Şimdi Ara

Samsung Galaxy A40 [ANA KONU] {ANDROİD 10} (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.215
Cevap
14
Favori
54.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben şarj konusunda sıkıntı yaşamıyorum. İlk günkü gibi. Normal kullanımda tüm gün götürüyor. Bakalım aod dan sonra ne kadar kayıp olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. Yöntemi de telefonumdan kaldırdım. Güzel çalışıyor ama gelen bildirimler aod da görünmüyor. Sadece saat görüntüsü için pil harcamasına gerek yok.

• Arkadaş telefonum ıslandı arada açılıp kapanıyor garantisi var ama fatura ve garanti belgesi kayıp teli izmirde migrosdan aldım var mı garantiye göndermenin bir yolu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Botadam

Arkadaş telefonum ıslandı arada açılıp kapanıyor garantisi var ama fatura ve garanti belgesi kayıp teli izmirde migrosdan aldım var mı garantiye göndermenin bir yolu?
    Hangi firmanın baktığını biliyorsan gönder. İmei den bakıp garantisinin olup olmadığını görürler.
    Ama sıvı temaslı cihaz garanti kapsamına girmez.
    Ücret talep ederler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Değerli dostlar. N11 kampanyası ile dayanamadım samsung s10 plus aldım. Aranızdan ayrılıyorum. A40 i da satılığa çıkardım ilgilenen olursa mesaj atabilir. Her şey için teşekkürler.

• Şarj almama şikayetiyle telefonu gsm iletişime yolladım. Şarj soketi ve bataryayı değiştirmişler. B6 sefer de sim kartı okumadı, tekrar yolladım. Geldi sorun düzelmiş ama şebeke az çekiyor. Çoğu zaman tek diş çekiyor. Arada çekmeme uyarısı veriyor.
    Bataryası da çok çabuk bitiyor. 1 buçuk saat kapalı ekran yüzde 8 azalmış ki çok fazla bir düşüş. Bakalım birkaç kez daha şarj edeyim. Yine böyle olursa tekrar yollayacağım. Durduk yere iş çıktı. Bir daha ithalatçı garantili ürün almam sanırım. Güvenip yollayamıyorsun 1 ayda gelir ve nasıl gelir bilemiyoeusn.

• genç muallim G kullanıcısına yanıt
    Ben ithalatçı garantiliyse alıyorum özellikle. Diğer servislerin çok farkı yok. İthalatçı garanti şirketiniz neydi acaba?
  • Ritzy. Gsm İletişime hızlı gidip geleceği için ve yorumları ritzy'den daha iyi olduğu için gönderdim. Çabuk gitti geldi ama sorun oldu maalesef.

Servisi denemeden ithalatçı garantiye karşı dedikleriniz tutarsız o halde.
  • Ben denemedim ama denemiş olamların yorumlarına bakılırsa çok tutarlı.

Bence siz telefon arıza yaptığı için ithalatçı garantili almak istemiyorsunuz bundan sonra. Fakat resmi cihaz da arıza yapıyor aynı şekilde.
    Tabi ritzy de kötü ona diyecek bir şey yok. İthalatçı garantili ve Samsung ise marka Delta garantili alınmasını öneririm.
  • Resmi garanti iyi demek değil ama ithalatçıdan daha iyidir kesinlikle. Bu telefon resmi olmadığı için ithalatçı aldım. Şansıma telefonda sıkıntı çıktı.

• Arkadaşlar ekran süreleriniz ne kadar? Ben accubatery kullanıyorum. Gsm İletişimin taktığı batarya 4 - 5 saat süre veriyor ama batarya sağlığı yüzde 71 gözüküyor.

• Bu tanıtım mesajlarını nasıl engelleycegim bilen varsa yardım edebirmi. Nette araştırdım biraz mesaj sonunda B1.. gibi kod var onu mesaj engellemede ifade engelleme kısmına yaz engelle diyor ancak a40 ta yok bu menü.
    mesajı gönderen firmanın nosuda yok no ekleyerek engelleyelim yardım lütfen

• Telefonun bataryasını değiştiren oldu mu hiç?

• Arkadaslar sd karti gormemeye basladi. Tak cikar ise yaramadi. Slotta mi sikinti yoksa kartta mi acaba? Pc olmadigi icin sd kartta mi sorun anlayamiyorum. Yavas bir dusme sonrasi oldu. Kilif, ekran koruyucu vs vardi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendede 2 ay önce sim kart hata sd kart hata veriyordu. sim kart yeniledim sd kart kullanmıyorum artık hata vermedi o günden beri telefonun bence slot yuvası kronik sorunlu

• Ben kendi yoğun kullanımıma artık yetiremiyorum telefonu. Batarya performans kaybı yaşıyor ayrıca telefonda çok fazla uygulama var. Bundan sonra geçilecek telefon yok gibi bir şey. S10e ve birkaç iphone modeli fiyatları belli. En kısa sürede a40 ile yollar ayrılacak. Artık nasıl olacalsa.
  • İyi geceler, bir şey sormak istiyorum. Hızlı şarjı sürekli kullanmadığım için arada açıp kapatıyorum. Ana ekrana kısa yol eklemem mümkün mü acaba?

• Güzel küçük telefonum A40 a veda ettim. Maalesef yoğun kullanıcı olduğumdan artık özellikle batarya zayıf kalmıştı. Hafızanın sınırlarına geldiğimden kasmalar başlamıştı. Aynı boyutlarda ucuz telefon olmadığından M31S e geçmek zorunda kaldım. Çerçevesi geçmek isteyen A40 kullanıcılarını üzmez.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.