Şimdi Ara

☆☆☆ SAMSUNG GALAXY A3 2017 (SM-A320F) [ANA KONU] ☆☆☆ (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
13
Favori
50.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kirk Lee

Telefonun hafızası açıldığından itibaren ağzına kadar dolu devam ediyor. Çift sim kullandığım için hafıza kartı takamıyorum.

İçindeki gereksiz bir çok uygulama da silinmiyor. Root atıp gereksiz programları sorunsuz silen veya düzgün çalışan custom ROM yükleyen var mı aranızda?

Ayrıca bu telefonu tavsiye edip durmayın. Bu fiyata Xiaomi A1 satın alınabilir. 3kat daha fazla hafızası, 2 kat daha qazla RAM'i var ve Android one ile daha hızlı güncelleme alır.

Şimdi sorabilirsiniz sen neden bu telefonu kullanıyorsun diye... Turkcell kurumsal şirket hattım ile her iki yıda bir taahhütle beraber telefonum da yeniliyor. Önümüzdeki yıl tekrar yenileneceği için boşuna masraf yapmak istemiyorum...

Sanırım benim kullandığım alan sadece 2 GB, muazzam

☆☆☆ SAMSUNG GALAXY A3 2017 (SM-A320F) [ANA KONU] ☆☆☆

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Fell on Black Days F kullanıcısına yanıt
    Bendeki durum

[simage]
    [/simage]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/131951027

sizin tel. hafızası nasıl bu kadar boş. çoğu uygulama sd karta atılmıyor.
  • Herkese merhaba.

Son 6 ay bu telefonu kullanıyorum ve genel olarak memnunum.

Ama iki hafta once bir sorun yaşadım ve bugun tekrar etti.

Telefon durup dururken yaptığı işi kesiyor ve dokunmatik gidiyor. Ekranda bir mavi kare belirip ekrandaki toplanabilen bütün butonları tek tek dolaşıyor. Ve dolaşırken blink sesleri geliyor. Fiziksel tuşlar çalışıyor ama dokunmatik olmadığı icin kilidi açılmıyor ve hiçbirşey yapılmıyor.

Power ses kısma ile yeniden başlattım fayda yok.

Geçen sefer baya uğraştıktan sonra servise götürme düşüncesi sim kartı çıkarttım çözüldü telefon. 2 hafta sonra tekrar başıma gelince ilk is simi çıkarmak oldu ama fayda etmedi.

Biraz kurcaladım sim kartı sokup takarken kendine geldi.

Bu sorunu yaşayan veya neden olduğu hakkında fikri olan varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tmalp23

Telefonu yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum.Genel bir değerlendirme yapacağım.

Ekran gerçekten güzel ve canlı super amoled ilk defa kullandığım için bana güzel gelmiş olabilir.Güneş altında gayet rahat ekranı görüyorsunuz.Otomatik modu var ve kendisi ortama göre ışığını ayarlıyor.Parlaklık gayet iyi.

Hafıza 16 Gb yükseltebiliyorsunuz 4 oyun ve

12 uygulama yüklü yaklaşık 3000 fotoğraf var ve halen 3.9 Gb yer var.Hafıza kartı kullanırsanız sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Pil bana yetiyor hatta ben 2 günde bir şarj ediyorum. İlk gün yoğun kullanmıyorum.1.günü bitirdiğimde %70 2.günde ise akşam 10'a kadar gidiyor.Şarj yaklaşık 1 saatte oluyor ve ısınma olmuyor.

Oyun olarak clash royale,color switch gibi oyunlar oynuyorum grafik gerektirmeyen oyunlar.Bu oyunlarda hiç bir şekilde kasma,donma,ısınma görmedim.Arayüz çok akıcı donma,kasma bile olmuyor.Çok nadiren Facebook uygulamasında oluyor zaten en çok ram tüketen uygulama o..

Parmak izi gayet hızlı.Önceki gibi değil.

Hoparlör sesi tıpkı S6,düşük değil iyi ses veriyor.

