Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 [ANA KONU] ★★ (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.346
Cevap
43
Favori
140.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ikinci el sitesinde bu telefonun duos modelini satan biri var bu cihazın duos modeli Türkiyede varmıki ?yoksa replikamı ?
  • A5 Türkiye yazılımı çok geride kalmış hala 5 aralık 2014 sürümü var , Samsung tüm dünyaya Türkiye hariç bir sürü a5 için güncelleme vermiş ve Türkiye için tlf. ilk çıktığı sürüm var bu nedir yahu ayıp Samsung , Kenya bile güncelleme almış...

Dün Bae mart 2015 sürümünü yükledim (AOC2) 4.4.4 baya performans artışı var --Türkçe dil var

Samsung Türkiye yi yazılımda unuttu bu note4 te de böyleydi daha önce kullandım , umarım batarsın Samsung

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

Beyler ikinci el sitesinde bu telefonun duos modelini satan biri var bu cihazın duos modeli Türkiyede varmıki ?yoksa replikamı ?

Paralel ithalat olanların çoğu çift hatlıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unpop -- 20 Ağustos 2015; 11:52:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sultan Yavuzz

A5 Türkiye yazılımı çok geride kalmış hala 5 aralık 2014 sürümü var , Samsung tüm dünyaya Türkiye hariç bir sürü a5 için güncelleme vermiş ve Türkiye için tlf. ilk çıktığı sürüm var bu nedir yahu ayıp Samsung , Kenya bile güncelleme almış...

Dün Bae mart 2015 sürümünü yükledim (AOC2) 4.4.4 baya performans artışı var --Türkçe dil var

Samsung Türkiye yi yazılımda unuttu bu note4 te de böyleydi daha önce kullandım , umarım batarsın Samsung

telefonunuz A500FQ modelimi ?
    Öyle ise firmwareleri nereden indiriyorsunuz. Sammobile da FQ lar için firmaware bulamıyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

Beyler ikinci el sitesinde bu telefonun duos modelini satan biri var bu cihazın duos modeli Türkiyede varmıki ?yoksa replikamı ?

Şu ilanı değerlendirmenizi rica edicem satan kişinin tel.nosu yok mesajada cevap vermedi sitedeki en ucuz ilan sizce bi sakatlık olma olasılığı varmıdır.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-2-aylik-cihaz-cok-temiz-225712714/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: karabatak34

bizdeuygun satıcısı mı? 4 g var mı eline ulaştı mı? tek hat mı? sarj tr uyumlu mu? hadi hayırlı olsun=)

Teşekkürler bizdeuygun satıcısından aldım daha elime ulaşmadı ulaşınca bilgilendiririm
  • nibbleArt kullanıcısına yanıt
    Telefonum a500FQ Türkiye ve vodafonedan alınma , Türkiye ye yeni yazılımları vermemek bir yana Sammobile da artık FQ ve diğer Türkiye telefonlarına ait romlar yok ,

A500f romların hepsi FQ lara uymaktadır fakat F lerde içinde Türkçe dil seçeneği olan tek rom BAE -Birleşik arap emirliği olanlar orda son romu indir kur ses biraz yükseliyor -hızlanıyor-görüşme kalitesi daha iyi

İnşallah bu son Samsung tlf. olur , rezillik Türkiye yi adam yerine koymuyor Samsung , ayıptır
  • Sultan Yavuzz kullanıcısına yanıt
    Birleşik arap emirliği için android 4.4.4 var sadece android 5 yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ykslangn Y kullanıcısına yanıt
    EVET ---Rusya hariç A500F lerin hiçbirinde 5.0 yok , Rusyada da Türkçe yok fakat BAE AOC2 4.4.4 romu bizden çok sonra çıkan daha stabil bir yazılım zaten A5 e lolipop 5.0 yüklemeyi düşünmüyorum, 5.1 gelirse belki

Bakın a5 malezyaya 6 tane güncelleme almış Türkiye için tık yok aynı şekilde note 3için lolipop Dünyada en son Türkiye güncelleme aldı
  • Birleşik arap emirliği yüklesem garanti dışı olur mu bide a500FQ ya sadece a500F mi uyuyor

• A5 te hızlı şarj var mı?

• Hayır a5 modelinde hızlı şarj yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende birleşik arap emirlikleri romunu yükledim iyi çalışıyor. Android 5.0 o kadar da gerekli değil diye düşünüyorum çünkü şarj süresi ve ısınma gibi problemleri de beraberinde getiriyor. 5.0 dan sonrasını bu telefona verirler mi o da mechul bir durum verse bile samsung 2016 nın sonlarına dogru falan verir heralde. A5 gerçekten sorunsuz bir cihaz bu donanımla cogu telefona taş cikartir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

Şu ilanı değerlendirmenizi rica edicem satan kişinin tel.nosu yok mesajada cevap vermedi sitedeki en ucuz ilan sizce bi sakatlık olma olasılığı varmıdır.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-2-aylik-cihaz-cok-temiz-225712714/detay/

ikinci el bir cihaz icin degerlendirme yapmamız dogru olmaz. Fiyat cok uygun ama hersey cıkabilir. Riski yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: ykslangn

Birleşik arap emirliği yüklesem garanti dışı olur mu bide a500FQ ya sadece a500F mi uyuyor

root yapmadığınız sürece stock romlarda garanti dışı olma olayı olmaz.

• A5 telefonum var home tuşunda çıtlama sesi geliyor normal midir teknosaya gidip sordum telefonunuzun kasası metal olduğu için olur dediler sizce normal mi çıtlaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykslangn -- 20 Ağustos 2015; 19:59:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykslangn

A5 telefonum var home tuşunda çıtlama sesi geliyor normal midir teknosaya gidip sordum telefonunuzun kasası metal olduğu için olur dediler sizce normal mi çıtlaması

Ekran koruyucu cam kullanıyorsanız o ince çıt sesi yapabiliyor. Eğer yoksa, tuşa bastığınızda zorlanma hissediyorsanız tuşta bi sıkıntı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogzmrt -- 20 Ağustos 2015; 22:40:01 >
  • Sağolun sorun galiba ekran koruyucu cam kullandığım için

• Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Tel tel dökülen bir ilan. Bir kere 13 değil 8MP olmalı.

Kahverengi TR'de yok. Yurtdışı cihazı muhtemelen.

Açıkcası ben telefon işinde 2. el düşünmem.

799 TL ayırın sıfır temiz bir E5 alın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Tel tel dökülen bir ilan. Bir kere 13 değil 8MP olmalı.

Kahverengi TR'de yok. Yurtdışı cihazı muhtemelen.

Açıkcası ben telefon işinde 2. el düşünmem.

799 TL ayırın sıfır temiz bir E5 alın derim.

A5 ön kamera 5 ana kamera 13 mp ama bu ilandaki telin guven vermedigine katılıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.