Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU] (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.248
Cevap
33
Favori
168.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler hiç geçe çekimi atabilecek olan yok mu nolur ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osmanceleb17

Hocam android 7 mi ?

Evet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Beyler hiç geçe çekimi atabilecek olan yok mu nolur ya

https://i.hizliresim.com/3pG0VA.jpg

Daha hava tam kararmamiskenki çekim böyle gece sen düşün

• https://www.google.com.tr/amp/akillitelefon.com/2017/05/19/android-uygulama-oyunlardaki-reklamlari-engellemek/amp/

Yukarıda linkte bulunan reklam önleme yöntemi işe yarıyor ve root yapmaya gerek yok.

Google playda bulunan paralı Bk package disabler uygulaması ile de istemediğiniz tüm uygulamaları root olmadan kapatabiliyorsunuz.

• https://cloud.mail.ru/public/M6a5/ewY8iBEdX

Reklam engelleyici apk root gerek yok.

Hem internet hem uygulamalarda işe yarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulusalonur -- 5 Aralık 2017; 12:33:57 >
  • quote:

kendi kamerasıyla gece karanlıkta öylesine çektiğim birkaç fotoğraf düşük ışık performansı çok iyi o arkadaş hesap makinasıyla çekmiş muhtemelen :)SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]

• Hocam çok teşekkür ederim. Bu kadar iyi performans beklemiyordum aşırı bir şekilde şaşırdım samsung bu işi çok ilerletmi?

• Guncelleme yaptim ve formatladiktan sonra durum bu:
    SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedate -- 5 Aralık 2017; 19:18:1 >

• 10 saat ekran suresi gorucem sanirim.

• sedate kullanıcısına yanıt
    Benim aldıgım degerler de sizinkilere cok yakın maalesef android 6 da cok daha iyiydi.
  • SuperPunch kullanıcısına yanıt
    10 gün önce samsung türkiye garantili a5 2017 aldım.kurulum yapınca güncelledim ve android 7 ile kullanmaya başladım.hayday adlı çiftlik oyununu aktif oynuyorum ve 5-7 saat ekran süresi alıyorum.burdaki birçok kişi android 6 çok daha iyiydi demiş.sizce de öyle mi? android 6'ya dönmeli miyim? zaten android 6 ile 7 arasında nerdeyse hiçbir fark yok.çift uygulama gelmiş andoid 7 ile ama o da benim işime zaten yaramıyor.
  • Osmanceleb17 O kullanıcısına yanıt
    hafta sonuna kalmadan yazarım.artısıyla eksisiyle elimden geldiğince uzun bir yazı paylaşmayı düşünüyorum.
  • .koter. kullanıcısına yanıt
    hesap makinesiyle falan çekilmiş gibi.bu işte bir terslik var.f 1.9 diyafram ve 16 megapixel kameraya sahip bir telefonun bu kadar iğrenç bir fotoğraf çekmesi mümkün değil.sorunun kaynaığını çözememekle birlikte bu telefonun bu kadar kötü fotoğraf çekmesi imkansız diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

10 gün önce samsung türkiye garantili a5 2017 aldım.kurulum yapınca güncelledim ve android 7 ile kullanmaya başladım.hayday adlı çiftlik oyununu aktif oynuyorum ve 5-7 saat ekran süresi alıyorum.burdaki birçok kişi android 6 çok daha iyiydi demiş.sizce de öyle mi? android 6'ya dönmeli miyim? zaten android 6 ile 7 arasında nerdeyse hiçbir fark yok.çift uygulama gelmiş andoid 7 ile ama o da benim işime zaten yaramıyor.

Benim de 17 gün oldu hocam. Bahsettiğiniz gibi cihaz android 6 da çok daha stabil çalışıyordu. 7 güncellemesi cihaza bana göre çokta gerekli olmayan birkaç özellik dışında fazla birşey katmıyor. Buna karşılık cihazın pil ve oyun performansı hissedilir değerlerde düşüyor. Bildiğim kadarıyla android sistemli cihazlarda eski sürüme dönüş sadece servis yoluyla yapılabiliyor. Root gerektirmeyen başka bir yöntemi var mı bilemiyorum. Bu konuda bilgili arkadaşlar yardımcı olurlarsa ben de 6 sürümüne dönmek istiyorum.

