Şimdi Ara

Samsung Galaxy A34 5G [Ana Konu] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (4 Mobil) - 9 Masaüstü4 Mobil
5 sn
3.238
Cevap
154
Favori
238.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • a34 ve a54 arasında kaldıktan sonra. çok bariz bir fark görmediğim için, aradaki fiyat farkına değmeyeceğini düşünerek ben de a34 aldım dün itibariyle. hepsiburada'dan caseworld den kılıf ve ekran koruyucu sipariş ettim. şarj aleti şimdilik evdekilerle idare ederim herhalde.

İlk izlenim olarak, ekran parlaklığı, canlılığı, akıcılığı falan oldukça hoşuma gitti. oyun oynayan biri olmadığım için başka bir sıkıntı da yaşayacağımı zannetmiyorum. güzel, hoş telefon.

• ustumegelme U kullanıcısına yanıt

Aynı ikilemde kalıp gümüş sipariş verdim, nasıl olsa siyah kılıf kullanırım diye düşünerek. Severek kullanıyorum, göz alıcı hoş bir renk. Bir siyah bir de şeffaf kılıf siparişi verdim, arada değişiklik yapıyorum.

• tastan87 T kullanıcısına yanıt
    a34 e o kadar para vereceğine biraz daha koy a54 al

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ssbrutality S kullanıcısına yanıt

Ben hemen aldım fiyatlar esnemeden, aciliyetten dolayı. Arada 2 bin lira fark vardı, hala öyle. Zaten bütçem 6-7 bin idi, a34 tatlı bi modele benzediği için alayım gitsin dedim, 2 bin daha yukarı çıkmaya kıyamadım, bir de büyük olması tercih sebebi olduğu için gerek görmedim a54'e. Şimdilik bir sıkıntı yok memnunuz ama düşeceğini biliyordum fiyatın, velhasıl aciliyetten dolayı bin lira fazla vermiş oldum :))

• Kılıf arayanlar varsa %50 indirim var ödeme adımında.

• Sestosian kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bende bu gece Vatan Bilgisayar'ın sitesinden gümüş modelini 9799 liradan siparişi verdim ek olarak şarj adaptörünü aldım oda 359 liraya geldi. Yarın sabah mağazaya gidip alacağım çok merak ediyorum telefonu. Birde linkteki siyah kılıfı sipariş vereceğim. Ekran koruyucu da almak istiyorum ama şuan için biraz erken gibi geldi mevcut piyasadakiler ekrana tam oturmuyor diye yorumlar gördüm. Bakalım ileri bir zamanda sipariş veririm.

• Telefonu, 14 Nisan tarihinde satın aldım. Fakat aklım hala A54'te kaldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Evkur dan hanıma 9500 e aldım. Güzel telefon. Yeşilini aldım. Renk olarak da beğendi hanım. Almayı düşünen varsa Evkur da 9500. Şu anda piyasadaki en ucuz fiyat. Bir de telefoncu da ekran koruyucu taktırıp kılıf aldım. 9560 TL ye hallettik bu işi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatandan 12 ay pesin fiyatına taksit ile fibabank kredisiyle 9800tlye aldım.
    Meditek işlemci bu sefer olmuş a34 de kullanılan dimentsy serisi ısınma donma yapmıyor.
    Ekran canlı,ses çıkışı yüksek,ois mevcut,8gb ram
    Pil süresi orta üst arası diyeyim çabuk bitmiyor.
    4 yıl güncelleme var.Gündüz foto çekimi yeterli.
    iki eleştirilecek noktası var
    25wt orijinal şarj ile 1 saat 20dkda şarj oluyor ve düşük ışıkta noise fazla.Kamera odaklı tel düşünenler düşük ışık iyi olsun derlerse kalite arıyorlarsa farklı modele yönelin.
    Zaten onlarda iyi olsa fiyat bu seviyede olmazdı.
    10k bütçesi olanlar için peşin fiyatına taksitle fiyatı iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 21 Nisan 2023; 14:29:7 >
  • şubat kullanıcısına yanıt
    Dün gittim sordum 10.499 TL dedi. Dedim özel fiyat verebilir misiniz aynı dedi. Ben de Evkur dan aldım. O fiyata o taksit çok iyi almışsınız. İyi günlerde kullanın. Ne zaman aldınız hocam. Bir tane de başka birine alacağız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Achina A kullanıcısına yanıt

Webe özel indirim vardı ogün onu söyledim ilave şarj aleti ve ekran koruyucuda aldım

• pisst0n kullanıcısına yanıt

142 ye gelıyor gumrukle felan ama

• telefonu bir hafta once aldım memnunum guncelleme de yaptım ekran kılıtlenırken ekran sesten sonra kapanıyor ona takıldım sadece vatandan 700 lira indirimle aldım bende sarj adaptoru ıle 10159 a geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalpolat78 -- 25 Nisan 2023; 11:55:18 >
  • Babama a34 alcam da kamerası nasıl deneyen var mı?

• a34 için şu fiyatlara bak ya

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Genelde Samsung'un hep üst düzey telefonlarını kullandım ama artık o kadar para vermeye gücüm yetmiyor ben de biraz araştırarak a34 aldım daha evvel a72 not 20 ultra ve daha önceki bütün not serilerini kullandım. Artık hızlı telefon değiştirme hastalığını galiba bırakıyorum bu telefondan memnun kaldım sesi gayet yeterli ortalama 10 saat ekran süresi veriyor ben 3 günlük ikinci el aldım 8.500 liraya

• grolof kullanıcısına yanıt

A34 günümüz koşullarında fiyata göre hakikaten iyi bir cihaz .

ben mesela haziran 2021 de mi 11 liteya 3799tl vermiştim o zaman a52 ise 3999tl idi . o günlere pahalı diyorduk şimdi o günleri mumla arıyoruz .

• Batarya performansı hakkında yorumu nedir acaba kullanan arkadaşların ?

• CavaLieR-G kullanıcısına yanıt

sayısal olarak olmasa da kullanıma göre yorum yapmam gerekirse telefonu çok elinden bırakmayan biri olarak performansı beni mennun etti diyebilirim.6 saat ve üstü ekran süresi aldım.Ama tam sayısal değere dikkat etmedim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.