Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (618. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Recovery girip ordan wipe leri yapabilirsiniz. Donanımsal bir sorun değilse wipeden sonra çözülmesi lazım. İnternetten videolara bakabilirsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • emretutar E kullanıcısına yanıt

recovery den factory reset attım fakat yine devam ediyor :(

• shotgun_06 kullanıcısına yanıt
    Son çare servis veya riski göze alıyorsanız custom rom. Grupta bi arkadaş daha bazı sorunlardan bahsediyordu custom rom dan sonra çözülmüştü. Tercih sizin.

• şimdi servisten geldim malesef anakart değişimi diyorlar 1500 TL fiyat verdiler

merhaba, başka telefonlarda hafıza kartı bu soruna sebep olabiliyor, eğer varsa çıkartıp cihazı tekrar sıfırlamanızı öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hafıza kartı takılı değil sim kartı da çıkartıp denedim fakat sorun devam ediyor. Dün aynı sorun ile gelen 2 kişi daha vardı telefonların alınma zamanı 2020 şubat nisan ayları hemen hemen aynı zamanda alınmış

Hocam ben de benzer zamanda almıştım acaba elden mi çıkarsam diye düşünmedim değil şimdi :D . Canım custom romum koruyodur inşallah.

• bişey B kullanıcısına yanıt

2019 Eylül de alınan 2021 nisan da garanti bitmediği için ücretsiz tamiri yapıldı ama 2020 şubatta aldığım malesef bildiğin çöp oldu Serviste karşılaştığım kişinin telefonu da aynı şekilde çöp olmuş.

custom romda banka finans vs işlerde sıkıntı oluyor mu şimdiye kadar orjinal yazılım harici hiç kullanmadım.

• Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Yüksekten sert zemine düşürmedim hiç. Parke üzerine falan bir kaç defa düşürdüm sorun yaşamadım. Ekranda jelatin koruma vs yok 2 yıldır böyle kullanıyorum zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Rootlu cihazda kurulamıyor normalde ama onu da rootla aşıyorlar. Ben güvenmediğim için root atmadım hiç bir zaman.

• Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Hiç servislik durum yaşamadım. 3 yıllık bir telefona göre bataryası yine de iyi ama yakın zamanda serviste değiştirmeyi düşünüyorum. Benim için tek sorun arka kapak oldu. Ekranda jelatin koruma vs yok iki yıldır bu şekilde gayet temiz şekilde kullanıyorum. Bir de bu telefonda nfc olmaması çok şaşırtıcı. Özensiz kullanmama rağmen 3 yıllık telefon halen taş gibi. Şu ana kadar aldığım en temiz en sağlam telefon çıktı. Bir sorun olmazsa 2-3 yıl daha kullanırım.

• #Ramazan kullanıcısına yanıt
    Bende hiç kullanmadım nedir nasıldır bilmiyorum. Custom rom yüklenince de aynı donma resetleme sorunu devam edenler var galiba benim a50 yolun sonuna geldi

Ama yine de denemekten zarar gelmez, Android 13 Pixel romlar var 2 ay sorunsuz kullanmıştım, evde telefon çekmediğinden mecburen wifi arama için stock rona geçmiştim. Bence arkasını kovalayın, hiç birşeye güç yetecek hâli kalmamış.

• zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle vallahi mecburiyetten telefon siparişi verdim ama bunu da dediğiniz gibi custom rom atıp deneyeceğim. Biraz araştırayım rootlarken iyice çöp olmasın

• Turan cen hocam noldu fresh 4 gelmedi hâlâ pre stabil versiyon da kaldı jhon habire Kernelle uğraşıyor doğru düzgün romla ilgilendiği yok yada üstesinden gelemedi romun

• a50 lerin 2 modeli mi var 128 ve 64 lük

• a50de kronik sorunlar var mı alınır mğ?

• atila-35 kullanıcısına yanıt

Artık takip etmiyorum, çünkü s20fe 256gb tele geçtim. a50 sattım gitti :D

• atila-35 kullanıcısına yanıt

Prestable olarak güncelleme vermeye devam ediyor. Kullanıyorum, özellikle dexin hızından oldukça memnunum

• ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt

Kronik denilebilecek bir sorun yok. Ama miladı geçmiş telefon. İyi bir fiyata bulamadıysanız almanızı tavsiye etmem.

• 
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.