Şimdi Ara

Samsung Galaxy A33 Ana Konu (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
22
Favori
50.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Telefon güzel memnunum pişman olmazsınız sadece herkesin tek şikayet ettiği şey aod always on display olmaması yani mesaj geldiğini vs bildirim sesini duyarsanız anlıyorsunuz duymazsanız geçmiş olsun anca telefonu açınca görüyorsunuz. Benim eski telefonda bildirim ışığı vardı en azından artık onu da koymuyorlar. Kendi çözümümüm Glimpse Notifications diye bir uygulama kurdum mesaj gelince telefonun ekranı aydınlanıyor telefon sürekli masada gözümün önünde durduğu için benim işime yaradı bilmiyorum isteyen deneyebilir.

Samsung Galaxy A33 Ana Konu
    Samsung Galaxy A33 Ana Konuplay.google.com
    Glimpse Notifications - Google Play'de Uygulamalar
    https://play.google.com/store/apps/details?id=de.nullgrad.glimpse&hl=tr&gl=US

• Sentient6 kullanıcısına yanıt
    Nasıl hocam ya? Mesaj birşey gelince tuş kilidi kapalıysa ekran ışığı yanmıyor mu? Cidden 2022 de bu özellik olmayan telefon mu üretmişler. Böyle saçma birşey olamaz ya.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    A33 cihaz kullanan birisi bu görseli atmıs hocam. Var mı acaba?

• rogzoidre kullanıcısına yanıt

Hayır yok kesin bilgi lock screen ayar yeri öyle bile değil A33'te Samsung Galaxy A33 Ana Konu 

Benim de aldıktan sonra haberim oldu daha yüksek modellerde varmış Samsung Galaxy A33 Ana Konu Onun dışında güzel telefon Samsung Galaxy A33 Ana Konu  Bir de kutudan şarj cihazı çıkmıyor type c şarjınız yoksa şarj cihazı almanız gerek orjinal şarj cihazını aldım ben.

Samsung Galaxy A33 Ana Konuamazon
    Samsung Hızlı şarj cihazı, 25 W, USB bağlantı noktası Tip C (kablosuz), beyaz
    https://www.amazon.com.tr/dp/B08P966F45

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentient6 -- 5 Nisan 2023; 2:8:6 >

Yukardaki uygulama sorunu çözüyor mu peki hocam? Bi handikapı var mı?

Yukarıdaki uygulama aod uygulaması değil tam olarak sadece bildirim gelince telefonu uyandırıyor gerekli ayarları izinleri verince sorunsuz çalışıyor bir eksisi yok. AOD uygulamaları da var ekranı sürekli açık tutan vs ama onlar şarj yiyormuş gerek yok bence.

Sürekli ekrani neden açık tutalim ki hocam buna ne gerek var?

Tam olarak açık durmuyor sadece saati bildirimleri vs gösteriyor sürekli şu şekilde. Mesaj geldiğinde ekranda bildirimi görüyorsun telefonu açmadan. A33'te bu yok ve bildirim gelince sadece ses çıkarıyor onu da glimpse notification ile çözdüm işte istersen görmezsen tekrar ekranı yakıp kapatabilir veya gelir gelmez ekranı uyandırıyor tam olarak aynı şey değil yani ama hiç yoktan iyidir.

• A33 aldım. Çok memnunum. Müthiş telefon. Tepe model telefonlara yonelim iş gereği çekim yapmayanlar için sadece sürü psikolojisi bence. Net. A33 müthiş hizli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inevitable05 -- 5 Nisan 2023; 18:54:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son günlerde açık ekran süresi azaldı. 8 saat civarıydı 6 saat civarına düştü. Sizde de oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aldığım günden beri hiç 8 saati görmedim 5.5-6 saat en fazla

• genç muallim G kullanıcısına yanıt
    evet android 13 ile düşüş oldu bariz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar kablosuz kulak ici kulaklik olarak FP ne önerirsiniz?

• inevitable05 kullanıcısına yanıt
    Ben telefonu alirken 500 liraya buds 2 kampanyasi vardi gürültü engelleyici var isimi goruyor ayni telefon gibi telefon isinizi ne kadar goruyorsa buda oyle o kadar fiyat performans sagliyor

• A33 mukemmel bir telefon. AOD olmasa da olur. General Mobile 5 Plus tan gectim. Allahim Cennete dusmus gibi oldum. Yag gibi akiyor. Insanlar daha iyisini neden ariyor anlamiyorum. Telefon teknolojisi cok gelismis. Ust segmentlerle olan aradaki farklar kapanmis.

• Ustelik telefonumuzun 4 ana surum 5 guvenlik alma garantisi var. Mükemmel ötesi.

• Arkadaslar a33 te kendi icinde hesap makinesi yok mu? Bulamiyorum.

• arkadaşlar çalışan vpn bulamadım hotspot sorunsuz kullanıyordum samsung c9 pro da bunda kullanamıyorum bağlanmıyor tavsiye proğramınız var mı

• inevitable05 kullanıcısına yanıt

• efsane190789 kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.