Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU] (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.248
Cevap
33
Favori
168.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Memnun musun hocam mi6 ya geçtiğine bende düşünüyorum da sizin gibi yapmayı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmtca -- 25 Şubat 2018; 20:8:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simdiki aklim olsa bende xiomi alirim

• Ahmtca kullanıcısına yanıt
    Şimdilik çok memnunum.Herhangi bir sorun yaşamadım.Hızı,kamerası vs beni gayet mutlu etti
  • Hocam rus romundan TR romuna geri dönüş yapabildiniz mi ? KNOX buna izin vermiyor sanırım. Şuan rus romunu kullanıyorum mecburen.

Rus romunu kurarken, bl yüklemeyin arkadaşlar. Sadece ap yi kurun derim. Sonradan sürüm düşmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppleJacks -- 1 Mart 2018; 17:17:38 >
  • Arkadaşlar uygulama kısayolu üzerinde gelen bildirimler sayısal olarak görünüyor,bunu kapatmanın bir yolu yok mu?

• Aekadaslar az once bu guncelleme geldi. Bilgisi olan var midir

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU]

• sedate kullanıcısına yanıt
    Türk romu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: arabakovalayankamyon

Türk romu mu

Değidir bana gelmedi 2 ay geçti türkiyeyi pas geçtiler rezillik resmen birisi bir mesaj ayarlasın hepimiz samsunga atalım terbiyesiz herifler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gavuzla -- 2 Mart 2018; 20:27:2 >
  • AppleJacks kullanıcısına yanıt
    Rus romu kurdum kullanıyorum,memnunum. TR ye dönmeyi düşünmedim, ama bir engel olacağını zannetmiyorum..

siz TR roma dönüş denediniz ve başarısız mı oldu işlem ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetz84

Rus romu kurdum kullanıyorum,memnunum. TR ye dönmeyi düşünmedim, ama bir engel olacağını zannetmiyorum..

siz TR roma dönüş denediniz ve başarısız mı oldu işlem ????

Evet hocam TR romuna dönerken göreceksiniz fail alacaksınız. Bootloaderi A520FXXU4BRB1 sürüm numarasını güncelledik rus romu ile. TR romu ile A520FXXU2BQJ6 yüklemeye çalışınca hata alacaksınız. Mecburen TR romunu bekleyeceğiz. Knox u etkilemeden düşerseniz haber edin hocam beni de. Mecburen U4 numaralı TR romunu bekleyeceğiz.
  • Güncelleme banada geldi parmak izi okuyucusu dokunur dokunmaz açıyor iyi olmuş inşallah güç tüketiminde etki eder. Kameraya özçekim odağı ve snapchat benzeri efektler gelmiş. Samsung experience 8.1 diyor önceden 8.0 mıydı hatırlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: coldnight

Güncelleme banada geldi parmak izi okuyucusu dokunur dokunmaz açıyor iyi olmuş inşallah güç tüketiminde etki eder. Kameraya özçekim odağı ve snapchat benzeri efektler gelmiş. Samsung experience 8.1 diyor önceden 8.0 mıydı hatırlamıyorum.

türk romu mu sizin hocam

Kaç ay oldu hala yok tur güncellemesi.

• rus romunda volte olsa bir dakika durmazdım tur da

• Bu Samsung Türkiyeyi Allah bildiği gibi yapsın. Güncellemeler başka ülkelere göre hep mi geç gelir? Gelen güncellemelerde adam gibi gelmez. Geri çekilir tekrar yayınlanır. Cihazın dengesini bozar vs. vs

• ömerelif Ö kullanıcısına yanıt
    Vallaha hocam hiç kullanmadım volte denen zimbirtiyi hiçte eksikliğini hissetmedim. Rus romuyla gayet mutluyuz

• coldnight kullanıcısına yanıt
    Hocam TR romu mu ? Yükledikten sonra telefon hakkında yazılım bilgileri, yapım numarasını söyler misin ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Yok hocam tur değil sammobile dan firmware girip a520f olana tıklarsanız gelen güncellemeleri görebilirsiniz.

oraya hemen düşmüyorsur diye düşünmüştüm. beklemeye devam edeyim.

telefonu rus romu ile garantiye yollasam sıkıntı çıkarırlar mı acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Paralel ithalat benim nerenin romu olduğuna nerden bakıyoruz

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.