Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU] (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.249
Cevap
33
Favori
168.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herşeyi geçtim lineage güncelleme alsa yüklemeye değer ama şu halde stock rom daha geliyor gözüme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba samsung a5(2016) model android 7 yüklü telefonda android auto uygulamasını apk halinde kuramıyorum. Telefonunuz bu uygulamayı desteklemiyor hatası alıyorum. Sizde durum nedir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 seneyi devirdik kendisiyle. Telefonu insan gibi kullanmayan biri olarak oldukça memnun kaldım kalmaya da devam ediyorum.

Tecrübelerimi paylaşıyım:

Artılar;

-Batarya hala verimli, normal kullanımda 1 günü çıkartıyor.
    -Suya dayanıklı olmasıyla bir çok sulu kazayı sorunsuz atlattım
    - Abartmıyorum bin kere yere düşürmüşümdür ve bu düşürmelerin çoğu çok sert zeminlere, bu sefer parçalandı kesin dememe rağmen en ufak çatlağım çiziğim bile yok
    - Boyut çok ergonomik. yeni nesiller gibi çok büyük değiller ama kullanımda da zorluk yaşatmıyor.
    - İşlemci gücü hala savaşıyor. Zamanla yavaşlamalar olsa da hala iyi performans gösteriyor.
    - Bazı yeni nesillerde olmayan Type-C girişi güzel / Hızlı şarj oldukça hızlı
    - Arka kamera gayet başarılı
    - samsunga özel Always on Display gibi uygulamalar gayet başarılı.
    - Ekran kalitesi, çözünürlüğü yeni nesil telefonlarla yarışıyor. Çinli markaların ekranı bana çok yapay geliyor.

Eksiler;

- Ön kamera ilk aldığımda da farkındaydım tamamen leş.
    -Parmak izi okuyucu ilk zamanlarda tam performans alamayınca sinirlenip hiç kullanmadım.
    -Hoparlör telefonun sağ üst tarafına çok kücük bir deliğe konumlandırılmış. Ses seviyesi ve kalitesi kötü değil ama o bölgeden ses çıkışı streo efeği yaratmıyor

Aklıma geldikçe güncellerim.

• merhaba arkadaslar, birkac hafta once galaxy a5 2017 aldim, bu telefonu kullanmisligim var fakat su anki kullandigim telefonda da onceki telefonumda da ekran sorunu vardi. gecen sene kullandigimi tuketici hakem heyetiyle iade ettim ve parami aldim.

sorum su, ekranin gri ve diger renklerde ust tarafi sari olarak goruntu veriyor. sizin kullandiginiz telefonlarda bu sorun var mi acaba merak ettim. onceki kullandigimda da alt taraftaydi, yeni aldigimda bu sefer ust tarafta. ekledigim fotograflar gri renkte ekranin halini gosteriyor.

ultraviole isik bu sorunu cozer mi? internette LOCA yapiskani kurumadigi icin bu problem oluyor diyenler var ama guvenemedim pek.

ayrica telefonun halen garantisi var, ankarada guzel samsung yetkili servisi onerebilecek olursa cok sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Eskiden mobil veriyi kapayınca ekrana bildirim gelirdi ne kadar internetim kaldığı ne kadar harcadığım hakkında vs.
    Birkaç gündür gelmiyor. Neden bilen var mı ?

• g3nj kullanıcısına yanıt
    Şarj girişinin yanında hoparlör olsaydı ve elin orayı sürekli kapatsaydı daha mı memnun olurdun?

Adamlar hiçbir firmanın yapmadığı şeyi yapıp hoparlörü çok güzel bir yere koydular ama Bunu bile eleştirecek saçmalık bulmuşsun.

• g3nj kullanıcısına yanıt
    Hakaret içerikli mesajını şikayet ettim.teknoloji cahilleriyle muhattap olmayacağım

• ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    TDK'ya bakmayı bile düşenemeyen insana bak...

densiz
    sıfat
    yakışıksız, ölçüsüz, saygısızca davranışlarda bulunan (kimse).
    "Densizin biri çıkar her şeyi bozar"

Bunu hakaret sayacak bir forum yetkilisi varsa onla tartışırım önce bunu zaten.

Sen önce cevap verebilmeyi öğren son şikayet et. Aynaya rahat rahat bakarsın. Kişisel tavsiyemdir. Önce yazdığın usluba bak sonra cevap ver.

Densiz bir forum üyesisin @ahmetbayram5
  • Geçen ay format attım biraz düzelmişti. Yine kötü olmaya başladı. 30 saat giden şarj süresi artık 12 saat zor gider hale geldi sizde de durum böyle mi. Değerler sizce iyi mi
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamidullah -- 29 Nisan 2019; 23:18:55 >
  • Bugun bir guvenlik güncellemesi geldi. Yükleyip yükleme konusunda kararsız kaldım. Güvenlik güncellemesi diye geçiyor Nisan 2019 (51.91 MB). Yavaslatiyorlar telefonu android 8 yüklü. Yükleyen arkadaşlar bilgendirebilir mi?

• t_garret kullanıcısına yanıt
    ben yükledim ,fark göremedim ,bu arada bu sabah telefonu su dolu kova içine düşürdüm ,
    hiç birşey olmamış gibi çalışıyor ,hatta suyun içinde bile ekran açıktı ,
    daha sonra uyarı verdi ,-şarj soketi nemli - diye , saç kurutmayla kurutum biraz ,
    tlf nu yeniden başlattım şu an sıkıntı yok ,
  • Selam arkadaşlar bluetooth kulaklikla wifi ile youtubeye yada başka bi sitede video izlerken arada donmalar yapiyor internet hizi yavaş gibi başina boyle birşey gelen varmi bluetooth kulaklikla sorunsuz kullan ve bana marka tavsiyesi verebilecek

• mehmet 0534 M kullanıcısına yanıt
    jbl t450bt ve nokia bh-111 var bende dediginiz sorunu yasamadim

• Herkese selamlar ben a5 2017ye otomatik tıklayıcı indirdim ancak erişebilirlikten bu programı açık konuma getiremedim ayarlar kendi kendine kapatıyor sorun ne olabilir?

Bu adımdan sonra ayarlar kapatıldı hatasını alıyorum.
    Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim

• RRatonhaketon kullanıcısına yanıt
    kullandiginiz uygulama Turkce dilini desteklemedigi icin beklenmedik sonuclar dogurabilir diyor, o nedenle kapaniyordur. telefonun dilini ingilizce yapip oyle deneyin derim

• Ekran görüntelerinde de ingilizce ayarladım zaten aynı hatayı vermeye devam ediyor ilk yükleyişimde Türkçeydi telefon sıkıntı olmadan çalışıyordu 2. Kullanışımda yaptı bu sıkıntıyı

• RRatonhaketon kullanıcısına yanıt
    Tamamdır google konuşma motorunu indirdim ve ayarlarda tercihlerde onu varsayılan olarak ayarladım dil fark etmeksizin çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: RundeLL

Eskiden mobil veriyi kapayınca ekrana bildirim gelirdi ne kadar internetim kaldığı ne kadar harcadığım hakkında vs.
    Birkaç gündür gelmiyor. Neden bilen var mı ?
    Şunu hala çözemedim. :/

• Bilen bir arkadaş yok mu ?

• telefonun ekranı kırıldı,daha önce yaptıran veya ekran satın alıp kendi yapan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.