Şimdi Ara

Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10} (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.215
Cevap
14
Favori
54.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayırlı olsun. Ben de a40 satmaya kıyamadım oğlana verdim. S10 plus ile yola devam ediyorum. Küçük telefon seviyorum ama büyük telefona da alıştım. Şimdi a40 ı elime aldığımda çok küçük geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • omeric kullanıcısına yanıt

Saolun. Küçükten büyüğe geçmek daha kolay büyükten küçüğe geçmekten. Çoğu kişiye çok küçük geliyor A40 hala. Seviyorduk ama artık yetemedi :)

• Android 11 gelecek A40 modeline. Hayırlı olsun.

• Muhtemelen alacağımız son versiyon güncellmesi olacak. Ondan sonra sadece güvenlik güncellmesi verilir. Nisan ayında gelecekmiş galiba.
  • KNTLG kullanıcısına yanıt
    Şahsen benim 11 den umudum yoktu bile. Gayet güzel bir durum.
  • Sevgili dostlar. Oğlana verdiğim a40 ı düşürüp ekranını kırdı. Migros'un ekran garantisi bitmiş. Delta servis ekran değişimine 750 lira istedi. Bende Kadıköy deki GSM iletişime 550 liraya yaptırdım. Orjinal ekran dediler. Takıldıktan sonra bir fark hissetmedim. Tavsiye ediyorum.

• omeric kullanıcısına yanıt
    Delta servisin takacağının orjinal olacağının bile garantisi yok zaten. Fiyat idare eder.
  • Orijinal ekran taktıklarını sanmıyorum. Ben fde GSM iletişimde batarya ve şarj soketi değiştirdim, orijinal değildi, batarya da sıkıntılı çıktı. Piyasadaki telefonculardan daha iyi iş yapıyorlar ama.

• genç muallim G kullanıcısına yanıt

Orjinal olmasa bile eski ekrandan bir farkı olmadığını söyleyebilirim.

• Android 11 testleri başlamış . Bakalım kaç aya gelecek ?  

• Çok sürmez bir, iki aya gelir.

• S10 plus a bugün geldi. Daha akıcı ve kullanici dostu bir arayüz olmuş. Umarım en kısa zamanda a40 a da gelir.

• Nisan ayında dağıtılacak 11.

• Telefonlarınız ne durumda? Hala performansı iyi mi?

Valla ben çok yoğun kullanmadığım için bana rahat yetiyor diyebilirim. Twitter, whatsap, alo alo, sms falan gayet güzel geçiniyoruz
    Ama one ui 3 ü merak ediyorum. Gelsede kullansak artık. Bi değişiklik olur.
  • KNTLG kullanıcısına yanıt

11 aydır kullanıyorum fena degil

Klasik samsung özelliği olan zaman geçtikçe kasılma durumu yavaş yavaş olmaya başladı bende kaydırma hareketlerinde ana menüye dönerken ya da bir uygulamada fazla zaman geçirince takılmalar hissedilir derecede oluyor. Uygulamaların boyutları ve özellikleri arttıkça işlemci yetersizliği belirgin bir şekilde hissediliyor. Pil idare eder şekilde gidiyor yoğun kullanmazsan akşam eve kadar yetiyor eğer biraz fazla kullanım olursa ucu ucuna anca.
  • Uzun süre kullandığınız uygulamalarda şişme oluyor. Mesela samsung internet uygulamasının önbelleği bende 1.27 gb olarak gözüküyordu. Bende ara ara play storedan ccleaner uygulamasını indirip manuel temizleme yapmaya başladım haftada 1 kez. Sonra baktım cihaz hızlandı hiç kasma, donma yapmamaya başladı yıllık 7₺ ye aldım. Hergün otomatik temizliyor, ara sıra widget üzerinden bende temizliyorum. Tavsiye ederim.

Telefonu alalı 1 sene oldu, batarya haricinde bir şikayetim yok günde 2 kez dolduruyorum. One ui 3 de beklediğim en önemli özellik ise dinamik duvar kağıdında artık birden fazla kategori seçebilecek olmamız ve yeni eklenecek duvar kağıtları.

• 1 buçuk yıl oldu benim. Şarj soketi bozulmuştu, tamir oldu ve tekrar alöamaya başladı. O sıkıntı hariç memnunum. Boyutları itibarıyla rakibi pek yok. İnternet sayfalarında takılmalar oluyor biraz ama uygulamalarda sıkıntı yok. Bozulmazsa 2 yıl daha kullanmayı düşünüyorum inşallah.

• Bunun gibi boyutu küçük ama şarjı uzun giden makul fiyatta telefon yok mu?
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.