Şimdi Ara

Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10} (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.214
Cevap
14
Favori
54.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saçma sapan işler. S7 ile devam edin. Seneye 5G li bir telefon alırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba,bu telefonu kullanan arkadaşla,telefonda görüşme kaydı(call recorder)ve Nfc özelliği olup omadığı konusunda bilgi verebilir mi acaba?
  • Ntpl15 N kullanıcısına yanıt
    Nfc var. Acr yi yükledim. Android artık ses kaydını desteklemiyor yazısı karşıma çıktı. Ama arama yapınca sadece benim sesi kaydediyor. Bazı ayarlar var ama pek anlamıyorum. Belki halledilebilir.

• circassianman kullanıcısına yanıt
    Maalesef Google kısıtlama getirdiği için Acr artık istenileni karşılamıyor.Onun için kendi fabrikasyon ses kaydedicisi var mı diye sormuştum.
    Hayır yok.

• Cevaplar için teşekkür ederim.
    Ne demek.

• Merhaba arkadaşlar.
    Samsung A40 cihaz aldık ama Wi-Fi problemi yaşıyorum. Evdeki internet hızı 100 Mbit, cihazı modeme 5 GHz ile de 2.4 GHz ile de bağlasam Speedtest ile yaptığım ölçümlerde çok düşük hız alıyorum. 15-16 MBit gibi bir hız geliyor cihaza. Modemin dibine dahi girsem değişmiyor. Diğer tüm telefonlarda hiç bir problem yokken A40 ile bu problemi yaşıyoruz. Sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum çünkü modemden uzaklaşınca dahi hızda değişme, kopma yaşanmıyor. Çözümü konusunda bilgisi olan veya aynı sorunu yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powermoon -- 17 Ekim 2019; 22:52:42 >
  • Bu telefondan almayı düşünüyorum ama satılan bu telefonların daha önce açıldığını duydum hatta kurulumunu dahi yaptıklarını duydum ne alaka bu durum ne kadar doğru sıfır açılmamış paketinde gelirken aslında ikinci el mi alıyoruz biz telefonu ya??

Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10}
  • Ystipi kullanıcısına yanıt
    İthalatçı garantili ürün açılır içine garanti koyulur, Türkçe kullanma kılavuzu koyulur tekrar kapatılır. Ama bu cihazlarda kuruluma gerek yok çünkü Türkçe dil desteği var. Delta garantili genelde sorun çıkarmaz. Diğer garanti firmaları hakkında pek bilgim yok. Ritzy de yaygın satılıyor ama o sağlayıcıdan hiç almadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: circassianman

İthalatçı garantili ürün açılır içine garanti koyulur, Türkçe kullanma kılavuzu koyulur tekrar kapatılır. Ama bu cihazlarda kuruluma gerek yok çünkü Türkçe dil desteği var. Delta garantili genelde sorun çıkarmaz. Diğer garanti firmaları hakkında pek bilgim yok. Ritzy de yaygın satılıyor ama o sağlayıcıdan hiç almadım.
    yani reis deltada cihazın paketi açılmaz mı demek istiyorsun? Çünkü daha önce açılan kutudan kıl kaparım ben onun için cihazı almaktan dahi vazgeçebilirim aydınlatırsan sevinirim.
    Cihaz açılmaz. Sadece kutu açılır ve gerekli olanlar konulur. Cihazın açıldığı durumlar genelde eğer cihazda Türkçe dil desteği yoksa Türkçe eklemek için yapılan açılmalardır. Bunlar da genelde sadece çin için üretilen cihazlarda oluyor.

Bahsi geçen emperor firması hakkında bilgim yok. Yeni duydum. Türkiyenin en büyük ithalatçı garantisi Delta diye biliyorum. Daha önce de alıp sorun yaşamadığım için yine Delta aldım sorun olmadı.

• quote:

Cihaz açılmaz. Sadece kutu açılır ve gerekli olanlar konulur. Cihazın açıldığı durumlar genelde eğer cihazda Türkçe dil desteği yoksa Türkçe eklemek için yapılan açılmalardır. Bunlar da genelde sadece çin için üretilen cihazlarda oluyor.

Bahsi geçen emperor firması hakkında bilgim yok. Yeni duydum. Türkiyenin en büyük ithalatçı garantisi Delta diye biliyorum. Daha önce de alıp sorun yaşamadığım için yine Delta aldım sorun olmadı.
    Anladım reis. Hepsiburada.comdan alcam ama işte biri yazmış cihaz kapalı kutuydu açtım kutusunu cihazı açtım kurulum ekranı karşılamadı direkt kullanılmaya hazır açılmış bu da demek oluyor ki cihazın kurulumunu başkası yapmış. Garantisini yazmamış. Peki delta garantili almışsın ya cihazı ilk açtığında kurulum ekranı mı çıktı ne çıktı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

Anladım reis. Hepsiburada.comdan alcam ama işte biri yazmış cihaz kapalı kutuydu açtım kutusunu cihazı açtım kurulum ekranı karşılamadı direkt kullanılmaya hazır açılmış bu da demek oluyor ki cihazın kurulumunu başkası yapmış. Garantisini yazmamış. Peki delta garantili almışsın ya cihazı ilk açtığında kurulum ekranı mı çıktı ne çıktı?

Alıntıları Göster
    Migrosta peşin fiyatına 10 taksit. Ayrıca alanlar Migrosta açıp kontrol ettiklerini yazmışlardı.

Aynen kurulum ekranı ile açıldı telefon. Ben özellikle aradım delta garantili aldım. Arkadaşıma da aynı firmadan aldırdım. Betpa dijitaldi satıcı sanırım yanlış olmasın. Telefonda konuşup teyit de aldım. Sorun olmadı.

• quote:

Aynen kurulum ekranı ile açıldı telefon. Ben özellikle aradım delta garantili aldım. Arkadaşıma da aynı firmadan aldırdım. Betpa dijitaldi satıcı sanırım yanlış olmasın. Telefonda konuşup teyit de aldım. Sorun olmadı.
    Ona bi bakar msıın reis betpa dijital mi sana zahmet
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeric

Migrosta peşin fiyatına 10 taksit. Ayrıca alanlar Migrosta açıp kontrol ettiklerini yazmışlardı.

Alıntıları Göster
    taksit nasıl oluyor usta yani bi yere sms falan mı gönderiyoz
    Önceki sayfada detaylı yazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: omeric

Önceki sayfada detaylı yazdım.
    Kredi ile alakam olmaz sağol reis
    Genelde ithalatçı cihazların kutusu açılır içine türkçe kullanma kılavuzu ve garanti belgesi konulur. Ayrıca bazı satıcılar cihazın açılıp açılmadığı kontrol için güç düğmesine basıp cihazın açıldığını görür ve tekrar kurulum yapmadan kapatarak cihazı kutuya koyarak jelatinleyerek paketler. Bazıları ise hiç jelatin filan açmadan dışına yapıştırırakta yaparlar ama genelde cihaz nasıl paketlenmiş olursa olsun kurulum ekranıyla açılır. Kurulum ekranı gelmeden direk acılan telefon ya işlem görmüştür (imei çakma, türkçe rom yükleme işi vb.) ya da alıpta iade eden kullanıcıdan geri gelen fabrika ayarina dondurulmemis cihaz olabilir. Tabii ki satıcının herhangi başka bir düzenbazlığı yoksa işin içinde sonunda satıcının insafına kalmış bir iş çünkü ülkemizde bu tip satıcıların çok güvenilir olduğu söylenemez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.