Şimdi Ara

Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.687
Cevap
39
Favori
156.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende yeni güncelledim. Görünürde problem yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • a51, yağ gibi akıyor maşallah

• A51 için (android 11 veya 12 emin değilim) bir sorum olacak arkadaşlar, bir wifi ağına daha önce şifre girilip bağlanmışsınız ancak şuan "bağlı değilsiniz", wifi ayarlarından kayıtlı ağlara girdiğinizde bu bahsedilen ağın şifresi karekod ile oluşturabiliyor muyuz yoksa bunu yapmak için o an bağlı mı olması gerek? teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ensar14 -- 24 Ekim 2022; 16:2:17 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Herkese selamlar.. çok severek kullandığımız A51 telefonumuz sıvı teması sonucu bozuldu.

Elimdeki 2 adet sıfır kılıfı satmak istiyorum.

Diğerlerini yanında gönderirim her halukarda..

Fiyat 2 kılıf için 80 TL düşündüm, kargo size ait. İlgilenen olursa özelden haber etsin lütfen :)

2 adet sıfır (kırmızı ve siyah)

1 adet çok az kullanılmış (eflatun)

2 adet çok çok kullanılmış (bronz ve bordo) Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurtunc -- 29 Ekim 2022; 15:50:16 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• ugurtunc U kullanıcısına yanıt

Sıvı teması ile cihaz kolay kolay bozulmaz.. hiç kimse tamir de etmez ama devreler tiner ile temizlenirse tekrar çalışır büyük ihtimal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Bizim sıvımız bir bardak fanta idi.. önce açılıp kapanmaya başladı.. sonra açılıp kapanmalar arasındaki sıklıklar artmaya başaldı.. en son da tamamen gitti.. bu süreç 3 ay sürdü :) garanti bitmişti zaten.. servise götürdüm.. anakart 2000 TL içini açınca başka pil vs de değişir dediler.. baktım nerdeyse telefon fiyatına gelecek.. ben de yeni telefon aldım A73... telefon da hurda olarak kaldı elimizde..

Hocam çok büyük ihtimal çalışır cihaz. Yakın olsaydık denerdim en azından..

Ben ankaradayım.. telefonu tamircilere vs bırakmam kesinlikle.. bu olmaz deyip imei kopyalamadıklarına emin olamam.. insanların başına neler neler geliyor bir anda bir suç üzerimize atılı bulabiliriz kendimizi Allah korusun :) ben kendim açıp silsem çalışır mı yani :) cihazı da hiç etmek istemem iyice.. ama gerçi telefon da aldık.. en fazla çöp olur :)

Kurtarılırsa da yedek telefon :)

İçini açma videolarını izle ona göre aç. Elektronik devreyi selülozik tinerle sil. Böyle su yemiş çok cihazı çalıştırdım ben.

Zaten su yemiş cihazı kimse tamir etmez. Kaybedecek bir şeyin yok.

Bu tiner tipi hırdavatçılarda var mıdır.. yoksa özel bir malzeme mi.. dediğin gibi hocam kaybedecek birşey yok.. sağolasın.

• Vardır en küçüğünden al. Bir tanede en küçüğünden boya fırçası al. Devreyi tam olarak çıkar iyice tinerle sil. 5 dakika kadar saç kurutma makinası ile kurut büyük ihtimal çalışır.

Senin ki çok uzun süre önce suya düşmüş. Aslında ilk düştüğünde yapsan %100 düzelirdi.

• ahturkoz A kullanıcısına yanıt

Merhaba ben de aynı sorunla uğraşıyorum. İki ay önce cihaz durduk yere kendi kendine açılıp kapanmaya başladı. 2.5 yıllık telefonda bu kadar yaygın bir sorun olmasını anlamıyorum. Şimdi bir teknik servise verdim yaptılar oldu dediler aldım çalışıyordu uygulama kurarken yine aynı döngüye girdi. Bu sorunu yaşayıp çözen biri var mı? Telefon fiyatları uçmuşken tamir ettirmek istiyorum.

• asibet A kullanıcısına yanıt

Valla kardeşim o kadar rom attım root yaptım eski sürümü falan yükledim olmadı. Servis diyor anakart değişecek kronik bir problem ama samsung kabul edip ücretsiz değiştirmiyor yeni telefon aldım napayım.

• Benim cihaz komple gitti. Artık hiç açılmıyor . Güncelleme işe yaramadı.

Samsungun bozuk telefonları....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliveli90 -- 5 Kasım 2022; 15:41:4 >

hocam denedin mi merak ettim ?

Malesef sonuç alamadım.. :) dün gerçekleşti operasyon :)

Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.