Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: uurbalkan Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.707
Cevap
98
Favori
520.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu son 15 gün içinde alıp çıtlatma (esneme) problemi yaşayan var mı dostlar?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kaana0 K kullanıcısına yanıt
    Hocam hard reset denediniz mi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • baby_face_ kullanıcısına yanıt
    En son çare o gözüküyor hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaana0 K kullanıcısına yanıt
    Hocam hard reset yapmadan önce wipekeş partişın yani önbelleği temizleme deneyebilirsiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Bluetoothun temizledim hocam aynı.tek çaresi yeniden başlatmak telefonu.
    Oda bir gün çare ediyor sonra tekrar açılmıyor.sonra tekrar yeniden baslat:))
    Bir şeyler çakışıyor ama anlamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BoluluOnur B kullanıcısına yanıt

Kardeşim full wifi parlaklık 20-30 olunca 9 saatleri gördüm ben ha işin içine mobil ve 50 den fazla parlaklık girince 8-10 saat zor görürsün.

Pil konusunda A52 hiç bir şekilde üzmez aksine fazlasıyla tatmin eder sebebi Snapdragon işlemcidir ekinos olsaydı kimse almazdı bu telefonu.

S21 FE çip krizinden ertelenmiş sanırım S20 FE SD865 modeli gelmiş geçmeyi düşünen var mı ?? Eksikleri şu radyo yok 3.5 mm jack yok Gorillas Glass 3 var + sı ise 865 işlemci kablosuz şarj ve daha iyi bir kamera.

S21 FE gelseydi kesin geçerdimde bakalım pil performansı lazım S20 FE Snapdragonlu modelin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CR7_35 kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum şuanki aldığım değerlerle bile çok iyi pil performansı ayrıca ben fazla telefon kullanan biri değilim onunda etkisi olur illaki

• Ben şahsen 1 aydır kullanıyorum. Hiçbir sıkıntısını görmedim (esneme dışında) tek kelimeyle mükemmel telefon. Kesinlikle samsung aldığıma pişman değilim. Özellikle note 10 pro forumunu okuduktan sonra daha da bi rahatlıyorum iyiki xiaomi almamışım diye

• Ben alalı yaklaşık 13 gün oldu hem ses tuşlarının altında hem de diğer tarafta esneme var ama çok aşırı olmadığı için telefondan da şuan için memnun olduğum için bir şey yapmadım.İlerde ne olur bilmiyorum

• baby_face_ kullanıcısına yanıt

1 hafta oldu, bittibitiyordan aldım herhangi bir sorun yok siyah renk

• rovlıt R kullanıcısına yanıt

Tam da almayı düşünürken tekrar vazgeçiyorum bu yüzden.

• korayakbiyik kullanıcısına yanıt

Biraz şans lazım.Şansınıza güveniyorsanız cihaz genel olarak güzel :) Ben daha önce almıştım cihazı onda esneme yoktu ama başka sorun vardı forumda belirtmiştim onu değişim yapmak istedim ama media markt iade yaptı daha sonra tekrar başka yerden aldım bunda esneme vardı ama sorun değil bana göre.

• rovlıt R kullanıcısına yanıt

Telefon konusunda şansım var aslında.

Şu an A71 kullanıyorum. İkinci el almama rağmen bir çok kişinin yaşadığı olumsuzlukların hiçbirini yaşamadım mesela.

A52 yi de eşime almayı düşünüyorum.

• korayakbiyik kullanıcısına yanıt
    Bence buna rakip olan cihazlardaki sorunlara baktığınızda esneme sorunu sorun değilmiş dersiniz bence riske atmaya değer kesinlikle

