Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★ (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.726
Cevap
54
Favori
302.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bi sıkıntısı yok evet ama rahatsız edici bi durum bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StealheX

Bende de oluyor bir müddet full parlaklıkta kullanıyorum düzeliyor sonra tekrar oluyor falan bi sıkıntısını görmedim
    Bende de oluyor. Sistem durduruldu hatası da almaya başladım. Planlı eskitme dedikleri bu olsa gerek. Herkeste ufak saçmalıkların ortak bir şekilde patlak vermesi ilgi çekici.

• Bir siteye parmak iziyle giriş yapmaya çalışırken telefon kitlenir gibi oldu, ve düzeldikten sonra artık hep sensör hatası vermeye başladı. Artık her kilit açmaya çalıştığımda 'Parmak izi sensörü yanıt vermiyor. Daha sonra tekrar deneyin' yazısı çıkıyor iki kere ve onlara tamam dedikten sonra deseni çizip kilidi açabiliyorum. Ne denediysem olmadı çözümü bilen var mı?
  • EliNTeR E kullanıcısına yanıt
    Hard format atıp yeni kurulum yapabilirsin

• A5 2016 tlf eskiye göre beya yavaşladı. Planlı eskitme sanırım..eski yazılıma geri dönmek istedim olmuyor. Ilk android 7 yazılımı (örnek 2017 haziran)gibi.eski yazılıma geri dönmek ne yapabiliriz

• Son güncelleme pil ömrü ve performans konularında ciddi bir düşüşe sebep oldu.Planlı eskitme konusunda haklısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopee

Son güncelleme pil ömrü ve performans konularında ciddi bir düşüşe sebep oldu.Planlı eskitme konusunda haklısınız.
    Aynen katılıyorum. Öyle bir şey yapmazlar diye düşünüp(saf saf) yeni pil taktırdım. Bu pil de 20 de bitiyor. Demekki piller kötü😁 yapacak bi şey yok. Zorla yenisini alıb diyorlar ama samsung mu asla....

• quote:

Orijinalden alıntı: ego37

A5 2016 tlf eskiye göre beya yavaşladı. Planlı eskitme sanırım..eski yazılıma geri dönmek istedim olmuyor. Ilk android 7 yazılımı (örnek 2017 haziran)gibi.eski yazılıma geri dönmek ne yapabiliriz
    Bende bu konudan mustaribim.

Telefonum halen çok temiz, hiç bir problemi yok diyebilirim küçük ufak tefek eksiklikler dışında. İşimi fazlası ile görüyor fakat eskisi gibi hızlı göremiyor.

Root atarak odin ile Android 8'e falan geçsek acaba Rootlu olduğu için daha iyi olabilir mi?

Ya da Root ile daha hızlı bir sürüme geçmek mümkün mü?
  • whatsapptan gelen resimleri hiçbir şekilde hafıza kartına atamıyorum arkadaşlar. taşınamıyor diyor kopyalamak istediğimde de kopyalanamıyor diyor ama hafıza kartındakileri telefonun hafızasına atabiliyorum sıkıntı olmuyor. araştırdımda kayda değer bişey bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. hafıza kartında da 3 4 gb lık alan var birde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mahoagha -- 10 Ocak 2019; 13:34:9 >
  • bi sayfada sd kartı çıkarıp takınva düzeldi demiş şuan sd kartı okumuyor şaka gibi

• Gerçekten bu son güncelleme ile pil resmen manyaklaştı burda tecrübeli arkadaşlar vardır eski sürüme dönmenin bir yolu yok mu? Ben biraz araştırdım 4 parçalı bir yazılımla oluyormuş galiba ama pek birşey de anlamadım. Anlayan arkadaşlar bir yardımcı olursa sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Telefonumda Android 7.0 kurulu. Yalnız son altı aydan fazladır bir yavaşlama söz konusu. Örneğin, Google Play Store'a girip Uygulamarım kısmına girip ardından ana ekrana dönmek istediğimde yaklaşık 10 saniye kadar bekliyorum. Messenger'ın sohbet balonu özelliğini kullanamıyorum. Sohbet balonu açıksa mesaj otomatik olarak okunmuş gözüküyor ve Instagram aşırı donmaya başladı. Facebook, Messenger ve Twitter'ın Lite sürümleri ile idare ediyorum. Birçok kez formatladım ama sorun devam ediyor. Benzer bir durum yaşayan oldu mu?

• zamanında epey bir güncellemeyin yazdım ama dinlemediler.
    neyse yeni telefon alırsınız.
  • birey112 B kullanıcısına yanıt
    eski sürüme dön epey farkediyor
  • cihan.pehlivan kullanıcısına yanıt
    aynı şikayetler bende de var. teni telefon almaya zorluyor ama alırsam samsung almam

• quote:

Orijinalden alıntı: _erdal_

aynı şikayetler bende de var. teni telefon almaya zorluyor ama alırsam samsung almam
    eski sürüme dön epey farkediyor
  • zubanda860 kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl geçtiniz odin ile hata alıyorum.
    indirdiğiniz dosyaları paylaşabilir misiniz.
  • _erdal_ kullanıcısına yanıt
    ne hatasi

• _erdal_ kullanıcısına yanıt
    tabi paylaşırım uygun bir anımda

• zubanda860 kullanıcısına yanıt
    odin de başla dediğimde fail diye işlem yapmıyor telefon ekranında da kırmızı bi yazı vardı tam hatırlamıyom şimdi. ama sürümle ilgiliydi

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.