Kameraya gelecek olursak gerçekten harika bir kamerası var özellikle ön kamera mükemmel.Resimler çekip koyacağım.

Güncelleme olarak 2 büyük güncelleme alacak.Nougat ve sonraki sürüm.Bundan emin olabilirsiniz çünkü 2016 serisi Lollipop ile çıktı ve Nougat güncellemesi alacak yakında.Samsung J 2015 serisine bile Nougat veriyor artık.

SAR bilgisi olarak da;

SAR Değeri (Baş)
    0.349 W/kg (10g)

SAR Değeri (Vücut)
    1.38 W/kg (10g)
    Ben alırken bunlara dikkat ederek aldım evet vücut kısmı biraz yüksek fakat ben telefonu montuma falan koyduğumdan umursamadım.Önemli olan kafadaki ve kafadaki de gerçekten düşük.

İlk defa Samsung kullanıyorum ve artık bundan sonra Apple ve Samsung dışı markalar almayacağım galiba.Telefondan oldukça memnunum.

Fiyat olarak evet yüksek malum kur yüksekken girdi piyasaya,benim acil ihtiyacım vardı ben de o an aldım.Zaman ilerledikçe fiyat düşecektir...

Ekran büyüklüğü olarak iPhone 6S ile bire bir aynı diyebilirim.Tek elle rahat kullanımı ve elinizi yormuyor.

Arkası cam olduğundan hassas bir yapıda.Ben kırmam,düşürmem diyorsanız siz bilirsiniz fakat ben silikon kılıfla kullanmanızı tavsiye ederim.Ekran koruyucusu maalesef tüm ekranı kapsamıyor bu 2.5D cam panel olduğu için... (Çoğu telefon artık böyle) Fakat takmanızı öneririm sonra başınız ağırmasın.

İyi Forumlar...
    Merhaba, bu telefonu uzun süredir kullanıyorum daha önce görüntülü arama yapmadım ama beni görüntülü arayabiliyorlar problem yok fakat ben görüntülü aramak istediğimde görüntülü arama yapma işareti yok nasıl yapılabilir ayarlara baktım bulamadım görünrülü arama yapmam gerekiyor internet olmadan GSM hattı üzerinden , hattım açık çünkü hattımı eski telefon samsung s4 takıp arama yapılabiliyor görüntülü aşağıdaki resimde arama işareti var sms işareti var ama görüntülü arama yok

[simage]
    [/simage]

• Bu telefonu 10 ay kullandım deneyimlerimi yazıyorum

Telefonun kasası harika görünüyor.şık ve kibar bir telefon.en ufak bir darbede kırılan dandik telefonlardan değil.tutuş hissiyatı çok güzel

Suya dayanıklı olması çok güzel.defalarca yıkadım

Radyo olması çok güzel

Samsung'dan Samsung'a görüntülü konuşma olması çok güzel

Android 7 ile 5 saat civarı ekran süresi aldım.android 6'nın daha iyi ekran süresi verdiği söyleniyor ama ben kutudan çıkarır çıkarmaz android 7'ye güncellediğim için bilgim yok.

Tip c girişli olması çok güzel.şarj kablosunun ucunu ters mi düz mü takacağım diye düşündürmüyor

Hoparlör konumu harika. Ses orta derecede.ne çok yüksek ne çok düşük.gürültüsüz ortamlarda yeterli.

Kamera 5 para etmez. Hele ön kamera tam facia.

Bildirim ledi olmaması rezalet.

16 gb dahili hafıza yetersiz.en azından 32 gb olmalıydı

Sürekli açık ekran(aod) mükemmel.kullanım deneyimini mükemmel etkiliyor üstelik şarjı da çok etkilemiyor.saatte %1'dir en fazla.

Ekrana dokunma hissiyatını beğenmedim.s6 edge var onla kıyasla ekran tepkimesi düşük geldi.

