Şimdi Ara

Samsung Galaxy A33 Ana Konu (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
22
Favori
50.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hb 5100 gibi bir fiyat çekiyodu değişime ben 2024 serisini bekliyecem zaten 1-2 aya tanıtırlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hatchway kullanıcısına yanıt

Çok az 5100. Samsung kendisi böyle bir kampanya yapsa girilir. A54 güzel olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar akbank a33 nfc oluyor mu? Ben yapamiyorum. Istanbul kartimi bu sekilde telefonun arkasina dokundurarak yukleyemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inevitable05 -- 15 Kasım 2023; 17:46:35 >
  • inevitable05 kullanıcısına yanıt
    Akbank banka kartımı kullanarak NFC ödemesi yapabiliyor ve İstanbulkart'ımı kullanabiliyorum. NFC ayarlarından o an hangi uygulama açıksa ona öncelik verme seçeneğini işaretleyip tekrar deneyin...

Bir de ilgisiz alakasız gelebilir ama Google Chrome'daki NFC ayarını da aktifleştirmek bana fayda sağlamıştı, site ayarları bölümünde bulabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubytube -- 15 Kasım 2023; 19:1:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar a33e android 14 gelmedi mi?

• inevitable05 kullanıcısına yanıt
    Bugün geldi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • foxwoods kullanıcısına yanıt
    Mükemmel olmuş, sanki pil kullanımı daha da iyileştirilmiş...

One UI de 6. sürüme yükseltilmiş, ciddi değişiklikler var

• Sürekli açık ekran gelir mi diye düşünüyordum, gelmemiş.

• yeni bir özellik gelmiş. şarj olurken batarya yüzdesi ve dolmasına kaç dk kaldığı, ekran kapalı olsa bile yazıyor. teknik olarak always on display yani. demekki teknik olarak aod olmaması için bir sebep yok.

• Sosruka kullanıcısına yanıt
    Bu zaten 13'te de var.

AoD için özel çip barındırması gerekiyor cihazların. Pil tüketimini bu çip yönetiyor. Note5 ve S6 bu yüzden alamamıştı AoD'yi.

Tabi XDA bir şekilde port geliştirdi S7'den derleme biçimde fakat pil tüketimi yönetimi olmadığından pil tüketimi felaket.

A33 sadece şarj olurken yüzdeyi gösteriyor bu da zaten Android cihazlarda bulunan daydream mode un sadeleşmiş versiyonu.

• 14 geldi. Mukemmel olmus ben cok begendim.

• ONE UI 6 için 6.1 sürümünü bekleyin yaz aylarında gelmesi gerekli bazı S24 özelliklerin eklenmesi bekleniyor.

• Şarj süresi çok düştü. 6 saati bulmuyor. 14 güncellensinden sonra mı oldu tam bilmiyorum. 1,5 yıllık cihaz.

• veysell19 V kullanıcısına yanıt
    Yeni güncellemeden çok memnunum ama eski firmware'ler ile uyumsuzluklar hissediyorum, fazla yazılım yüklemezseniz ve VoWifi ile şebekeye bağlanıyorsanız saatte % 6-7 azalır şarj. Önemsiz / az kullanılan uygulamaların üzerine uzun bastıktan sonra çıkan pencerede "i" harfine tıklayıp pil ayarlarından "Kısıtlandı"yı tercih ederseniz pil tüketimi düşer...

https://mini.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/158317130

• tubytube kullanıcısına yanıt

Dediğiniz yer nerede acaba ben bulamadım da.

Bir de bu gmail uygulamasından bana bildirimler düşmüyor bir türlü. Uygulama açınca çat çat geliyor hepsi ama uygulama kapalı iken mailleri göremiyorum. Bildirim de gelmiyor. Var mı bunun bir çözümü ? (Bildirim izni verdim tabi ki. Ama yine de olmuyor)

• dekonline kullanıcısına yanıt
    Uygulama ikonuna uzun süre basılı tutunuz, sağ üstte "i" harfi var, oradan açıkladığım şekilde deneyiniz...

Gmail güncel olmalı, söylediğim şekilde "Kısıtlandı" olmamalı, güç tasarrufu kapalı mı diye kontrol etmelisiniz, uygulama içi bildirim / kategori ayarlarını değiştirmelisiniz, otomatik senkronizasyon da açık olmalı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubytube -- 26 Mart 2024; 17:42:20 >
  • tubytube kullanıcısına yanıt
    Hocam birsey soracağım. VoWifi açıkken uçak moduna almak gerekiyor mu, şarja etkisi var mı? Yoksa sadece mobil veri kapalı olması yeterli mi? Birkaç kez uçak modunda denedim Vowifi tam randımanlı çalışmadı gibi hissettim arayan kişi ulaşamadı.

• efsane190789 kullanıcısına yanıt
    Deprem bölgesinde miyim diye bilemiyorum sadece VoWifi'de değil normal Cellular bağlantıda da önceliklendirme yapıldığını hissediyorum, sanırım tasarruf önlemleri alınmış ve sistem yükü daha az elektrik tüketimiyle derecelendiriliyor gibi...

Uçak modundayken VoWifi açık ise ve / veya önceliği VoWifi'ya vermiş iseniz Wifi ağınıza bağlandığınız an internet üzerinden operatör ile bağlantı sağlanıyor, bazen çok başarılıyken bazen üzüyor ama ben VoWifi kullanmayı seviyorum nedense

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.