Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU] (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.248
Cevap
33
Favori
168.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ömerelif

Rusya'da a3 e de gelmiş oreo. s7 forumu kafayı yiyecek

çok iyi bi süre. şarjı unutur insan. önceden kaç saat idi ki.

Alıntıları Göster
    İlk yüklediğimde de aşağı yukarı 5 buçuk 6 saat arası idi ama şimdi daha da düzene girdi her geçen gün sistem daha çok oturuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömerelif

bir de hocam fotoğraf veya video çekiminde düzelme var mı.
    Aşağı yukarı aynı gibi ama ayrıntılı inceleyip yorum yaparım

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak**

Hocam bu samsung ne yapmaya çalışıyor bilmiyorum ama s7edge kullanan biri olarak müşteri kaybetmek için elinden geleni yapıyor

Benim için sorun değil çünkü 8.0 yüklemeyecem ama bekleyenler için sıkıntılı bir durum
    hocam gelir gelmez yükle çünkü gerçekten güzel yapmışlar. google açıklama yapmış kendi telefonlarında 2 kat hızlanma olmuş.ben de bikaç video izledim. gerçekten cihazlar hızlanıyor.

• Türkiye için ne zaman gelecek belli mıdır. Orjinal rom kullanıyorum

• ömerelif Ö kullanıcısına yanıt
    Bakalım gelsin de yukleyenlerin yorumlarına göre hareket edicem

• quote:

Orijinalden alıntı: hamidullah

Türkiye için ne zaman gelecek belli mıdır. Orjinal rom kullanıyorum
    haziran ilk haftası

• Merhaba benim bir sorum var belki çözümü bilirsiniz.

Telefonun kendi eposta programını kullanıyorum.

Bana gelen ve içeriğinde gömülü resim olan bir maili ilet yaparak başkasına gönderdiğim zaman resimi göndermiyor boş çerçevesini gönderiyor. Sıfırladım ama çözüm olmadi. Başka uygulamaları da pek denemedim.

Örneğin gelen mail bu
    SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]

Ilet yaptığım zaman ise

Gördüğümüz gibi resim yok. Bu sorunun çözümünü bilen var mı. Çözüm yok ise başka hangi uygulamalari tavsiye edersiniz. Hem şirket mailim hem gmail hem hotmail mevcut. 4 mail aynı anda kullanmak durumundayım

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamidullah -- 26 Nisan 2018; 18:58:42 >

• hamidullah H kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de ilk başlarda yüklü gelen email programını kullanıyordum. Pdf dosyalarını okuyamayınca TypeApp diye bir uygulama indirdim. Uygulama play store de mevcut. Yaklaşık 5 aydır kullanmaktayım.Hızlı ve problemsiz bir uygulama. Tüm hesapları senkronize etme ve emailleri birleştirilmiş kutuda görebilme gibi güzel özellikleri var.Denemenizi tavsiye ederim.

• Hayalet 26 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler indirip bakayım inşallah

• dayanamadım oreo rus romunu yükledim. güle güle volte

• arkadaşlar oreo ile cihaz uçuyor.rus romundan da olabilir bilemiyorum ama amiral gemilerine taş çıkartır.gerçekten bu sürüm güzel olmuş. ilk defa bi güncellemenin gecikmesine üzüleceksiniz. gelince bayram...

• Sırf volte için geçmiyorum. Orjinal kullanmaya devam. Birde geçiş yapanlar sanirim geri dönüş yapamıyor epey uğraşıldı konu oldu ama tam anlamı ile sanırım tekrar orjinal rom geçiş yapılamadı.

Sabredip bekleyeceğiz artık yapacak bişey yok

• hamidullah H kullanıcısına yanıt
    CSC'yi tekrar TUR yapabildik ama uğraştırıyor. Bence de uğraşmamak için güncellemeyi bekleyin. 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamidullah

Sırf volte için geçmiyorum. Orjinal kullanmaya devam. Birde geçiş yapanlar sanirim geri dönüş yapamıyor epey uğraşıldı konu oldu ama tam anlamı ile sanırım tekrar orjinal rom geçiş yapılamadı.

Sabredip bekleyeceğiz artık yapacak bişey yok
    daha önce s7 edge de aynı şeyi yaşadım. yolu var 1 ay oreo beklemek yerine rus romuna geçtim. Türkiye'ye güncelleme gelince dönerim. dediği gibi biraz uğraştırıyor ama dayanamadım. son kullanılan uygulamalar bölümü çok hoşuma gitti

bir de bluetooth kulaklığın ne kadar şarj kaldığını görebilmek güzel.gerçi bunun gibi pek çok küçük değişim var görünce keyifli oluyor

• Arkadaşlar birkaç sorum olacak. Ben hala 6.0.1 versiyonunu kullanıyorum 7 ye yorumlar sebebiyle geçmedim. Direk oreo güncellemesine geçebilecek miyiz? Güncelleme yapınca verilerimiz kayboluyor mu? Şimdiden teşekkürler.
  • Real_Spawn R kullanıcısına yanıt
    verilerin kaybolmasına olan takıntıyı anlamıyorum.telefonu bilgisayara bağlayıp verileri yedeklemek çok mu zor? niye bunu bu kadar sorun ediyorsunuz ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

verilerin kaybolmasına olan takıntıyı anlamıyorum.telefonu bilgisayara bağlayıp verileri yedeklemek çok mu zor? niye bunu bu kadar sorun ediyorsunuz ki?
    Adam bir soru sormuş niye bu kadar celallendiniz?

• Real_Spawn R kullanıcısına yanıt
    Güncelleme sonrası veri kaybı olmaz. Ancak sağlıklı çalışması için format atmakta fayda var diyenler oluyor aslını bilemem.

Bu arada telefonun hoparlor ses seviyesinde belirli bir azalma hissediyorum. Ilk aldığım da daha çok ses veriyordu sanırım zamanla daha da düşecek ses seviyesi.

• Teşekkürler arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real_Spawn

Arkadaşlar birkaç sorum olacak. Ben hala 6.0.1 versiyonunu kullanıyorum 7 ye yorumlar sebebiyle geçmedim. Direk oreo güncellemesine geçebilecek miyiz? Güncelleme yapınca verilerimiz kayboluyor mu? Şimdiden teşekkürler.
    güncellemeyi açarsan önce 7 ve sonrasında gelen güncellemeler sonra 8 sırası ile yüklenir. bilgilerin silinmez. eğer wipe data denilen işlemi yaparsan yada telefonu fabrika ayarlarına sıfırla işlemi yaparsan telefondaki bilgilerin silinir.

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.