• Telefon ihtiyacım depreştiği için maximum mobilden 100tl maxipuan + 100 TL gördüm aldımda kullanmak üzere puan ile uygulama üzerinden 3999'a satın aldım. Ürün geldi kurulum felan yaptıktan sonra ilk dikkatimi çeken ısınması oldu. Oyun felan yüklemedim telefonun ısınmasına neden olacak bir işlem yapmadım fakat sanırım kendisi ilk kurulum nedeniyle arkaplanda birşeyler yapıyordur diye düşündüm bıraktım telefonu bir kenara işim vardı. 1 gün sonra alıp baktım kasasına felan. Arka kameranın altına denk gelen kasanın orta kısmında birazcık esneklik vardı. Kasa kenarlarında da bir problem göremedim. Cihazı güncelledim o baştaki ısınma olayı da azalmıştı. Taktım sim kartımı kullanmaya başladım. Telefonda gözüme çarpan diğer bir husus varsayılan olarak ekrandaki beyaz renk sarımtıraktı. Renk ayarlarından renk sıcaklığını soğuk yapınca düzeliyor ancak daha önce amoled ekranda böyle bir şey yaşamamıştım. Yani öyle bir tercihe ne gerek var anlamadım. Neyse sonuç olarak Samsung'un arayüzü diğerlerine göre bence çok iyi. Hele MIUI ile kıyaslanamaz. Ondan sonra gerçekten beni çok mutlu etti bu arayüz. Şuan eleştireceğim tek şey boyutu. A52, A72 ye göre daha da küçük ele oturan bir cihaz olmalıydı bence. En azından tek elle kullanılabilecek bir boyut tatminkar olurdu. İnşallah insanların ellerinin teknolojiyle orantılı olarak büyümediğini anlayıp üretilen modellerin bir de küçük ebatlılarını üretirler. Takıntılı biri olarak benim gibi almak isteyip tereddüte kalanlar için izlenimlerimi paylaşmak istedim. Alanlara, alacak olanlara hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi regalok -- 20 Haziran 2021; 10:18:32 >

• regalok R kullanıcısına yanıt

O esneme plastiğin dandikliğinden oluyor ısınınca dahada belirgin oluyor şu telefon metal kasa olsaydı tam 4 dörtlük cihaz olurdu özellikleri güzel ve birde evet boyut 6.5 çok biraz daha küçük olaydı kaçırılmıyacak telefon miıu arayüz evet kötü çevremdede mi 10 t yi övüyorlar ama sıcak bakmıyorum ben o markaya şu Samsung ta artık değiştirsin kendini Exynos mesela yıl olmuş 2021 plastik nedir artık telefonda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mvnmt35 -- 20 Haziran 2021; 10:36:25 >
  • gittigidiyor mediamarkt satıcısından aldım cihaz şık, malzeme kalitesi tartışılır ama kalitesiz hissettirmiyor kesinlikle. Kamerası, gece çekim modundan da memnunum. Ben de esneme- çıtlama yok kasa da ama telefonnu ilk kez sarja taktığımda hızlı sarj ayarı açıkken ve telefonda ekstra bir şey yüklü değilken kılıflı kullanımda yarım saat sonra bir baktığımda telefon bayağı sınmıştı ekranı kameranın oldupu kısımlar 38.8 dereceye kadar çıkmıştı. Hızlı sarjı kapatıp telefon kapalıyken sarj ettiğimde ise en ufak bir ısınma olmadı. Oyunlardaki kullanımı ile bir test edeceğim ama son android güncellemesini yaperken de ısındı kameranın olduğu kısımlar aynı şekilde 36- 37 derecelerde bu değerler normal midir, kullanan arkadaşlarda durum nasıl ?

• AltunıZade kullanıcısına yanıt

Evet hızlı şarj açıkken telefonun alt kısmı ve kameranın olduğu taraf biraz ısınıyor. Ama şarj işlemi bittikten sonra 5 10 dk içinde çabuk soğuyor. Telefonu ilk 2 gününde bende de ısınmalar oluyordu ama alev alev yanacak derecede değil. Elimi degdirdigimde ılık geliyordu. İlk gün kurulumlar güncellemeler falan biraz yük bindiriyor o yüzden ısınıyor galiba. Ama sonraki günlerde düzeliyor. Şuan hızlı şarjda ısınması haricinde normal kullanımda ısınma problemi yok bende. Oyun hiç oynamadım oyunda ısınır mı bilemem ama

• Telefonu yeni aldım.genel olarak memnunum.Ancak konuşurken veya konuşma bittikten sonra telefonu kapatmak için kulağımdan aşağı götürdüğümde ekranda telefonu kapatma ekranı (kırmızı tuş) her zaman gelmiyor. Bu ekran bazen geliyor bazen gelmiyor.Benzer sorunu yaşayan var mı ? telefonun sensörü mü arızalı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollo34 -- 20 Haziran 2021; 12:15:47 >
  • apollo34 kullanıcısına yanıt
    A72 kullanıyorum bende de var bu

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.