• quote:

hesap makinesiyle falan çekilmiş gibi.bu işte bir terslik var.f 1.9 diyafram ve 16 megapixel kameraya sahip bir telefonun bu kadar iğrenç bir fotoğraf çekmesi mümkün değil.sorunun kaynaığını çözememekle birlikte bu telefonun bu kadar kötü fotoğraf çekmesi imkansız diyorum.

Bu konuyla ilgili daha öncede yazmıştım konuya. Telefon sadece yoğun gün ışığında f1.9 özellik gösteriyor. Onun dışında leş ötesi. Nasilki on kamera 50 cm den öteyi çekmiyorsa buda öyle. Bazı şeyleri bilerek kotu yapilmis telefonda. Telefon vatan bilgisayardan alınmış samsung garantili orjinal telefon.

Zaten aşağıda verdiğim linktede ön kameradaki skandal haricinde arka kameranında çöp olduğu yönündeki şikayetleri görebilirsiniz .

Bi dahada samsung almam

https://www.sikayetvar.com/samsung-mobile/a5/kamera

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .koter. -- 6 Aralık 2017; 11:6:56 >

• .koter. kullanıcısına yanıt
    şu an evimde lg g4,s6 edge,a3 2017,a5 2017 var.gerçi s6 edge'i servise yolladım ama muhtemelen 1 haftaya gelir.geldikten sonra bu 4 telefonla da otomatik modda,aynı saatte aynı açıdan fotoğraf çekip buraya fotoğrafları yükleyeceğim.böyle bir karşılaştırmaya ihtiyacımız var.ondan sonra tekrar yorumlasak daha sağlıklı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .koter.

quote:

Bu konuyla ilgili daha öncede yazmıştım konuya. Telefon sadece yoğun gün ışığında f1.9 özellik gösteriyor. Onun dışında leş ötesi. Nasilki on kamera 50 cm den öteyi çekmiyorsa buda öyle. Bazı şeyleri bilerek kotu yapilmis telefonda. Telefon vatan bilgisayardan alınmış samsung garantili orjinal telefon.

Zaten aşağıda verdiğim linktede ön kameradaki skandal haricinde arka kameranında çöp olduğu yönündeki şikayetleri görebilirsiniz .

Bi dahada samsung almam

https://www.sikayetvar.com/samsung-mobile/a5/kamera

yukarıda gece çekimine örnek fotoğraflar paylaştım nasıl kötü anlamıyorum resimlere bakın aksine gece çekimi çok iyi neredeyse tamamen karanlık çekim ayrıca güneşi çektim en zor olanı yaptım yani yukarıdaki mesajımda görürsünüz kötü değil aksine muazzam isterseniz akşam yine çekebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer90035331

quote:

kendi kamerasıyla gece karanlıkta öylesine çektiğim birkaç fotoğraf düşük ışık performansı çok iyi o arkadaş hesap makinasıyla çekmiş muhtemelen :)SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]

burada mevcut nasıl es geçiyorsunuz anlamıyorum

• Omer90035331 O kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum. Ben kamera performansından memnunum. Gündüz hiç sıkıntı yok. Gece çekimleri bence de biraz orta ama sorun değil benim için. SLR kamera beklentisi olanlar mı yazıyor anlamadım. OIS yok ise de ona göre kullanacaksınız, olmadığını bilerek aldım, eski telefonumda da yoktu zaten. Titretmeyeceksin makineyi ve birden fazla çekeceksin garanti olsun diye, o kadar. Alıştık buna yıllardır. OIS koymamışlar bu fiyata, zorlamayın artık, bir kaç seneye olur o da, önümüzdeki maçlara bakacağız...
  • Kullananlar ekran koruyucusu önerisinde bulunabilirler mi ? Ekranı tam kaplaması yeterli.
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.