Telefonda internet tarayıcısına girerken bile bazen donma oluyordu.bence 2 gb ram yeterli değil

Ekranın 720p olması şarjın uzun gitmesini sağlasa da film falan izlerken iyi değil.

Telefonun samsung türkiye garantilisi 1250 lira civarında.kibar telefon isteyenler,performans gerektiren uygulamalar kullanmayanlar,kameradan çok beklentisi olmayanlar bu telefonu alabilir.günlük basit kullanım için yeterli.yedek telefon olarak da kullanilabilir

Kesinlikle fiyat performans telefonu değildir.parasının hakkını kesinlikle vermeyen bir telefondur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetbayram5 -- 7 Nisan 2018; 22:58:34 >

• google camera apk kurabilen var mı telefona?
  • leo80 L kullanıcısına yanıt
    evet ediyor çoğu yerde var...
  • flash player kullanımı için bir yol var mı acaba?
    android için .apk uzantılı bir kaç uygulama yükledim ama işe yaramadı
  • 515,47 mb güncelleştirme gelmiş.

Şu an yüklüyorum.

Edit: 1 mayıs 2018 güvenlik güncelleştirmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi su55 -- 27 Mayıs 2018; 1:46:54 >
  • su55 S kullanıcısına yanıt
    Aynen kameranın odaklama sorunu düzelmiş ve ön kameraya portre modu gelmiş.

• Ulan güncelleme geldi diye seviniyoruz ama adamlar işlerini yine düzgün yapmamışlar.

Bu defa youtube apk yükleyemiyorum. Diger tüm programların eski apkleri sorunsuz yüklenirken youtube şu hatayı veriyor

[simage]
    [/simage]

Bu sorun nasıl giderilebilir bilen var mı ?

Aklıma gelen ikinci şoru oreo güncellemesinden sonra düzelme şansı var mı ?

• sorunuzun cevabını bilmiyorum hocam, neden youtube apk olarak yüklüyorsunuz farklı özelliği mi var acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Fell on Black Days

sorunuzun cevabını bilmiyorum hocam, neden youtube apk olarak yüklüyorsunuz farklı özelliği mi var acaba

Var tabi olmaz mı ? Reklamları engelleyen versiyonları var tüm gün izlesem anca 3-4 reklam çıkıyor ama şu an durum farklı

Not: Reklamlardan nefret ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Cheritto

quote:

Orijinalden alıntı: Fell on Black Days

sorunuzun cevabını bilmiyorum hocam, neden youtube apk olarak yüklüyorsunuz farklı özelliği mi var acaba

Var tabi olmaz mı ? Reklamları engelleyen versiyonları var tüm gün izlesem anca 3-4 reklam çıkıyor ama şu an durum farklı

Not: Reklamlardan nefret ediyorum

Alıntıları Göster
    sağ olun hocam araştırdım buldum reklamsız ve arka planda çalışıyor, güncellemeyi indirmedim ben

• Dün gelen 500mb güncelleme neyi kapsıyor henüz güncelleme yapmamış bir arkadaş güncelleme içeriğini ss atabilir mi?

Bir diğeri de youtube apk sürümünüz nedir reklamsız kullanım için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiyagnostikMan -- 3 Haziran 2018; 3:20:40 >
  • Arkadaşlar siyah renk hiç bir yerde yok maalesef stok kalmamış.

Yurt dışından alsam samsung garantisinin olmaması sorun olur mu tecrübesi olan var mı 200 euro + 150 lira kayıt ücreti burada fiyat uygun fakat garanti konusu kafamı kurcalıyor?

Bir sorumda şebeke üzerinden görüntülü arama yapabiliyor musunuz yukarıda bir arkadaş arayamadığından bahsetmiş ?
  • Arkadaşlar cihazi nasıl root yapabilirim?

• Arkadaslar su an android 6 ile alinca guncellemede 7ye mi 8e mi geciyor yardimci olabilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: leo80

Arkadaslar su an android 6 ile alinca guncellemede 7ye mi 8e mi geciyor yardimci olabilir misiniz
    oreo ya geçicek
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.