiyatı artmış diye bekledim almamıştım. Alacağım artık yapacak bir şey yok. Döviz kuru gidiyor malum. Beklersek hiç alamayacağız bu gidişle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustakil_Yazar

Sabah Vodafone ve T.Telekom bayilerine uğradım hemen alayım diye. T.Telekom 4.900 TL, Vodafon ise 3 taksit 5.057 TL fiyat verdi. Peşin alacağım dedim. Vodafone'daki başını ekran dan ayırmayan kişi* (başka bir şey yazamıyorum) Peşin satmıyouz dedi, arkada bir bayan personel de tırnaklarıyla uğraşıyordu :)))

Turkcell mağzaya gitmedim. Ne zaman gitsem "En pahalı telefonu-cihazı parasını hemen verip almayacaksanız sizle uğraşamam" kılıklı ........ lar var.

Gençliğimde tezgahtarlık yapmıştım. Türkiye'de en çok Pentium4 işlemcili bilgisayar satış ödülüm, Vodafone en çok kurumsal ağ satışı yapan EFSANE SATICI ödülüm, Microsoft Yazılım Korsanlığı Başarı ödüllerim var.

Şimdiki Tezgahtarlar (Pardon satış danışmanları) hemen hepsi HIMBIL....

İşin kötüsü hiç yardımcı olmadıkları gibi beni rahatsız hissettiriyorlar, gitmeden önce biraz araştırıp gidiyorum, ya hiç ilgilenmiyorlar ya da beni dolandırmaya çalışıyorlar gibi hissediyorum.

• Paetzold kullanıcısına yanıt

Sorma hocam ya saçlarım beyazladı yeminle 😃 İphone se 2020'de zamlandı a52'de bir tek s20 fe kaldı onu alıcam kısmetse a52 umduğum fiyatlara gelmedi. Oppo Reno 5 alayım dedim 4.999 o da ama ois bile yok vazgeçtim ondan da.

• quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

Sorma hocam ya saçlarım beyazladı yeminle 😃 İphone se 2020'de zamlandı a52'de bir tek s20 fe kaldı onu alıcam kısmetse a52 umduğum fiyatlara gelmedi. Oppo Reno 5 alayım dedim 4.999 o da ama ois bile yok vazgeçtim ondan da.

a52 karar kıldım hocam ben. Bekle bekle nereye kadar düşeceği yok. Siyah patlatırım pazartesi inceledim zaten daha önceden.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxpayne455

😀 Ekran koruyucuyu köşesinden hafif çıkartmayı deneyin kırılıyor gibiyse sertse temperli camdır ama çok kolay çıkıyorsa nanodur

Tamperli

• receep 32 R kullanıcısına yanıt

Oooo hocam sizde mi buradasınız  

• Selam hocam Görüşmeyeli nasılsınız
    Ben cihazı almadım ve almayacağım ama konunun başından beri cihazı yakından takip ediyorum☺
    Bakalım Önümüzdeki hafta Yakın bir arkadaşıma alacak gibiyiz

• Arkadaşlar A52 yerli montaj telefon deniyor doğrumu.

• Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Samsung A serilerini turkiyede üretiiyor A52 ye ozgu durum degil, aşağıdaki linkten Turkiyede üretilen A modellerini gorebilirsin
    https://www.samsung.com/tr/smartphones/galaxy-a-series/?product1=sm-a725fzkgtur&product2=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nevzat.Yildiz -- 26 Eylül 2021; 11:24:56 >
  • beter.böcek kullanıcısına yanıt
    Vaybe A52 4499 tl olmuş, 2 ay önce s20fe 8/256 snapdragon olani 4800 tl kusure samsung sitesinden almıştım fiyatlar ziplamis.

• Nevzat.Yildiz N kullanıcısına yanıt

Baya şanslısınız hocam en iyisini yapmışsınız a52 aacayip fırladı. a72 satmayınca da yanında şimdi kahve makinesi hediye ediyorlar :)

• 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.