Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Islemci ram kamera ekrandan parmak izi farki var

Bende 5 yildir nfc var 2 kere kullandim o da kampanya oldugu icindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tirabzonli -- 27 Mart 2019; 22:6:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar daha hızlı parmak izi taramasıyla cihazın açılması için Ayarlar--> Biyometrik veriler ve güvenlik--> Biyometrik veri tercihleri--> Ekran geçiş efekti--> kapalı duruma getirin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

Benim lazer kesim kılıfım geldi. Gayet güzel oturdu telefona ve çok güzel duruyor gayet korunaklı oldu şimdi
    Ben de aynı kılıfın siyahından söyledim, bir de basit bi' şeffaf gelmiş ondan söyledim yedekte dursun diye. Orijinal kılıf gelirse onu alırım ilerde.

Ürünler bunlar;
    Samsung Galaxy A50 Kılıf Dört Köşe Renkli Lazer Silikon Kapak
    Samsung Galaxy A50 Kılıf Şeffaf Süper Silikon Kapak Darbe Emici

En uygun fiyattan satan yerden alın gitsin, herkes aynı kılıfı satıyor, kim ne koparabilirse. Bu kılıfların hepsi aliexpressden zaten

• Birşey daha var. Eğer yüz tanıma ve parmak izi aynı anda kullanılıyorsa parmak izi tarama yavaş çalışmaya başlıyor.. Anlaşılan ya yüz tarama aktif olmalı ya da parmak izi tarama. ikisi bir arada olmuyor...

• tirabzonli kullanıcısına yanıt
    Anladım. A30da sadece yüz tanıma var sanırım.
    Nfc o kadar da gerekli değilmiş.

• Bu modlardan hangisiyle cekim yapmak daha iyi ? ve PRO mod ile normal MOD arasında ne gibi fark var
    Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İddaaJI -- 27 Mart 2019; 23:50:49 >
  • nfc'nin şu an ülkemiz için olmazsa olmazı yok
  • duda D kullanıcısına yanıt
    Parmak izi okuma var ama telefonun arkasından okuyor

• KNTLG kullanıcısına yanıt
    a30 un işlemcileri 14 nm, batarya performansına olumsuz yansır ama hızları daha düşük daha performans odaklı işlemciler. Gpu tarafında da a30 da 2 çekirdekli g72 varken a50de 3 çekirdek yani pek fark yok diyebiliriz. Ekranda parmak izi özelliği yavaş olsada var. Kamera olarak çözünürlükleri a50 nin daha yüksek ve ekstra ultra geniş açı çekimine yarayan kamerası var. Mp farkını hissedeceğini sanmıyorum. Yakında a60 a70 gelecek, a40 tr ye henüz gelmedi. a50 yakında 2500 bandına iner. a30 yerine mate 20 lite da bakılabilir. Yakında p30 lite de gelecek fakat a50 ip68 ve ekranda parmak izi okumayla p30 liteden farklılaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 28 Mart 2019; 2:37:17 >
  • Willian kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim. Belki farklı banka ile çalışıyorlar bilemedim. Kredi bankası için siz ing demişsiniz, internet sitesinde yapıkredi. Samsung magazasında ki görevli kredinin teb'den kullandığıldığını söylemişti.

• emirsavas kullanıcısına yanıt
    Görevlinin söylediği fiyat farkı sonradan çıkmıyor. Kredi İşlemleri başladığında çıkıyor. Yani 2850TL için kredi başvurusu yapıyorsunuz ancak 3200TL üzerinden taksitlendiriyor. Ben öyle anladım.

Belki de çalıştıkları banka ile alakalı bir durum. Siz internet sitesi üzerinden yapıkredi bankasından kredi kullanmışsınız, Willian isimli arkadaş ing banktan kullanmış. Benim sorduğım görevli kredinin teb bankasından kullanıldığını söyledi.

• erhanoguzhan E kullanıcısına yanıt
    Vallaha bende dedim sitede böyle böyle. Bizde ing dedi dedim vade farksız dimi evet dedi baktım öyle başvurduk.

• Teşekkür ederim.

• A50 de ip68 bulunmuyor maalesef, keşke olsaydı...

• quote:

Orijinalden alıntı: uyemuyedegil

Avrupa'da sokağa tüküren, s.çan ve çöp atan da yok.

Bizdekilere bence NFC'den önce bu lazım

Selametle... :)
    Ne güzel yazdın kardeşim..Aynen katılıyorum..
  • erhanoguzhan E kullanıcısına yanıt
    hayır yanlış bilgi, 2850 tl üzerinden kredilendiriliyorsunuz erken kaparsanız 2300 tlye kadar iniyor fiyat
    galasy s10 plus krediyle alanlar bu şekilde çok iyi kar yaptı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 28 Mart 2019; 9:29:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanoguzhan

Görevlinin söylediği fiyat farkı sonradan çıkmıyor. Kredi İşlemleri başladığında çıkıyor. Yani 2850TL için kredi başvurusu yapıyorsunuz ancak 3200TL üzerinden taksitlendiriyor. Ben öyle anladım.

Belki de çalıştıkları banka ile alakalı bir durum. Siz internet sitesi üzerinden yapıkredi bankasından kredi kullanmışsınız, Willian isimli arkadaş ing banktan kullanmış. Benim sorduğım görevli kredinin teb bankasından kullanıldığını söyledi.
    O zaman online mağazadaki kampanya şubelerde geçerli değil demek ki. Her şube de kendine göre kampanya yapmış. Müşteri hizmetlerini bi' arayıp sorun bence. Öte yandan arkadaşın dediği gibi peşin parası olanın bile vade farksız taksitle veren yerlerden alması daha mantıklı, krediyi çektiğin gibi gider kapatırsın, baya uyguna geliyor

• emirsavas kullanıcısına yanıt
    Size verilen kredi dökümünde anladığım kadarıyla 2300TL kredi miktarı, 550TL faiz, vergi, fon olarak görünüyor. Bu şekilde dediğiniz gibi elinde nakti olan kredi çekerse 2300TL artı yüzde 2 kredi erken kapatma cezası ile telefon daha ucuza gelir.

Bir iki yere daha sorup ondan sonra online shoptan almak mantıklı olacak sanırım.

Bilgi için teşekkür ederim. Siz de telefonunuzu güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Willian

Hayırlı olsun hocam kamerada bir ışık var evet ama dediğiniz gibi samsung ilgilenir mı bilmem
    willian eşimde ip7 var ve çok iyi fotoğraf kalitesi bence, kıyas yaparsan alınabilir mi?

fotoğraf örneği atan olur mu? bokeh vs varsa? krediyle 2400'e geliyor hediyesi de var alacak gibiyim.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.