Şimdi Ara

Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.687
Cevap
39
Favori
156.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşın telefonda güncellemeyi kurup airpod ile denedik. hala takılıyor
  • a50 nin kamerası arkada önde a51 den daha iyi çekiyor cunku diyafram aralıgı a50 nin daha iyi üstelik video cekimlerinde de a50 iyi, samsung 4-5 tane kamera koyup mp yi yukselterek resmen aldatıyor kamera yönünden tüketiciyi , bir tane koy ama dogru duzgun ceksin
  • TheNet1 T kullanıcısına yanıt
    Güncelledikten sonra başka bir aletle dene aynı sorun var mı bak. Olmazsa uygulamalardan bluethooth a girip verileri ve depolamayı sil. Yine olmazsa bi sıfırlama yap derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncellemeyi yükledikten sonra baya bi test ettim bluetooth sorunu çözülmüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 20 Şubat 2020; 1:3:15 >
  • Ben de güncellemeyi yaptım ve 1 saat kullandım. Hem Youtube hem de Spotify da sorun olmadı.

• Şu cihazı alacağınıza 1 ay bekleyip ıphone 9/se 2 yi almanızı öneririm. Üstelik üzerine maksimum 1000 tl koyarak . Buna göre inanılmaz bir ana kamera ( videoda karşılaştırmıyorum bile , dünyanın en iyi video çeken kamerası şuan ıp11 de ) üst düzey değil çok üst düzey bir işlemci ve performans ( örnek verecek olursam antutuda 180.000 civarı puan alan a51 , IP 9 un ise a13 bionic ve 3gb ram ile 400.000-450.000 puan alması bekleniyor) ayrıca en az 5 en çok 8 yıllık kesintisiz güncelleme desteği ve Apple servis ayrıcalığı baskın . Sadece kasa oranı ve biraz batarya( yeni ıphone modelleri batarya olarak oldukça iyi oluyor , en azından 2.5-3 yıl ) dışında artısı yok . Yüz tanıma için de streo hoparlör ve daha yüksek lte desteği kazanıyorsunuz . Touch ID ekrandan parmak izine göre eski gibi görünse de daha güvenli ve hızlı .

• quote:

Orijinalden alıntı: kryptox

Şu cihazı alacağınıza 1 ay bekleyip ıphone 9/se 2 yi almanızı öneririm. Üstelik üzerine maksimum 1000 tl koyarak . Buna göre inanılmaz bir ana kamera ( videoda karşılaştırmıyorum bile , dünyanın en iyi video çeken kamerası şuan ıp11 de ) üst düzey değil çok üst düzey bir işlemci ve performans ( örnek verecek olursam antutuda 180.000 civarı puan alan a51 , IP 9 un ise a13 bionic ve 3gb ram ile 400.000-450.000 puan alması bekleniyor) ayrıca en az 5 en çok 8 yıllık kesintisiz güncelleme desteği ve Apple servis ayrıcalığı baskın . Sadece kasa oranı ve biraz batarya( yeni ıphone modelleri batarya olarak oldukça iyi oluyor , en azından 2.5-3 yıl ) dışında artısı yok . Yüz tanıma için de streo hoparlör ve daha yüksek lte desteği kazanıyorsunuz . Touch ID ekrandan parmak izine göre eski gibi görünse de daha güvenli ve hızlı .
    bende iPhone 9 düşünüyorum fiyat ne olur sizce

• güncellemeyi yaptım 1 saat civarı video ve müzik dinledim,3 ayrı kulaklıkla denedim hiçbirinde kopma veya senkronizasyon sorunu yaşamadım.
  • Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    3500-4000 aralığı bekliyorum hocam 3799 da nokta tahminim bakalım

• 7 günlük cihazım 21 gündür bluetooth sorunu nedeniyle servisteydi. Para iade talebim red edilmiş. Cihazınıza yeni yazılım yüklendi hazır alabilirsiniz dediler. Yasal olarak para iadesi almak hakkım vermiyorsunuz dedim. Cihanızı onardık ne parası dedi Samsung çözüm merkezi. Neyse asıl komik olaya geliyorum. Yazılım bluetooth problemimi çözmemiş sorun aynen duruyor. Yani servise verdiğim gibi 21 gün sonra cihazımı geri aldım. Daha Samsungmu bulaşmayın A51 mi hiç bulaşmayın :D
  • quote:

3500-4000 aralığı bekliyorum hocam 3799 da nokta tahminim bakalım
    hocam o fiyat a yok satar benim tahminim şuan ki iPhone 8 den 500 TL fazla olur iPhone 8 4500 TL şuan iPhone 9 ise tahminimce 5000 olur

• kryptox kullanıcısına yanıt
    Çok iyimsersiniz. Ya da para birimi ₺ değil de başka.
    6s kaç yıl önce çıktı. Kaç para olduğuna bakın.

iPhone 9 veya se2 her neyse 4000₺ altı olacak.

Hayal

• Gelen TR güncellemesi ile Bluetooth sorunu çözüldü demişsiniz. Arayüzdeki kasma donma ne oldu?

• quote:

Orijinalden alıntı: KadoReyz

Gelen TR güncellemesi ile Bluetooth sorunu çözüldü demişsiniz. Arayüzdeki kasma donma ne oldu?
    her cihaz için çözüldüğünü düşünmüyorum benim cihaz için devam ediyor. Farklı arkadaşlarda devam ettiğini belirtmişler.
  • KadoReyz kullanıcısına yanıt
    Şöyle belirteyim benim fikrim katılmazsan katılmaya bilirsin. iPhone 8 plus ABD de şuan 460 dolar vergilerle birlikte Türkiye de 6000 tl 2800 liradan kalan 3200 tl vergi . iPhone 9 ise 350 dolara çıkacak. 110 doların dolarla birlikte 660 tl vergiyle de birlikte yaklaşık 2000 tl fiyatının düşük olmasını bekliyorum

• quote:

Şöyle belirteyim benim fikrim katılmazsan katılmaya bilirsin. iPhone 8 plus ABD de şuan 460 dolar vergilerle birlikte Türkiye de 6000 tl 2800 liradan kalan 3200 tl vergi . iPhone 9 ise 350 dolara çıkacak. 110 doların dolarla birlikte 660 tl vergiyle de birlikte yaklaşık 2000 tl fiyatının düşük olmasını bekliyorum
    4000 olursa hemen alırım bakalım umarım dediğin gibi olur rakam benim tahminim 8 den pahalı olacağı ama 1 ay sonra belli olur

• KadoReyz kullanıcısına yanıt
    Bende kasma yoktu.

• kryptox kullanıcısına yanıt
    Sen ne anlatıyon hocaaaa elime aldığım da istenmeyen evlat hissini verecekse neyleyim DÜNYANIN EN İYİ İŞLEMCİSİNİ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cemsaglam C kullanıcısına yanıt
    Dediklerim harfiyen çıktı ne yazık ki...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    O senin elin hacım , kullanan milyonlarda öyle davranmıyor davrandırmıyor , elinle kullanmanı öneririm

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.